Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie pamięta ktoś czasem czy na CEA2 są jakieś zbiorniki z tlenem? pytam bo nie ma opcji że mi starczą te co mam żeby wrócić na Jupiter, a mam tylko niecałe 3 sztuki i to jeszcze te krótsze po 3 min, znalazłem tylko pancerz SKATa, przyda się wiadomo ale jednak zbiorniki były by lepsze w tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Nie wiem ile już znalazłeś w tunelach, ale jest tam ich sporo. W tych ciężarówkach z budami, a w tej sali kopułowej w pomieszczeniu z boku sterówki i chyba w skrzyniach. Jeśli idąc w tę stronę tunele dobrze poczyściłeś, wracać będzie łatwiej.

Jak je będziesz kupował na Jupiterze, to bierz te większe. Niewiele droższe, a działają 2 x dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier z tego co pamiętam to w tunelach znalazłem te w tej ciężarówce co na pace jest ten sejf i chyba jeszcze jeden gdzieś po drodze leżał jak z diagtarowem leciałem do Prypeci, obawiam się że już nic tam nie ma a nawet jak jest to nie zdążę się po to udać bo zabraknie mi tlenu, chyba czeka mnie najgorszy scenariusz, zaczynanie wszystkiego od nowa, tzn tego zadania nie całej gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier to super ale tak się akurat składa że tlen kończy mi się przy wejściu do tuneli na cea2 i do tego jeszcze trafiłem na emisję, nie ma co, ja to mam niefart

Aha a tak przy okazji, jak to jest? Gdy przyszedłem na stację Janów to wolność atakuje stacje i strzelają do mnie a powinność nie, oni bronią stacji, od samego początku gdy tylko wszedłem na jupiter i przejechałem się Niva po okolicy wolność była wroga do mnie, pytanie dlaczego? Przecież nie miałem z nimi żadnych zatargów, czyżbym ubił któregoś w międzyczasie?hmm? Serio to nie pamiętam.

Aha jeszcze jedno, bo mod mi gdzieś "ukradł" ta tusze obcego:047: bo z braku schowków i dialogu z jajoglowymi na jupiterze rzuciłem ją w bunkrze na podłogę, zapisałem grę twardym zapisem i skończyłem grę, na drugi dzień wczytuje ten zapis a tuszy nie ma, a to ci niespodziewanka, ciekawe czy jest opcja zdobycia jej po raz drugi a obawiam się że nie 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb robię to od nowa, znalazłem jeszcze 2 pojemniki z tlenem w podziemiach, mam nadzieję że mi to starczy, będę się streszczał po prostu i tyle, natomiast mam inny problem, jestem już przy ostatnim tunelu do przejścia na CEA2, za tymi drzwiami jest szpon, ale on to nie problem, ucieknę po prostu i tyle, problem jest z tymi drzwiami, jak ostatnio to robiłem to też było info o tablicy rozdzielczej ale te drzwi były otwarte, na filmiku na YT znowu gracz ich w ogóle nie ma, natomiast u mnie ani drgną, o jaką tablicę rozdzielczą chodzi?

