Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dzięki ;) W sumie może lepiej dać im się wyrżnąć, bo dowódca Wolności ma Famasa,, a zawsze lubiłem ten karabinek. Reszta może też będzie miała jakieś ciekawostki :)

Kolejny moment gdy mam wloty, otwieram PDA i jak przesuwa się na nim mapa, klikam na Kontakty no i wylot. Ile razy już się tak załatwiłem :037:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saige chętnie przytulę chociaż mam jakiegoś Toz-a pompkę, wintoreza z namierzaniem nie lubię ;) znalazłem jednego zwykłego rozwalonego Wintoreza na

Spoiler

Bagnach, górny lewy róg mapy w jaskini pod wagonem, niedaleko przejścia przez bród na inną lokację

to już sobie go naprawiłem, ale jest niezbyt celny. Miniguna nie lubiłem w żadnym modzie. Czekam na mosina z lunetą i jakąś PPsz-41 i będę szczęśliwy :052:

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wintorez jest zmodyfikowany przez kardana, bardzo dobra broń w tym modzie i zastępuje skutecznie lornetkę , sayga również i bardzo skuteczna a dodatkowo szybko się ją przeładowuje w stosunku do Toz-ów. Miniguna możesz nie lubić, ale tu się bardzo przydaje o czym się przekonasz, ciężko by było sobie bez niego poradzić w niektórych sytuacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk7

 

Jeszcze raz w sprawie Wintoreza Ekstremała u mnie na wskaźniku użytej broni jest tylko napis Wintorez Ekstremała i nie ma tam żadnej możliwości jak w innych broniach odblokowywania lub ustawiania trybu ognia. W miejscu gdzie jest informacja o używanej amunicji jest rysunek Wintoreza.  Jeżeli z niej strzelałeś to wyjaśnij jak to zrobić bo ja ni jak nie mogę tego rozgryźć. Może mam jakiś błąd z tą bronią. W momencie gdy ją otrzymałem od Kardana i gdy chciałem ją wypróbować  od razu tak było. Cofałem się więc w zapisach przed jej otrzymaniem ale gdy ją otrzymywałem dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się cieszyłem, że będę miał mosina od pierwszego snajpera Monolitu na Radarze, ten co stoi na napromieniowanym daszku. Ale nie, co chwile crashe jak próbuję go wziąć, także w walce z tym monoliciarzem jak on go przeładowuje i strzela, wylot, mierzę przez celownik, strzelamy się wylot. Już jestem tak blisko wywalenia tego moda na półkę chociaż coraz fajniej się gra. Spróbuję pójść dalej ale jestem na granicy fqrwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej rozgrywce nie mam większych problemów. Wywaliło mnie kilka razy na Bagnach przy tym teleporcie do bazy i tyle. Mam nadzieję, że tak będzie do końca. Teraz idę do Prypeci.

Broni, a więc i amunicji jest w modzie bardzo dużo. Początkowo trudno się połapać. Próbuję z ciekawości każdą broń. Teraz używam takiej -


 

Spoiler

 

ss_anita i sylwia_11-16-16_13-18-54_(l10_radar).jpg

ss_anita i sylwia_11-16-16_13-19-15_(l10_radar).jpg

ss_anita i sylwia_11-16-16_13-19-30_(l10_radar).jpg

ss_anita i sylwia_11-16-16_13-21-07_(l10_radar).jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox

Mam momenty, że kilka godzin gram bez problemu i jest super ale jak trafię na jakieś miejsce to jakby wszyscy bogowie się na mnie uwzięli i mnie zaczyna chapać :)

Pamiętam, że np z tym snajperem były już wyloty w jakimś modzie także spróbuję go szybko zabić i pójść dalej. Idę tam jeszcze raz bo się musiałem cofnąć w zapisach żeby przeżyć emisję na poprzedniej lokacji.

Trzymajcie kciuki :D

@edit 

No broni jest w ciul ja też strzelam ze wszystkiego bo strasznie mi pasuje zestaw, nawet m16a1 stare wziąłem z G-3  waliłem, pistolety Mausera i broń drugowojenna, pod tym względem miód  na moje serce.

 

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elkitrim trzymając w ręku owego Wintoreza naciśnij klawisz 0 i później klawisz strzału. Jeśli nie będzie strzelał, znów naciśnij '0'. Bezpiecznik jest tylko w jednej pozycji.

Co do broni - większość gry "przebiegłem" z Wintorezem Ekstremała. Na duże ilości mutantów bezkonkurencyjny jest minigun, ale na te największe maszkary najlepsze są 

Spoiler

i tu niespodzianka - ARTEFAKTY. Rzucasz gdzie ci pasuje i podprowadzasz danego mutanta aby wpadł w powstałą anomalię. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ta najlepsza broń (w spoilerze u @Anton Gorodecki) przydaje się w równoległym świecie na Mrocznych Ziemiach.

Spoiler

Przejście z Prypeci na Mroczne ziemie nas ograbia, wszystkie graty zostawiamy przed nim. Po przejściu, z broni znajdziemy tylko kuszę i pistolet, dlatego arty do tych celów są tam najbardziej przydatne, ale z rozsądkiem bo nie ma ich w nadmiarze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się podejść tego dowódcę monolitu w Zachodniej Prypeci i zdobyć kod do sejfu? Mnie się nie udało, co prawda zachodzę go z tyłu, ale nic się nie dzieje. Jak mnie zauważy, to wali mnie kolbą i tyle. Odszukałem ten moment w poradniku na youtube i tam gracz zrobił to zadanie niejako przypadkiem. Tak mu się ułożyło, że wpadli na siebie w drzwiach, GG walnął go pięścią, dowódca się przewrócił i tak zdobył kod. Chciałem zrobić tak samo, ale mi się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox mnie też nie udało się za pierwszym razem, Starszy Monolitu widział mnie od razu i strzelał. Bawiłem się z nim w chowanego dłuższy czas, zawsze wracał w znane miejsce i po ucichnięciu alarmu dopadłem go z za rogu ściany jak przechodził.. Nie było to tak jak w poradniku ale się udało, próbuj bo sam jestem ciekaw czy Ci się uda :).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałem pisząc, że nie mam z modem większych problemów:023: Odpuściłem chwilowo zadanie na podejście Starszego Monolitu, zrobiłem zadanie z duchami i chciałem wrócić do podejścia Starszego. No i nie da się, w pewnej odległości od kina - wylot bez loga. Podchodziłem z różnych stron, zmieniłem ustawienia na statyczne i nic, zawsze wylot. Przed wylotem zawsze słychać szczęk przeładowania broni. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.