Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb Nie ma żadnych kłótni przecież:) No bynajmniej ja się nie kłócę, tylko odbijam piłeczkę, jak ktoś zaczepia.

Z tym modem "ever", cokolwiek to znaczy, to różnie bywa. Zależy, co kto lubi. Kwestia gustu, a o gustach przecież się nie dyskutuje:)

18 minut temu, tom3kb napisał:

trudniejszy to jest Reborn bo tego to w porównaniu z Soliankami to dopiero mało co ludzi ukończyło,

Czy trudny to bym nie powiedział, ale na pewno jest wymagający. Ale to nie temat o nim, więc i wypowiadać się tutaj na ten temat nie wypada.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat I tutaj się mylisz. Żadnej piłeczki nie odbijasz, tylko prowokujesz. Chłopaki sobie spokojnie dyskutowali, a Ty zacząłeś prowokować Antona. Nie jestem jego adwokatem, bo sam potrafi się bronić, ale muszę przyznać, że trochę mnie wkurzyłeś. I jeszcze ten tekst z NLC 7. Serio ? 

Nasze forum dla wielu ludzi jest odskocznią od życia codziennego i nie muszą czytać Twoich lub kogoś innego żalów / pretensji. Masz z kimś problem ? To wyślij mu PW lub zacznij ignorować. Masz jaja, aby go prowokować, to miej też, aby sprawę załatwić jak dorosły mężczyzna. 

Niektórzy czasami się nie chwalą, że ukończyli danego moda. Nie oceniaj książki po okładce, bo możesz się mocno zdziwić. 

Nie pozwolę, aby na ST dochodziło do takich sytuacji. To nie piaskownica. 
Mam nadzieję, że dotarło. Koniec dyskusji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio  @Anton Gorodecki

19 godzin temu, Ignachinio napisał:

Mam takie wrażenie, ze ten mod to dla Ciebie nie jest @cez137

Ja od samego początku o tym mówiłem a nawet się go bałem, nie raz o tym pisałem ale wiedziałem że prędzej czy później sie na niego skuszę

19 godzin temu, Ignachinio napisał:

A jak Ci się nie chce zdobywać noża od Kuzniecowa ;) to kup od handlarzy Akim powinien mieć a na pewno ma Adrenalina i Pietrenko..

mają ale nóż jest drogi, u Akima jak dobrze pamiętam 15kru a ja mam 4kru? jakos tak

@wariat 

18 godzin temu, wariat napisał:

jeśli chodzi o @cez137 to niejednego moda już ukończył, doświadczenie ma, więc i OP-ka ma szansę ukończyć.

a dziękuję za uznanie

@vidkunsen

15 godzin temu, vidkunsen napisał:

Z modami tak jest, jeden robi zadania od ręki a drugiego trzeba naprowadzić do celu jak pijanego kolesia na jego szałas.

otóż to

@tom3kb 

15 godzin temu, tom3kb napisał:

Ja bym dołożył do pieca i napisał, że trudniejszy to jest Reborn bo tego to w porównaniu z Soliankami to dopiero mało co ludzi ukończyło, a o NLC to już nie wspomnę nawet.

próbowałem jednego jak i drugiego i TE mody nie są absolutnie dla mnie, to mogę sam stwierdzić na 100%

@Agrael 

11 godzin temu, Agrael napisał:

Nasze forum dla wielu ludzi jest odskocznią od życia codziennego

dla mnie na pewno

 

aha jeszcze jedno, chcę już skończyć to zadanie z Kuźniecowem, mam 8 gorzał, czy gdzieś na wysypie są jeszcze gorzały? bo na Kordonie to już wszystkie wyzbierałem, tak wiem że na Kordonie można 10 uzbierać ale część oddałem albo wypiłem na samym początku gry

 

Pozdrawiam

Edytowane przez cez137
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wariat napisał:

I dla Ciebie widać też nie, bo jakoś nigdzie nie widziałem potwierdzenia, abyś go ukończył.

Może się czepiam, nie wiem, ale dziwnie mi się czyta takie spostrzeżenia, a jeśli chodzi o @cez137 to niejednego moda już ukończył, doświadczenie ma, więc i OP-ka ma szansę ukończyć.

Podpinam pod powyższe.

To sobie znajdzie inny sposób na to. Mod daje wiele możliwości.

O lol.. ty tak na serio?! Widzę, że nabiłeś sobie spamowaniem postów od groma i bawisz się w szeryfa...

ale czekaj czekaj... czy to nie ty pisałeś że nie uruchomiła ci się fala mutantów?! uuu czyli mod też nie ukończony. I co teraz?!

To, że ogarniasz język rosyjski i stronę o OP.2.1 po rusku i dzięki czemu tutaj pomagasz nie czyni Cię w żadnym wypadku osobą która może komukolwiek czynić takie śmieszne wycieczki...