ss_cez137_04-20-20_09-18-06_(jupiter_underground).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w pewnym momencie w tym modzie dochodzimy do kompletnego absurdu, tak jak wspomniałem w poprzednim poście, tych drzwi nie da się otworzyć, są zamknięte, więc zrobiłem to w inny sposób, połaziłem trochę po cea2 w celu odnalezienia jak najszybszej drogi od tych anten do wejścia do tuneli, po krótkiej analizie sytuacji (bo z początku się trochę zakręciłem) okazało się że anteny i wejście do tuneli są praktycznie obok siebie, no kwestia 10 max 20 sekund żeby dostać się z anten do tuneli, więc pomyślałem że mając tlenu na ok 5 min, spokojnie dotrę do tuneli, tam szybko dolecę do pozostałych zbiorników z tlenem bo jest jeszcze 3 sztuki (wcześniej ogarnąłem gdzie one konkretnie są) i z palcem w d#pie z takim zestawem dotrę z powrotem na jupiter, otóż nie tym razem! xd jak mawiał klasyk Tadeusz Sznuk, okazało się że drzwi o których wcześniej mówiłem też i Z TEJ STRONY ani drgną, a gdy szedłem na CEA2 były otwarte, w ten oto sposób nie ma przejścia z CEA2 na Jupiter, przynajmniej tunelami, no chyba że na CEA2 jest jakiś teleport, który w cudowny sposób przenosi nas na Jupiter a najlepiej to do pułkownika do Przedzonia, nie wiem o co chodzi z tymi współrzędnymi z foto, bo może one są tu kluczem? jeżeli nie to w takim układzie dalsza gra w tego moda u mnie nie ma sensu

otoz-nie-tym-razem_2016-10-24_07-28-39.jpg

ss_cez137_04-19-20_17-30-08_(l12_stancia_2).jpg

ss_cez137_04-22-20_15-35-47_(jupiter_underground).jpg

ss_cez137_04-22-20_15-36-31_(jupiter_underground).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier jaki teleporter? nie mam nic takiego

A tak przy okazji, pamiętasz jak jakiś czas temu rozmawialiśmy o jaskini na Zatonie gdy grałem Stalkerem? no właśnie, miałeś rację, sprawdziłem to, rzeczywiście jest tam ta jaskinia, i są stalkerzy, oczywiście tam poszedłem i z nimi gadałem, mam kupić od Nowikowa w bazie CzN 2 arty likwidator, dali mi trochę kasy na nie, ale gdy poszedłem do CzN zero dialogów na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Zadajesz mi pytania, odpowiedzi na które widzę jak przez mgłę. 

Twój ostatni zrzut, to wykaz współrzędnych. Z czasem mieć będziesz ich więcej. I w modzie jest możliwość takiej teleportacji. Ale jak to się robi, zabij, nie pamiętam.

A czy w bazie CzN nie trzeba coś popracować, coś dla kogoś zrobić? Chyba się już połapałeś, że tu niema "idź i weź".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

1 godzinę temu, kondotier napisał:

A czy w bazie CzN nie trzeba coś popracować, coś dla kogoś zrobić?

No właśnie nie trzeba, gadałem z każdym i nic, ale fabuła prowadzi do Jupitera (płacimy wojakowi 5000ru i heli nas transportuje) pomimo tego że ci stalkerzy mówili że likwidatory kupię u Nowikowa, na filmach z YT też jupiter, i tam jest trochę roboty, ale co to ma wspólnego z tym zadaniem to ja nie wiem, no nic, pogram trochę stalkerem, może się wyjaśni z czasem bo w tych modach to tak czasem jest że ta fabuła to się rozgrywa od d#py strony a na sam koniec okazuje się co i jak

1 godzinę temu, kondotier napisał:

tu niema "idź i weź".

no tak, racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie, ale mam kolejny problem, jak się, wydostać z Przedzonie? Na wschód od wioski APC może mnie rozstrzelać, na osiedlu wojskowych nie mam z nikim jakiejś, ważniejszej interakcji. Misję z ogonami psów wykonałem. Jak i byłem w piwnicy po amunicję. Wróciłem się, do Strieloka a on nic nie ma dla mnie, przejście na Kordon od strony posterunku jest zamknięte.

Edytowane przez HuczuL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HuczuL  Przecież te problemy kilka, no może kilkanaście wpisów wyżej przerabiałem z cez137. Dokładnie jest opisane jak oddać skrzynki, bo samo przywiezienie to za mało. I to samo z przejściami. Jest opisane co zrobić. Na Zatonie znalazłeś Stalkerów w pieczarze i arty im przyniosłeś?

