Skocz do zawartości

Lost Alpha Developer's Cut Extended (1.4008) + Dead Zone od Sidorovich Jr.


Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

@LisKot e tam, to nie żadna winda, znam doskonale windę, to się nie rusza, nic nie wsysa ani nie cofa, przechodząc obok tego gra się wiesza i laguje, nic nie wywala i nic się niby nie dzieje ale ciężko z tego wyjść, polecam iść na około, z resztą czasem się zdarzają takie babole w innych modach, nie raz widziałem takie zawieszone obiekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie gdzie jest ta książka? kompletnie wyleciało mi z głowy gdzie to było i o które pomieszczenie chodzi, zlazłem całe podziemia i nic nie znalazłem oprócz kilku trupów i dwóch burerów, kto w to grał to wie że układ pomieszczeń i korytarzy jest całkiem inny niż w podstawce, nie, nie chodzi o słynny schowek striełoka, jego nawet tam nie ma, a przy okazji, gdzie jest ta Groza dla Żwawego u wojaków na Agro?

ss_cez137_11-19-23_17-16-29_(la03_agroprom)_w_weather_indoor_02_to_weather_indoor_01_gt_19-09.jpg

ss_cez137_11-19-23_17-17-35_(la03_agroprom)_w_weather_indoor_02_to_weather_indoor_01_gt_19-17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 właśnie, że chodzi o schowek Striełoka, a o co ma chodzić.

Znajdujesz klucz do tego zamkniętego pokoju w podziemiach. Jest na dole w jednym z kanałów wentylacyjnych, tych takich co kręcą się w nich wentylatory.

Jedyny błąd to chyba to, że to nie "książka" tylko pendrive tam teraz leży.

A o Grozie to w zadaniu nie mówił, że jest na którymś piętrze? Nie pamiętam czy leżała czy miał ją dowódca posterunku, w poradniku sobie sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb o czym ty mówisz? Tam nie ma żadnego schowka strieloka, chyba mylisz mody, w miejscu gdzie był schowek jest pusta sciana, w rozmowie z kretem jest mowa o książce a nie o pendrajwie żadnym, przecież wrzuciłem screeny to sobie przeczytaj

Zadanie na grozę daje żwawy i nikt inny w ramach jego biznesu na unikalne pukawki

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Jak to nie ma? Nie ma go w tym miejscu gdzie w podstawce był schowek Striełoka, ale jak pójdziesz korytarzem do samego końca to po lewej stronie zobaczysz drzwi, do których klucz jest na dole klatki schodowej w jednym z kanałów wentylacyjnych. Książka natomiast jest w samym schowku Striełoka, a zadanie na znalezienie pendrive pojawi się dopiero jak podniesiesz książkę. Pendrive z kolei jest w jednym z szybów wentylacyjnych pod sufitem w jednym z tych pomieszczeń, które łączą korytarz z anomaliami chemicznymi z tym, w którym jest schowek - tak samo fabuła przebiegała w LA 1.4007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cez137 napisał(a):

o czym ty mówisz? Tam nie ma żadnego schowka strieloka, chyba mylisz mody

Ty w ogóle widzisz w co grasz? Mod ma zupełnie inne lokacje niż Cień Czarnobyla to trudno żeby schowek był w tym samym miejscu, ogarnij się wreszcie albo zajrzyj do poradnika, który już nie raz był tu linkowany.

 

9 minut temu, Szczepan9205 napisał(a):

 Książka natomiast jest w samym schowku Striełoka, a zadanie na znalezienie pendrive pojawi się dopiero jak podniesiesz książkę.

@Szczepan9205 Na pewno to jest książka? Bo ja bym sobie rękę dał uciąć, że w schowku Striełoka leżał pendrive? Aż może zobaczę na yt albo może mam jeszcze jakiś zapis to zerknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tom3kb napisał(a):

A potem się dziwią, że koty padają jak muchy na Kordonie jak takiej oczywistej anomalii nawet nie potrafią rozpoznać.

Ja tam zawsze to omijałem, a tą anomalie spotkałem jedynie tylko w X18, nigdzie indziej.

A ta w Kordonie wygladała bardziej na bug, chociaż jak widze w wersji 1.4008 jest tam szkielet, więc można było na to wpaść, ale w 1.4007 i w wcześniejszych nic takiego nie było. Idziesz sobie, po zabiciu wojaków i nagle zaczynasz lewitować, a anomali ani nie widać, ani nie słychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kbJak grałem w lipcu to mialem tam książkę/notatnik, a pendrive był w szybie wentylacyjnym, ale może w 1.4008 dorzucili tą książkę. 

@cez137 Jak szukałeś klucza Wilka w podziemiach w Kordonie to pisałeś, że grałeś już w LA, a piszesz jakbyś nigdy nie grał - to raz, dwa miejsce położenia schowka Striełoka, wymóg znalezienia klucza do drzwi do schowka są niezmienione jeszcze od starych wersji (chyba jeszcze od wersji z przed 1.4xxx, a na pewno od minimum 1.4005) - w 1.4005 grałem lata temu, w 1.4007 też przynajmniej 2 lata temu, a grając w tym roku w 1.4008 nadal bez problemi pamiętałem co i jak, a w ciągu roku ogrywam tyle modów, że to ja się prędzej powinienem pogubić...

