Skocz do zawartości

The Exception


Rekomendowane odpowiedzi

@OldMan olaboga ale go schowali, prawie go nie widać, dzięki 

@LisKot nie robiłem zapisu, wrócę tam to zrobię bo kilka schowków tam jeszcze mam, jestem na agro i idę na wysyp, jestem już po akcji z powinnością

Trochę się pogubiłem, po dotarciu do Kreta on chciał zdobyć bazę wojskową i miał wysłać ludzi, ale gdzie to już nie powiedział, gdzie oni są? co robić? czy sam mam zdobyć tą bazę? czy jak?

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam problem, jestem w tym bunkrze po dokumenty dla barmana, biorę dokumenty i zjawia się konroler, częstuję go granatem (nie ginie) ale życie spada momentalnie, ledwo zdążam ukryć się za jakąś osłoną i umieram, przecież życie nie spada jak kontroler cię nie atakuje i jesteś za osłoną, tu spada, też taki mieliście? jest na to jakiś sposób? no bo to trochę bez sensu i dalsza gra jest niemożliwa, jakby ktoś chciał się na tym pochylić to zostawiam sejwa i idę do roboty, pozdro

cez137 - quicksave - 9.dds cez137 - quicksave - 9.scop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 19:49, Starika.. napisał(a):

Wrzuciłem pliki ze spolszczeniem do gierki, ale spolszczenie nie działa. Po wejściu do gierki normalnie dalej jest po Rosyjsku.

@OldMan

To co podał w linku @LisKot na pewno pomoże, w paczce ze spolszczeniem nie ma pliku localization.ltx w tej od @LisKot jest :) 
Co do wersji podstawki czy to ze STEAM czy z GOG to ja używam wersji GOG i nie mam z modami problemów.
Obecna cena ZP na GOG to około 19zł.

Co do problemu, który wyżej zgłaszał @bolo (przy próbie zakupów u handlarzy wylot ma pulpit)
Problem rozwiązany - chodziło o podstawkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vidkunsen napisał(a):

Co do podstawek do gier to już w latach dziewięćdziesiątych przetestowałem, że najlepiej mieć grę oryginalną a nie jakieś wynalazki z wgranym spolszczeniem i innymi dodatkami - patrz na wydania z polskich gazet

Ale co ty pitolisz, a co w gazetach to miałeś nieoryginalne gry? Jak były spolszczone to oryginalnie lub miałeś dodatkowo plik czy archiwum z fanowskim spolszczeniem jak chciałeś to sobie dogrywałeś.

Tak samo jak jest teraz z modami do Stalkera, masz moda i chcesz to dodaj spolszczenie i graj w ludzkim języku ☺️ a jak nie to w oryginale.

 

Inna kwestia, że np na polskich wersjach gry mogły nie działać np mody robione na wersję europejską lub amerykańską 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z postów była uwaga, że GB często i szybko pada zabity. W związku z tym, że w modzie jest pełny config postanowiłem temu zaradzić bo mnie też zaczęło to wkurzać. Niestety moje wysiłki zostały tylko częściowo nagrodzone. Tradycyjne zmiany w actor.ltx. dały niewiele. Zdrowie i energia po postrzale wzrastają powoli. Natomiast headshot eliminuje GB natychmiast. Autor przygotował więc niespodziankę. Na razie nie znalazłem odpowiedniego pliku. Jedynym rozwiązaniem na teraz jest - strzelić szybciej i celniej niż przeciwnik.     

A propos celowników. Z tego co zobaczyłem są one nie do zaakceptowania. Wrzucam więc nieśmiertelną paczkę @vidkunsena z celownikami panoramicznymi. Zmiany dotyczą głównie lunet rosyjskich.

 

Celowniki panoramiczne.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.