Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Na patchu 8.0 działa bez problemu spolszczony spawner od @Raven

Spawner OP 2.1 + udźwig pod patch 7.3 -20190515T193237Z-001.zip

tyle tylko, że pokazuje się wtedy wersja 7.3 moda.

Na rosyjskich stronach znalazłem za to przerobiony plik xrCore.dll

0.Мод.Движок для № 8k.zip

który wrzucamy do katalogu bin (ja wrzuciłem sam plik dll, bez fsgame.ltx, ale jak ktoś chce to może poeksperymentować), i wszystko u mnie działa, włącznie z pokazywaniem poprawnej wersji patcha.

Aha - żadnych poprzednich wersji plików nie trzeba usuwać, instalka patcha 8.0 zrobiła to samodzielnie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie może ktoś podesłać "działający" fix na amunicję w trupach ? Za cholery nie mogę rozwiązać co z czym się je. Wypakowaną gamedatę włożyłem do folderu z grą (Fsgame przestawiony na True True nie pomaga, ani włożenie plików w folder BIN nie pomaga). Kombinuję kombinuję i nici. XR_3D.exe po zmianie na to od @apg2312 wywala błąd więc go nie zmieniam (gra w wersji v.8.0 spolszczonej)

Edytowane przez Ptachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ptachu napisał:

Przepraszam Panowie może ktoś podesłać "działający" fix na amunicję w trupach ? Za cholery nie mogę rozwiązać co z czym się je. Wypakowaną gamedatę włożyłem do folderu z grą (Fsgame przestawiony na True True nie pomaga, ani włożenie plików w folder BIN nie pomaga). Kombinuję kombinuję i nici. XR_3D.exe po zmianie na to od @apg2312 wywala błąd więc go nie zmieniam (gra w wersji v.8.0 spolszczonej)

Co prawda gram nadal na 7.3 ... ale spróbuj to:0.Мод.Движок для № 8k.zip. Fix na ammo jest - o ile się nie mylę - bezpatchowy.

I czy masz to?archievements.rar

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja mnie spotyka odnośnie dokumentów dla kła. Łowca z czerwonego lasu wysyła nas na bagna znaleźć gościa o imieniu Mitja. Gdy go znajduję i decyduję się nie zapłacić tym co go złapali są wrogo nastawieni. Ale gdy ich zabijam to pojawia się czarny ekran, jakiś tekst jakby szamana i śmiech. A najlepsze jest to że cały mój ekwipunek znika do zera. O co z tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pure napisał:

Dziwna sytuacja mnie spotyka odnośnie dokumentów dla kła. Łowca z czerwonego lasu wysyła nas na bagna znaleźć gościa o imieniu Mitja. Gdy go znajduję i decyduję się nie zapłacić tym co go złapali są wrogo nastawieni. Ale gdy ich zabijam to pojawia się czarny ekran, jakiś tekst jakby szamana i śmiech. A najlepsze jest to że cały mój ekwipunek znika do zera. O co z tym chodzi?

Znalazłes go tak sobie , czy najpierw rozmawiałes z barmanem w bazie CN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie wiem o co chodzi . Co prawda jeszcze tego questu nie zrobiłem , ale rzuciłem okiem na poradnik: https://stalkerportaal.ru/blog/gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1_kvesty_klyka_v_varlabe_krasnom_lesu/2019-01-27-728 . Winno byc dokładnie tak jak w Op2.0 - idziemy , gadamy z barmanem > gadamy z kolesiami > wykupujemy >gadamy z tym glizdkiem ... i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mamy wybór. Możemy skazać go na śmierć aby go zastrzelili i po jakimś czasie pojawia się wiadomość od sida, który potem sprzedaje nam plecak za 10 tysi. Czyli oszczędzamy 40 tysięcy. Ale... na filmikach widzę, że gdy go skazujemy nie zmienia się reputacja tych co go złapali, względem nas i nic się nie dzieje. A u mnie stają się wrodzy. Gdy zabiję ostatniego, zaczyna się sekwencja z rabunkiem i dziwnym śmiechem. Nie może być to przypadek bo jest to ewidentnie po coś. Tylko nie mogę dojść o co chodzi.

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jurek48 napisał:

Po wrzuceniu patcha 8.0 (rozpakowana gamedata) i na to paczkę czitów od @Raven mam wszystko w porządku.Pokazuje się wersja 8.0 moda.

Czy to oznacza, że na wersję instalacyjną + patch 8.0 (instalacyjny) trzeba zainstalować jakiś patch rozpakowany? Czy ktoś może dać link na taki patch z gamedata? 

Potem rozumiem, dodaję spawnera ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ksantyp ja już miałem zainstalowanego moda OP-2.1 (repack od seregi).Nie musiałem tego robić,ale wywaliłem patche 6.2 i 7.3 i zainstalowalem rozpakowany patch 8.0 w formie gamedaty i włożyłem go do moda+czity od@Raven.Gra odpaliła mi pokazując,że mam grę z patchem 8.0 i gram dalej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, jurek48 napisał:

@ksantyp ja już miałem zainstalowanego moda OP-2.1 (repack od seregi).Nie musiałem tego robić,ale wywaliłem patche 6.2 i 7.3 i zainstalowalem rozpakowany patch 8.0 w formie gamedaty i włożyłem go do moda+czity od@Raven.Gra odpaliła mi pokazując,że mam grę z patchem 8.0 i gram dalej.

Bardzo Wam dziękuję , spawner działa. Ufff!  Gra mi się teraz o wiele bardziej komfortowo choć zamierzam ambitnie używać spawnera jak najmniej albo wcale ....

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Ignachinio napisał:

 Przy próbie instalacji 8.0 wyskakuje mi taki kwiatek.

Wygląda na to, że zapomniałeś zainstalować OP 2.1 przed instalacją patcha ;)

A weź na próbę przed tym 8.0 zainstaluj po kolei te poprzednie, 6.2 i 7.3.

Instalujesz moda od nowa? Czy masz już go w wersji 7.3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.