Trzecia sprawa - ja też nie napisałem, że w ogóle nie ma, a tym bardziej, że Ty tak napisałeś... Więc skoro grałeś wcześniej, a zanim napisałeś post to pewnie trochę się kręciłeś po tych podziemiach to trochę dziwne, że nie zauważyłeś jedynych drzwi, które są na tym poziomie podziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cez137 napisał(a):

@tom3kb o czym ty mówisz? Tam nie ma żadnego schowka strieloka, chyba mylisz mody, w miejscu gdzie był schowek jest pusta sciana, w rozmowie z kretem jest mowa o książce a nie o pendrajwie żadnym, przecież wrzuciłem screeny to sobie przeczytaj

Zadanie na grozę daje żwawy i nikt inny w ramach jego biznesu na unikalne pukawki

Książka/walizka jest w schowku, który znajduje się za drzwiami, do których musisz znaleźć klucz. 

W LA lokalizacje są zupełnie inne, a podziemia Agropromu są bardziej rozbudowane. W samych podziemiach, są również narzędzia, musisz zejść na sam dół, gdzie jest klucz, a następnie iść jakąś stroną korytarza i szukać wejścia. Tam dojdziesz do miejsca które wygląda jak podziemia agropromu z czystego nieba. 

 

Na tym samym poziomie co są drzwi do schowka (chyba) jest szyb wentylacyjny, a obok niego stół medyczny. Musisz na niego wskoczyć i zajrzeć do dziury w tym szybie, tam jest pendrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot Klucz jest na samym dole labu w takich okrągłych szybach wentylacyjnych co obracają się w nich wentylatory, coś jak normalnie w Cieniu wchodzi się takim okrągłym do kryjówki Striełoka.  A pendrive był kiedyś w takim kwadratowym wiszącym pod sufitem, z jedną wyłamaną kratką do której można było zajrzeć.

Tu są obrazki:

https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Find_Strelok's_flash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205

20 minut temu, Szczepan9205 napisał(a):

 Jak szukałeś klucza Wilka w podziemiach w Kordonie to pisałeś, że grałeś już w LA, a piszesz jakbyś nigdy nie grał

Wiesz kiedy ja w to grałem? w pierwszą lost alphe to wieki temu, kilka lat wstecz to na pewno, w tą 10007 tez dawno, po prostu nie pamiętam tego i tych miejsc, ot co, a zamiast wertować poradnik to wole tu zapytać bo szybciej będzie i konkretniej zazwyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja....Ponawiam prośbę o rozpakowaną gamedatę plików .ltx z bronią. Chciałbym sobie wprowadzić naprawdę kosmetyczne zmiany, a jak sam rozpakuję i zacznę grzebać to..... znam siebie. Potrzebowałbym też ścieżkę dostępu: gamedata\etc\etc\weapons.ltx

Jeszcze mam 1 zagwozdkę: mianowicie broń w 100% sprawna i ulepszona, która jest przeze mnie używana (też kilka razy naprawiana na pewno) zadaje troszkę mniejsze obrażenia niż ta sama nowa od handlarzy. Jak to z tym jest? To celowy zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mayer99 napisał(a):

Jeszcze mam 1 zagwozdkę: mianowicie broń w 100% sprawna i ulepszona, która jest przeze mnie używana (też kilka razy naprawiana na pewno) zadaje troszkę mniejsze obrażenia niż ta sama nowa od handlarzy. Jak to z tym jest? To celowy zabieg?

Dasz zdj 2 broni dla porównania? Są dokładnie takie same jak i z opisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 To zależy od załadowanej w broni amunicji. Pokazuje obrażenia według załadowanych pocisków zarówno w twojej broni, jak  i tej u sprzedawcy.

Spoiler

a1.jpg.97acd27e712226dc591e55634bdf906f.jpga2.jpg.800b5d5b93a1e3ecf5e6aecb365537a9.jpg

a11.jpg.944e050895b2c5679e9a4d3742ff33f1.jpga22.jpg.23d59c10eb12de187dbf8a6e18a3225c.jpg

U sprzedawcy
ao.jpg.a1f98fc72a8e2118de415d8492c8aae1.jpg

 

@Mayer99 Znalazłem. Było w folderze mods w ladc_z_new_extended.xdb0

config\weapons\

Tam było to: w_barrett_m98.ltxw_barrett_m98_up.ltx

W config\weapons\weapons.ltx

weapons.ltx

To też z ladc_z_new_extended.xdb0 z folderu mods. To co wcześniej wypakowałem nie zawierało info o m98.

Edytowane przez LisKot
  • Za szczególną pomoc 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pliczki Amigo. Jak będzie Ci się chciało to podeślij mi spakowane wszystkie bronie w folderze plz. Ja w ramach rewanżu podsyłam zmienionego handlarza w Dead City, który po lab x16 sprzedaje teraz też L96A1. W org ta broń była dostępna dopiero dużo później - nie wiem czemu...

trade_crash.ltx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.