Skocz do zawartości

The Exception


Rekomendowane odpowiedzi

Ludki, czy ktoś ma patent jak dostać się do bunkra podziemiami? którędy to się idzie? bo zlazłem już całe podziemia no i mnie ciągle wykrywają, pewnie jest jakaś "dziura" ale ja nie mogę jej zlokalizować, jakby ktoś się chciał pobawić to zostawiam sejwa

 

ss_cez137_04-11-24_10-04-20_(rostok).jpg

ss_cez137_04-11-24_10-16-45_(rostok).jpg

cez137 - quicksave - 8.dds cez137 - quicksave - 8.scop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cez137 napisał(a):

Ludki, czy ktoś ma patent jak dostać się do bunkra podziemiami? którędy to się idzie? bo zlazłem już całe podziemia no i mnie ciągle wykrywają, pewnie jest jakaś "dziura" ale ja nie mogę jej zlokalizować...

Nie ma żadnej dziury.
01. Wróć do Baru.
02. Na przeciw Barmana jest wejście do podziemi.
03. Idź tak jak prowadzi droga.
04. Na pierwszym rozwidleniu skręć w prawo.
05. Na następnym w lewo.
06. Idź dalej tak jak prowadzi droga.
07. W pewnym momencie będziesz miał wyjście na górę, ale idź dalej prosto od tego miejsca z wyłączoną latarką.
08. Kieruj się na znacznik na mini-mapie.
09. Dojdziesz prawie do wejścia do pomieszczenia gdzie zawsze stał generał Woronin.
10. Przed tym pomieszczeniem gdzie stał Woronin a teraz bandyci - skręć w lewo - będziesz na tyłach tego pomieszczenia
i tam masz do podłożenia ładunek C4.

ss_oldman_04-11-24_12-14-17_(rostok).thumb.jpg.bdaae254fe25ecb58f500d8bd8467eda.jpg
11. Wróć ta samą drogą na górę.

WAŻNE!

W podpowiedziach jest opisany schowek w tym miejscu.
Na daszku na wejściem, którym zawsze wchodziło się do Woronina.
Masz tam ciekawe znajdźki a wśród nich karabin "Wicher", którym zastąpiłem na resztę gry śrutówki.

p.s. Jeśli będzie potrzeba, wstawię sejwa w miejscu jak na zrzucie wyżej.           

 

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cez137 - kolejność w jakiej założyłem ładunki:

1/ knajpa, pod blatem

2/ posterunek na wylocie

3/ podziemiami - po cichu! - ładunek jak w/w OldMan - w miejscu gdzie zazwyczaj jest Woronin/anzel, następnie tą samą drogogą dfo knajpy i potem do kolesie który podkopsał misję na Barze.

p.s. jakbyś chciał zapoznać się z przekrojem tuneli polecam: esc - tab - demo_record 1

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat

Ja to mam szczęście, już gorzej być nie mogło 🤬 dałem dziadkowi to wino no i mam tą "kontuzję" że tak to nazwę, po drodze do martwego miasta zastała mnie emisja, schowałem się w piwniczce we wsi niedaleko dziadka...i nie mogę z niej wyjść, wgl nie chce wejść na drabinę, rozumiem że to przez tą kontuzję? kiedy to mija? Mira dała mi jakieś lekarstwo na to, wgl po co mi ten kombinezon monolitu? w magazynie były dwa, elitarny i zwykły, wziąłem ten lepszy czyli elitarny, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

ss_cez137_04-16-24_10-49-39_(okrest).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cez137 napisał(a):

wgl nie chce wejść na drabinę, rozumiem że to przez tą kontuzję? kiedy to mija? Mira dała mi jakieś lekarstwo na to, wgl po co mi ten kombinezon monolitu? w magazynie były dwa, elitarny i zwykły, wziąłem ten lepszy czyli elitarny, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

1. Lekarstwo w końcu zacznie działać i trzeba na to czekać.
2. Nie ma znaczenia jaki kombinezon wybierzesz - ma być monolitu.
3. Nie wiem o jaką piwnicę chodzi. Wstaw sejwa. Będę  w domu po 21wszej i sprawdzę, ale tak na szybko 
możesz podnieść wysokość skoku  w pliku actor.ltx na 
jump_speed              = 9.  

