Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 3.0 (OBT)


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, vidkunsen napisał(a):

Marko6996 - w 2004 roku to gsc dopiero wpadło na pomysł jak mała gierkę Oblivion Lost - kosmiczne walki na obcej planecie - przenieśc na ziemie w rejon Czernobyla.

A nie w 2002 roku ? Bo na wiki stalkera to pisze ze w marcu 2002 GSC wybrali się do zony ,a zaplanowali raz na koniec 2003 ,a później na połowę 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb, obyś miał rację... Ten ostatni patch, w niektórych (i to dużych plikach) wnosi tyle zmian, że w 90% trzeba je na nowo robić i nie są to literówki. Trochę szkoda, bo akurat te największe były albo są w obróbce... ale czego nie robi się dla chwały Forum. Myślę, że Innos doda mi sił i nadal będzie mnie miał w opiece!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, post pod postem. Mam problem z plikiem amk_offline_alife z gamegata/script. Mniej więcej od linii 536. Nie wiem które linie trzeba tłumaczyć, bo dziwne są tu zapisy. Np. to "!!!!!ЕСТЬ ДОКИ!!!!!" - jakaż to forma zwrotu? Czy chodzi o dokumenty, czy o doktorów (bo na pewno nie o doki w porcie)? Proszę o pomoc.

amk_offline_alife.script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metek58 - jak dla mnie: (w trakcie poszukiwań O!) są dokumenty.

To jakaś maniera młodzieży z ostatniego pokolenie do tworzenia skrótów myslowych które tylko oni rozumieją.

Cos jak skrót znny juz nawet 40 latkom - w oryginale: nie interesuj sie bo dostaniesz kociej mordy a słysze często: nie interere bo kici kici. :);) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://ap-pro.ru/forums/topic/7208-oblivion-lost-remake-30-open-beta-semi-official-patches/ 

Bardzo dobrze byłoby do polonizacji zaadoptować te nieoficjalne poprawki, które wywalają większość tych durnych i nietrafionych zmian oraz utrudniaczy rozgrywki, poprawiają balans i dodają rozwiązania znane chociażby z OLR 2.5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FeRu Nie. A przynajmniej nieoficjalnie. Tych patchy to nieraz jest pierdyliard i robi je baba żaba, nie wiadomo czy to działa albo czy nie będzie sypało moda przy następnym update-cie.

Jakby komuś się chciało to zrobić oddzielne wersje spolszczone dla chętnych ale nie uszczęśliwiać ludzi na siłę i nie wrzucać od razu do "czystego" moda.

Oddzielne linki do pobrania jakby co.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tom3kb napisał(a):

@FeRu Nie. A przynajmniej nieoficjalnie. Tych patchy to nieraz jest pierdyliard i robi je baba żaba, nie wiadomo czy to działa albo czy nie będzie sypało moda przy następnym update-cie.

Jakby komuś się chciało to zrobić oddzielne wersje spolszczone dla chętnych ale nie uszczęśliwiać ludzi na siłę i nie wrzucać od razu do "czystego" moda.

Oddzielne linki do pobrania jakby co.

@tom3kb Z jednej strony tak masz rację ale z drugiej te poprawki są robione przez większą grupę osób, które wykorzystują kod zródłowy od Hi_Flyera i poprawiają wszystko to na co narzekają gracze oraz błędy, które Hi Flyer miał poprawić wcześniej, a jeszcze tego nie zrobił od czasów Zamkniętej Bety. Zmiany są na bieżąco dostosowywanie do oficjalnych patchy i wydane jako jeden większy zbiór zmian (więc nie powinno być żadnych konfliktów)

Prześledziłem wątek i spis zmian i myślę, że na prawdę warto się tym zainteresować by każdy mógł zagrać w moda w najmniej wkur....wersji. Widzę, że jest również wersja angielska w repozytorium poprawek na gitlab więc za ewentualną adaptację również się wezmę sam jeśli nie będzie chęci z żadnej strony.

Dzięki temu wątkowi podjałem decyzję by pobrać OBT i ograć ją z tym zbiorem w wersji eng bo ten zbiór fixów poprawia już praktycznie wszystko co zniechęcało mnie do obadania moda.

Podejrzewam, że minie jeszcze wiele czasu i kolejnych patchy, od Hi_Flyera, które by poprawily choć część tego co naprawiła ta grupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.