Skocz do zawartości

Lost Alpha Developer's Cut Extended (1.4008) + Dead Zone od Sidorovich Jr.


Szczepan9205

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb to nie to że mi się nie chce przeszukać kilku pokoi, szukałem, ale go nie znalazłem, a pamietałem że gdzieś tam był z poprzedniej wersji a jak wiadomo w stalkerach taki klucz potrafi być schowany na pierdyliard różnych sposobów, nawet zdarzało się że znajdzki były chowane w textury (był taki mod, nie pamiętam nazwy teraz) nie bądź złośliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Przewodnicy w tej wersji są tak "skonstruowani", że są miejsca do których Cię zaprowadzą, a i takie do których odmówią iść. Na przykład przewodnik Wolności nie zaprowadzi Cię do Baru z wiadomych powodów - bo siedzi tam Powinność,, a ten widocznie nie chce iść ze względu na mutanty i najemników 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot Ło taki:

Musiałem się wycofać z Lab X16 i dokupić ammo i granatnik podlufowy - tam nie ma żartów wcale :). Polecam HK G36 kopie celnie, a rozproszenie prawie żadne i ten pancerz.

Ja zostawiłem sobie ten artefakt na sprint i skok nie oddając go majorowi, spaprałem coś?

Kto to jest Nabój?

Czy żeby ogołocić latrynę z piekła trzeba mieć ten schowek na mapie?

 

ss_user_11-18-23_21-25-01_(la08_deadcity)_w_cgim_partly_base_14_00_to_cgim_partly_base_15_00_gt_14-18.jpg

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mayer99 napisał(a):

Kto to jest Nabój?

Tutaj może nazywa się inaczej. Wchodząc do Doliny Mroku, włączyło się jakieś zadanie na ratunek więźnia.(Stąd przypuszczenie, że zleceniodawca nazywał się tak jak w podstawce.) Nie doczytałem i wczytałem grę, a gdy ponownie wszedłem do Doliny, zadanie nigdy się już nie powtórzyło. Uratowałem więźnia w bazie bandytów, ale to chyba nie o niego chodziło.
 

45 minut temu, Mayer99 napisał(a):

Ja zostawiłem sobie ten artefakt na sprint i skok nie oddając go majorowi, spaprałem coś?

Ja go oddałem za lepszą nagrodę. Czy on czasem i tak nic nie dawał? U mnie nie działał, a kojarzę, że w innych wersjach też nie działa.

Co to za kombinezon i jaki to artefakt? (ostatni na pasie)

@cez137 @Szczepan9205 Najważniejsze to, że do lokacji można się przenosić dopiero po ich pierwszym odkryciu/odwiedzeniu. + Nie prowadzą przez Radar i dalej. (Pewnie do wyłączenia anten).

47 minut temu, Mayer99 napisał(a):

Czy żeby ogołocić latrynę z piekła trzeba mieć ten schowek na mapie?

Chyba tak (możesz zawsze sprawdzić). To ten za 40 tysięcy. I jest 2 częściowy. 1 w Lesie 2 we Wsi.

Edytowane przez LisKot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armor: Stalker 3 - na tym etapie sporo handlarzy ma go już. Po statach lepszy jest chyba tylko "Strażnik Wolności", ale nie wygląda tak dobrze w hud i z widoku 3 osoby :P. Koniecznie bierz G36 - ma tryb 2 strzałów!

Jedynym mankamentem tej spluwy jest tłumik....ma chyba z pół metra długości i nie mogę tego przełknąć. Art to taki +3 do pancerza. Masz może spawner? Ciekaw jestem jakie są najlepsze pancerze oprócz egzo i czy L96A1 zadaje większe obrażenia niż Sr25

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cez137 napisał(a):

@LisKot @tom3kb dzięki, dobra to jeszcze tak na szybko 😬 gdzie jest en klucz dla Wilka w tych podziemiach? pamiętam że w którymś pokoju z łóżkami ale nie wiem w którym miejscu dokładnie

Podziemie Kordonu, w którymś pokoju, na poziomie gdzie znajduje się Żwawy. Jest mały, musisz go poszukać po bokach pokoju, w 1.4007 był na końcu ktoregoś pokoju, po lewej, przy zielonych szafkach. 

7 godzin temu, cez137 napisał(a):

Ludzie, ten typ to wgl gdzieś prowadza? bo gdzie by nie powiedzieć to on nie chce iść, to tak ma być? nie chce mi sie dymać w te i we w te, dałbym mu parę groszy i by mnie zaprowadził, a ten noktowizor to dobrze nazwany, rzeczywiście ślepota gwarantowana 🤣

ss_cez137_11-18-23_20-20-42_(la01_escape)_w_cgim_gsc_windy_05_30_to_cgim_dark_2_06_00_gt_05-50.jpg

ss_cez137_11-18-23_20-20-59_(la01_escape)_w_cgim_gsc_windy_05_30_to_cgim_dark_2_06_00_gt_05-52.jpg

ss_cez137_11-18-23_20-12-32_(la01_escape)_w_cgim_gsc_base_04_00_to_cgim_gsc_windy_05_30_gt_04-53.jpg

Żeby przenieść się na niektóre mapy za pomocą przewodnika, to musisz najpierw na nie wejść z buta

6 godzin temu, LisKot napisał(a):

Tutaj może nazywa się inaczej. Wchodząc do Doliny Mroku, włączyło się jakieś zadanie na ratunek więźnia.(Stąd przypuszczenie, że zleceniodawca nazywał się tak jak w podstawce.) Nie doczytałem i wczytałem grę, a gdy ponownie wszedłem do Doliny, zadanie nigdy się już nie powtórzyło. Uratowałem więźnia w bazie bandytów, ale to chyba nie o niego chodziło.
 

O niego, to członek powinności uwięziony w bazie bandytów. Trzeba było go chyba uratować aby móc pòźniej dołączyć do powinności. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKotJuż wczoraj to poprawiłem. Na razie trzymajcie to co zdołałem już poprawić i to co jeszcze "wyłowicie" to się poprawi, ale przynajmniej teraz dialogi do zadań pobocznych powinny brzmieć jak należy i arty też powinny się już zgadzać:

Lost Alpha 1.4008 poprawki do spolszczenia.rar

  • Ważne 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot :PUps - wychodzi poprawianie na szybko - zaraz to poprawię.
Czy ja wiem czy dziwne? Tak jak pisałem wcześniej - tych zadań, które miały ten "drewniany" tekst nie było w 1.4007, dopiero w 1.4008 je dodali, więc osoba, która robiła adaptację spolszczenia 1.4007 do 1.4008 po prostu się nie przyłożyła trochę lub zależało jej na czasie bądź brakło chęci do dalszego poprawiania tekstu i wrzuciła na forum to co wrzuciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sin member @cez137 To nie żaden błąd, tylko anomalia Winda.

https://stalker.fandom.com/pl/wiki/Winda_(Anomalia)

@Szczepan9205 Mam na myśli głównie te nazwy artefaktów. Jeśli były tłumaczone z angielskiego, to dobrze można było zamienić od razu wszystkie (np. wszystkie Jellyfish na Meduza) i potem w trakcie tłumaczenia poprawiać. A nawet jeśli z rosyjskiego to chyba idzie się domyślić, że takie nazwy nie powinny być tłumaczone na kilka wariantów (nawet jeśli byłyby błędne).

Edytowane przez LisKot
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.