3 godziny temu, cez137 napisał(a):

wgl nie chce wejść na drabinę, rozumiem że to przez tą kontuzję? kiedy to mija? Mira dała mi jakieś lekarstwo na to, wgl po co mi ten kombinezon monolitu? w magazynie były dwa, elitarny i zwykły, wziąłem ten lepszy czyli elitarny, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie

1. Lekarstwo w końcu zacznie działać i trzeba na to czekać.
2. Nie ma znaczenia jaki kombinezon wybierzesz - ma być monolitu.
3. Nie wiem o jaką piwnicę chodzi. Wstaw sejwa. Będę  w domu po 21wszej i sprawdzę, ale tak na szybko 
możesz podnieść wysokość skoku  w pliku actor.ltx na 
jump_speed              = 9.  

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Leki zaczną działać dopiero chwilę po przejściu do Martwego Miasta.
Wczytaj grę przed wejściem do piwnicy i przeczekaj w budynku lub zażyj Anabiotyk.
Jeśli masz zapis przed emisją, to spróbuj ją przespać.

@OldMan Podniesienie wysokości skoku chyba nic nie da. Przed zadziałaniem leku nie da się skakać.

4 godziny temu, cez137 napisał(a):

wgl nie chce wejść na drabinę, rozumiem że to przez tą kontuzję?

Tak na szybko sprawdziłem, to ta drabina po prostu nie działa. Inna w innym domu działa bez zarzutu.

Edytowane przez LisKot
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczęście, już gorzej być nie mogło 🤬 dałem dziadkowi to wino no i mam tą "kontuzję" że tak to nazwę, po drodze do martwego miasta zastała mnie emisja, schowałem się w piwniczce we wsi niedaleko dziadka...i nie mogę z niej wyjść, wgl nie chce wejść na drabinę, rozumiem że to przez tą kontuzję? kiedy to mija? Mira dała mi jakieś lekarstwo na to, wgl po co mi ten kombinezon monolitu? w magazynie były dwa, elitarny i zwykły, wziąłem ten lepszy czyli elitarny, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Szanowny kolego, oddaj dziadkowi wino i się prześpij do 6 rano, będzie po emisji i po problemie.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cez137/Bolo - bełty podkopsak dziadkowi, kombinezon obojetnie który weźmiesz, najlepiej oba i jeden zostaw na zaśkę.

Kombinezon monolitu - masz go miec na garbie innaczej zgon od snajpera i nie wejdziesz na bazę monolitu.

Lekarstwo daje radę, w szkole na lokacji obok(fabuła) tak ne do końca ale zawsze.

Nie stękać! to nie wot to strefa!. :)  

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mod już jakiś czas temu ukończyłem i muszę przyznać, że był całkiem niezły. Graficznie jest dość ładnie i fabuła niczego sobie (wciągająca), nawet na dość słabym kompie da się komfortowo grać. 

Autor nie "oszczędzał" na broni i pancerzach, jest tego naprawdę sporo do koloru do wyboru :). Sprzętu nie da się upgrejdować , ale mamy narzędzia do naprawy i jednego i drugiego zaczynając o d 10 procent uszkodzeń. Moim faworytem jeżeli chodzi o pancerze został egzo czystego nieba (drogi, ale wart swojej ceny), można mieć poczucie bezpieczeństwa jak w czołgu :), chodzenie po polu minowym lub anomaliach w nim to po prostu bajka (uszkodzenia w granicach 10 %) i w dodatku posiada dziesięć kontenerów na arty. 

ss_duch_04-26-24_10-53-37_(okrest).thumb.jpg.67bc0b973b80d07433dde309be2dadf5.jpg

Kolejnym ważnym elementem rozgrywki są artefakty różnego typu i tu przy dobrym detektorze możemy się nieźle obłowić i potężnie uzupełnić ochronę.(warto zainwestować kasę jak najwcześniej w taki detektor). Przykład takiego elitarnego artu Serce Oazy na screenie dla zachęty (akurat ten znajdziemy dużo później).

ss_duch_04-26-24_10-58-33_(okrest).thumb.jpg.9ac652a7de802599bde339b398db2ad0.jpg

Lokacje znajome tylko z nazwy i budynków, ale wyglądają na nowe co bardziej podnosi atrakcyjność rozgrywki, bo nie gramy na "pałę" znając rozkład na pamięć. Fabuła naprawdę dobra i nie przeładowana nadmiarem pobocznych zadań śmieciowych typu "przynieś, wynieś, pozamiataj" :), jak dla mnie super. 

Mod już jest jak widzę spolszczony, tym bardzie polecam rozgrywkę w niego. 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.