@cez137  z tego powodu miał te same problemy. A teraz to on jest dla Ciebie "wyrocznią", bo zrobił co należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HuczuL  Postawiłem pytanie o stalkerów na Zatonie. Ale Ty chyba tam nie byłeś jeszcze. Popytaj handlarzy, dostaniesz podpowiedź na stalkera kwestowego.

Albo za kasę. Łapówka dla wojaka za wioską. Tylko, że to jest gorsze, bo kosztowne rozwiązanie, tak tu, jak i na Zatonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HuczuL jak grasz stalkerem to żeby wydostać się z przedzonia jest tylko opcja zapłaty kasy wojakowi, później jak zrobisz zadanie dla oprawcy będzie opcja przechodzenia przez pieczarę, ale to musisz iść na zaton, pogadać że stalkerami, zdobyć 2 Arty likwidator, gdzie jeden kosztuje 150kru u Nowikowa, i dopiero wtedy będzie wolna drogą z przedzonia do zatonu, ja aktualnie jestem na tym etapie, jestem na jupiterze i zbieram kasę, mam już 100kru, byłem też na MW, tam zrobiłem kilka zadań, zdobyłem Arta kryształ od kutwy, wróciłem na Jupiter z powrotem i działam dalej ale nie za bardzo jest gdzie tą kasę zarobić ,no i tu aktualnie stanąłem z fabułą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy grając stalkerem idzie w ogóle zarobić na te 2 likwidatory te 300kru? bo jak na razie to wydaje mi się to nierealne, jestem aktualnie na jantarze u Sacharowa, po akcji z Krugłowem, którego tam nie ma notabene, też nie mam pojęcia dlaczego go tam nie ma skoro go tam zaprowadziłem, no ale nieważne, robię wszystkie zadania po kolei, te z baru z podstawki i też inne jak się trafią i uzbierałem zaledwie 168kru, do tego ciągły problem z amunicją, ciągle jej nie ma, ciągle trzeba ją kupować u handlarzy za kasę którą się u nich zarobi z fantów, do tego mutanty w szczególności elektrochimera są cholernie wytrzymałe, nie wiem o co tutaj chodzi, szkoda że zrąbali tak fajnego moda takimi babolami i absurdami, grałem żołnierzem absurd (opisałem to wyżej) gram stalkerem kolejny absurd, nie wiem może coś ze mną jest nie tak ale im dalej jestem w tym modzie tym bardziej spadają mi morale żeby w niego dalej grać

ss_cez137_04-29-20_16-19-16_(l08_yantar).jpg

ss_cez137_04-29-20_16-19-38_(l08_yantar).jpg

ss_cez137_04-29-20_16-19-51_(l08_yantar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odpiął/ęła ten temat

Alternatywa znalazła się na szarym końcu w tym dziale, co szczególnie przykuło moją uwagę. Zdecydowałem o całkowitym odświeżeniu jej wstawki. 

Przede wszystkim umieściłem wersję repack ( gra+mod+spolszczenie ) na naszym serwerze - od teraz mamy pewność, że link nie zniknie. A poza tym lekkim zmianom uległ opis moda. Zrzuty wrzuciłem jako załącznik. 

Sama poprawa zajęła sporo czasu, bo spędziłem przy niej chyba z dwie godziny, ale było warto. Przeczytałem wiele wypowiedzi w temacie i chyba zagram w Alternatywę po ukończeniu Anomaly. 

Ps.
W zakładce Ogólnie o rozgrywce padł jeden link. Chodzi o.. 

wykonujemy kopie bezpieczeństwa katalogów: ścieżka instalacji gry\gamedata\config oraz ścieżka instalacji gry\gamedata\scripts,

rozpakowujemy i kopiujemy katalog ‘gamedata’ (i kopiujemy do 'gamedaty' moda) z tego linku => 

Być może @Anton Gorodecki gdzieś go zachomikował i jak wróci to się podzieli. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.