Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

teraz ja będę miał pytanie - 

 

ktoś wie, jaka jest nazwa fleszki muzycznej dezertera ? Bo zrobiłem jego zadanie i znikł z bagien a fleszki nie kupiłem od niego... tylko tej mi brakuje, kupię ten przedmiot w menu gry za 200k rubli... tylko muszę znać nazwę...

 

dodatkowo nie pogardzę nazwami dla TOZ 194 bo nie wiem gdzie go dostać i dla mauser c96 - nie schnellfeller tylko zwykły - był w schowku wilka, a ja głupi sprzedałem, myślałem że naziści na zatonie będą go mieli a tu klops, nie ma go

 

na tej stronie 

https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/oruzhie_v_op_2_1_i_gde_ego_iskat/9-1-0-773

znalazłem, że toza daje Pliczko za szmaragdowy skrętak, ale jak biorę to zadanie, to Pliczko daje mi egzę Powinności, a Mauser jest w skrytce Wilka, więc koło zamknięte - nie zrobię tych zadań bez pomocy zakupu przedmiotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znowu ja :) gdzie znajdę PDA dla wkręta w zakładzie metalurgicznym? No i o co chodzi z tymi moździerzami w mrocznym parowie.. BTRa zniszczyłem, bunkier znalazłem, ale nadal mam aktywne te 3 moździerze.. przeszedłem całą lokacje i nie ma, dodam że żaden strzał z moździerza we mnie nie polecial (o ile miały polecieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tom3kb napisał:

@DelaQxi szukaj na mapie takich stanowisk artyleryjskich

78234_cilio_gigant_mozdzierz_granitowy.j

:D

🤣!!!!!!!!!!!

@tom3kb - no nie mogę . Wygrałeś pierwszą nagrodę w temacie - skojarzenia!:060:

@DelaQxi - w miejscach gdzie strzelałes się z najemnikami  stoja mozdzierze , a obok nich skrzynie z ammo do tychże . Skasuj jedno i drugie.

s46703192.jpg.763639df04270ddbc0ea0553e3860128.jpg.c4875abfc9493290a842915d14bb3bd3.jpg

@DelaQxi- PDA dla Wkręta?? A nie  imadło? jakby to drugie to:

obraz_2022-02-09_172148.thumb.png.946b4c257b7cb32bae626d24fbd3166c.png

Spoiler

ss_w8pro_02.thumb.jpg.caddc79c4c65b0abf468c844bc370f29.jpg

 

 

  • Super 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DelaQxi @boberm zrobił różne ułatwiacze do OP 2.2, też taki na limity u handlarzy.

Ale z wrzucaniem do OP 2.1 bym się może wstrzymał zanim może nie powie, że powinno działać bez problemu ;)

Ewentualnie zrób kopie oryginalnych plików, podmień i licz, że zadziała i nic się nie zrypie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb - działa . Ale kopię bezwzględnie wypadałoby zrobić. Mam zawsze kopię całej gamedaty- ot tak dla zasady:'-)).

Godzinę temu, tom3kb napisał:

@DelaQxi @boberm zrobił różne ułatwiacze do OP 2.2, też taki na limity u handlarzy.

Ale z wrzucaniem do OP 2.1 bym się może wstrzymał

Op 2,1 czy Op2,2 - to technicznie to samo . Większośc ficzerów z opków jest zamienna - szczególnie tych lzejszych - polegających nie na głębokiej ingerencji w pliki ( bo to dla mnie zbyt szerokie wody na których czają się smoki:-))  ) , ale raczej na podianie cyferek . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki potrzebuję pomocy... 

 

W grę jest wbudowany spawner - za 200 000k rubli spawnuje przedmiot - niestety nie mogę tam wpisać żadnych liter, próbowałem sposobów z forum - zmiana uprawnień dla całego dysku, nie mogę nawet zmienić nazwy bohatera, ani nic wpisać w spawnerze... save robię przez konsolę, więc to nie problem, ale spawner mi potrzebny...

OP 2.1 z tego forum, więc wsio rozblokowane, nazwa bohatera mi nie przeszkadzała, ale teraz bym chciał wyczarować fleszkę muzyczną dezertera i nie mam jak... szukałem na jutubie, ale nic nie znalazłem, co do rus języcznych to tu poszukiwania szły kiepsko - za duża bariera językowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest strona dla niecierpliwych, fakt. U mnie działa normalnie, jak na ten "sajt". Jak nie przebijesz - to napisz - który potrzebujesz i wrzucę Ci tutaj, plik mały.

Po E. spavner under patch 8.2.rar

a ten do 6-stek Спавнер karavan150-показомер-фишки от wasilych-Патч 6.2к.rar

Edytowane przez qlkin
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.