Jakbyś zamiast dopierdzielenia się do mnie przeczytał na spokojnie moją wypowiedź to wiedział byś, że to były tylko moje przypuszczenia. Nie napisałem @cez137 że ma nie grać tego moda, po problemach jakie miał na początku zwróciłem tylko uwagę, że nie dla wszystkich jest ten mod. I nikt nie będzie robił problemów z wyjątkiem Ciebie jak widać, z powodu tego, że kolega moda nie ukończył. Wszyscy tutaj jesteśmy równi.. niestety jak widać ty masz jakieś problem z tym.

Nie pozdrawiam

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Krótko grałem w OPki, ale na wysypisku to chyba wódki nie ma. Zostaje Ci tylko Szerstiuk na Agro. Ale przez to, że nie powtórzyłeś gry od początku z oszczędzaniem wódki, teraz się więcej nabiegasz i stracisz więcej czasu, i kasy. A do kolejnego zadania , znów wódka będzie potrzebna.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 - w kwestii wódki . Jak @tom3kb pisał , w Dolinie Mroku , obok Borowa funkcjonuje gość o ksywie Żyła. On ci to za konserwy odda wódkę ( w proporcji 3 konserwy > 1 butelka wódy) . Oprócz tego deficytowego towaru możesz u niego zaopatrzyć sie także w inne przydatne rzeczy typu granaty , ammo i zestawy naprawcze - a to wszystko za żarcie czyli chleb , energetyki i kiełbasę.

BTW; wódy na początek będziesz potrzebował raczej duzo  - Szerstiuk -20 sztuk , Kontroler - 20 sztuk , Kuzniecow - to juz wiesz :-)

 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm @tom3kb

Zrobiłem to wreszcie, zamieniłem się na konserwy u Żyły, oddałem gorzałę i dostałem wreszcie nóż/bagnet, a tak przy okazji, kiedy Kuźniecow puszcza za free przez most? trzeba wykonać jakieś konkretne zadanie czy co? pijawkę mu zabiłem ale przez most nie puszczają nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, Panowie... Zrobiłem sobie dłuższą przerwę w OP-ku - DLA ZDROWOTNOŚCI, żeby sobie trochę nerwy podreperować przed dalszą grą - a teraz, niestety ZNÓW do niego wróciłem... Mam jedno pytanie: czy ktoś mógłby podrzucić jakiś namiar na schowek dźwiękowy w Czerwonym Lesie ??? "Szukaj świerszcza poza mapą w Czerwonym Lesie"... Szukam i szukam i prędzej, zdaje się, nerwicę znajdę niż ten schowek. Już trzeci dzień łażę tam w kółko poza mapą dookoła całej lokacji i za cholerę żadnego świerszcza tam nie słyszę... Hmmm... Świeci mi tam Księżyc, więc... MOŻE - znając już ARCYCHORĄ fantazję sTFUrców tego moda, może WŁAŚNIE NA KSIĘŻYCU powinienem szukać tego pieprzonego świerszcza ??? Tutaj, na forum, akurat na temat tego schowka nie znalazłem żadnej wzmianki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cez137 napisał:

Ludzie jak zniszczyć bibliotekarza w X18? mam 4 ładunki w granatniku w AKaczu i kilka granatów ale to na niego nie działa, z resztą nie ma za bardzo miejsca tam żeby bawić się ładunkami bo cały czas i ja obrywam odłamkami a apteczek jak zwykle jak na lekarstwo

Cztery sztuki to daleko za mało - mi padł tak gdzies po 12 sztukach i zabawie   w bieganie z ostrzałem dookoła korytarzem. Ewentualnie anomalne granaty ( ale trzeba uważać aby samego siebie nie zdymisjonować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boberm - dzięki serdeczne... Mógłbym sobie tego schowka szukać poza mapą do us...nej śmierci... Po cholerę piszą że jest poza mapą ??? Równie dobrze mogliby napisać że jest wogóle w innym modzie - i szukaj wiatru w polu... Napoleonowi zima przeszkodziła w wytępieniu Ruskich, Hitlerowi tak samo - teraz już zimy nie ma, bo jest ocieplenie klimatu, to może teraz JA spróbuję ??? A NUŻ SIĘ UDA ??? (ZA TE PIEPRZONE ŚWIERSZCZE POZA MAPĄ :040: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam mały problem i proszę o poradę. Doszedłem do Warlabu opuszczając zadania Kota by odnaleść Rabinowicza. Niestety Skromny ani drugi stalker z którym pijemy z  wioski pijawek nie pojawia się. Czy jest sposób na ich przywołanie komendą/kodem? Pozdrawiam.

Edytowane przez duriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.