Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ZapomnialemLoginu Dzięki za odpowiedź, mam w planach wrócić do Customa po tych nowych aktualizacjach, chociaż jeszcze trochę mi zejdzie, że tak to ujmę. Będę chciał zobaczyć, czy ten modpack w nowej odsłonie jest już bardziej grywalny, bo pomimo trudów jakie mi nastręczył, bardzo dobrze go wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Archeont Pograłem wczoraj kilkanaście minut i mogę powiedzieć, że na pewno jest dużo stabilniej, o wiele ładniej, ale poziom trudności też jest sporo wyższy. 
Powoli zaczynam prace nad dostosowaniem do niego spolszczenia od starej wersji i uzupełnienie go o powtarzające się tu spolszczone dodatki z innych modpacków no, a to czego wcześniej nigdzie nie było przetłumaczę i za jakiś czas powinniśmy mieć spolszczenie, ale za ile? Tego nie jestem w stanie na razie powiedzieć :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mayer99 napisał(a):

Czy te linki do pobrania są do najnowszej wersji? Czy język angielski jest również dostępny …?

Najlepiej sciagnoc sobie najnowsza wersie z Discroda Anomaly Custom. Język angielski tez jest wszystko opisane na discordzie.

Spolszczenie też działa od szczepana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam9609 To Ty podobnie jak kolega Smok z poprzedniej strony musicie coś źle wrzucać bo aktualnie dłubię nad spolszczeniem do nowej wersji Customa, ale jak ją postawiłem to najpierw wrzuciłem stare i bez problemu się odpaliło i działało z nową wersją, tylko tam gdzie oczywiście nowe rzeczy są tam nie było polskiego tekstu tylko angielski :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szczepan9205 napisał(a):

@adam9609 To Ty podobnie jak kolega Smok z poprzedniej strony musicie coś źle wrzucać bo aktualnie dłubię nad spolszczeniem do nowej wersji Customa, ale jak ją postawiłem to najpierw wrzuciłem stare i bez problemu się odpaliło i działało z nową wersją, tylko tam gdzie oczywiście nowe rzeczy są tam nie było polskiego tekstu tylko angielski :P 

Instaluje jak jest w 1wszym poście :) jedynie nie mogę znaleźć tacticalfont w mod organizer :) 

edit: dobra już wiem że tactical jest zbędny ale nie wiem jak zmusić spolszczenie żeby działało. Wrzucam moda do folderu mods, tak żeby następny folder był z gamedata potem fix i nic nie działa. W menu nie mam do wyboru pol tylko rus i eng

edit2; wgrałem raz jeszcze moda, do folderu overwrite i działa :D 

Edytowane przez adam9609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam9609Bo bardzo możliwe, że trzeba spolszczenie na liście modów przenieść wyżej dlatego, że domyślnie wrzuca na sam dół i może dlatego od startu nie łapie. 
No i druga sprawa - Tactical Fonts było w Customie, ale w starej wersji - w nowej go nie ma. Niedługo wrzucę spolszczenie do najnowszej wersji to wtedy zmienię instrukcję :P

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2024 o 17:04, tom3kb napisał(a):

@Eksplo_Raptus nie nic nie palnąłeś 🤗 tylko, że praktycznie zawsze w pierwszym poście tematu w źródłach jest Ap pro no bo w sumie gdzie są linki do największej liczby modów jak nie tam.

Uff bo już myślałem, że naruszyłem jakieś zasady forum :036:. Napisałem, bo może ktoś się bać pobierać z ruskich stronek ;) 

 

Co do samego moda. Pobrałem, mod waży około 75 GB po rozpakowaniu. Grafika na plus, gampelay ok, utrudniony, ale to nie jest przesada jak GAMMA, gdzie trzeba czytać poradniki aby móc cokolwiek zrobić aby przeżyć. Jeżeli chodzi o minusy, to stabilność jest średnia, pierwsza godzina gry i przy przechodzeniu z obszaru do obszaru to sru na pulpit, do problemów również zaliczam optymalizację, na moim RTX3060ti 8GB, I5 10400f, 32GB RAM gra chodzi ok, ale za to rozkręca mi chłodzenie niemal na maksa, nawet nowe tytuly aż tak mi nie obciążają komputera :fire:.

Jeżeli chodzi o spolszczenie to działa, miałem problemy aby działalo, ale przeinstalowałem grę na inny folder, wrzuciłem spolszczenie według instrukcji i mimo, że spolszczenie jest na końcu listy i ma najniższy priorytet, to działa, więc jak ktoś ma problemy ze spolszczeniem to polecam reinstal w innym folderze lub dysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludki, do postu #1 dodałem link do spolszczenia najnowszej wersji Customa jak i zaktualizowałem linki do pobierania samego modpacka i łatki bo były przestarzałe :)

Spolszczenie jak to w przypadku tych wielkich modpacków do Anomaly jest w wersji BETA, dlatego mogą się pojawić jakieś braki (pamiętajcie, że wszystko robię sam, a testowanie tego zajęłoby miesiące, więc zdaję się na osoby, które podejmą się grania w Customa, aczkolwiek starałem się wyeliminować jak najwięcej brakujących opisów lub angielskiego tekstu) - w przypadku znalezienia czegoś proszę o zrzuty ekranu z błędami, brakującym tekstem lub ewentualnie tekstem po angielsku tu w temacie modpacka. 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022Jeśli z minimapą masz na myśli to, że widać tylko fragment na prawo od paska zdrowia itd. czyli to:

11.jpg

To tak ma być i nic się z tym nie zrobi - to jest nowy styl interfejsu - coś w stylu kompasu z ikonkami inspirowanego trochę grami klasy AAA np. Far Cry itd., trochę tym co będzie w Stalkerze 2 i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022Nie pomogę bo musiałbym mieć podobny sprzęt do Twojego, żeby wykręcić wszystko na maksa i nadal trzymać ponad 60 FPS - RTX 4060 niestety taki mocny nie jest.
W każdym razie jeżeli wszystkie ustawienia dałeś na maksa, a i tak jest jak to napisałeś "jakoś dziwnie" to nic więcej nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.