Jump to content
malakas

Grupy i rangi na forum

Recommended Posts

TABELA GRUP

• Turysta - Domyślna ranga po rejestracji.
  • Stalker - Ranga przyznawana automatycznie po zdobyciu 10 punktów reputacji. Jej zdobycie odblokowuje możliwość dawania punktów reputacji oraz dostęp do ShoutBoxa.
  • Weteran - Aktywni użytkownicy z dużym stażem na forum. Ranga przyznawana ręcznie przez administrację.
  • Zasłużony Osoba z dużymi zasługami dla forum. Nominowane przez administrację.
  • ElitarniElitarna grupa użytkowników o największych zasługach dla forum. Nominowane przez administrację.
  • Doświadczony tłumaczTłumacze którzy przygotowali już wiele polonizacji.
  • ModeratorModerator. Nominowane przez administrację.
  • RedaktorRedaktor zajmujący się tworzeniem treści. Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się!
  • MechanikOsoba znająca się na modowaniu Stalkera. Silnik gry nie ma przed nim żadnych tajemnic.
  • AdministratorAdministrator.
  • Sekretarz - Szef wszystkich szefów. 

TABELA RANG I PIPÓW OBOWIĄZUJĄCA NA FORUM

Ranga Użytkownika                                    Minimum Postów              Ilość Pipów

Gość w Zonie                                                0                                          0

Turysta                                                         20                                         1

Kot                                                               50                                         2

Wędrowiec                                                  100                                       3

Twardziel                                                     200                                       4

Doświadczony                                             300                                       5

Weteran                                                      400                                       6

Stary Wyga                                                 500                                       7

Przewodnik                                                800                                        8

Znawca Zony                                            1200                                       9

Przemytnik                                               1600                                       10

Mistrz                                                       2000                                       11

Pogromca                                                2500                                       12

Łowca mutantów                                     5000                                       13   

Profesjonał                                             7500                                        14                                                          

Legenda                                               10000                                       15                                                         

Wybraniec Zony                                  12500                                        16

OPIS RANG

Gość w Zonie....................0

Osoba która Zonę zna tylko z opowieści.

Turysta....................................20

Osoba która co najmniej raz była w Zonie i zamierza ją sporadycznie odwiedzać.

Kot..........................................50

Początkujący Stalker któremu Zona tak się spodobała, że postanowił zostać tu na dłużej. Przynajmniej do czasu wzbogacenia się.

Wędrowiec............................100

Osoba która uciekła do Zony z powodu konfliktu z prawem lub zaczęła prowadzić życie rabunkowe celem szybkiego wzbogacenia się na kotach.

Twardziel...............................200

Osoba która uważa Zonę za swój drugi dom i nie zamierza jej opuszczać.

Doświadczony ......................300

Stalker który przebywa już bardzo długo w Zonie i jeszcze żyje.

Weteran.................................400

Stalker który już zapomniał o dniu w którym przybył do Zony.

Stary Wyga............................500

Jeden ze stalkerów dla których Zona stała się częścią życia.

Przewodnik.........................800

Stalker który zna wszystkie tajne przejścia w Zonie i postanowił przez nie przeprowadzać innych...Oczywiście za drobną opłatą.

Znawca Zony.......................1200

Stalker który przemierzył Zonę wzdłuż i wszerz i wie o niej prawie wszystko.

Przemytnik...........................1600

Osobnik który zajął się szmuglowaniem towarów za Wielką Wodę,jak i do Zony.

Mistrz...................................2000

Najlepszy stalker w Zonie, wie o niej wszystko i wie jak w niej przeżyć, jednym słowem Zona go pochłonęła do końca i nie wyobraża sobie bez niej życia.

Pogromca.................................2500

Łowca mutantów...............................................5000

Profesjonał..................................................7500

Legenda..................................................10000

Wybraniec Zony............................12500

Pipy to znaczki które są widoczne poniżej rangi w profilu użytkowników....Oczywiście im więcej tym lepiej. Postaramy się je poprawić graficznie, by były bardziej efektowne. Moderatorzy i admini nie mają ich w profilu ponieważ jest wpis ..STAFF, lub ADMIN

może i dobre określenie ale weź sobie wyobraź jak na ulicy mówisz do kolegi "ja już mam cztery pipy"

Myślę ,że na pewno pozazdrości... :D

Będzie zmieniona grafika Pipów na coś fajnego, cierpliwości już nie długo...:)

Myślę ,że na pewno pozazdrości... :D

Albo uzna cię za jakiegoś erotomana :)

pomysł z tymi symbolami radioaktywności tylko zamiast okrągłego to bym zrobił trójkątne (takie jakie jest w niektórych miejscach w czarnobylu.

Opis rang na forum

Człowiek....................................0

Osoba która Zonę zna tylko z opowieści

Turysta.....................................20

Osoba która co najmniej raz odwiedziła Zonę i zamierza ją sporadycznie odwiedzać.

Kot.........................................50

początkujący stalker któremu Zona tak się spodobała że,postanowił

zostać tu na dłużej,przynajmniej do czasu wzbogacenia się.

Bandyta.....................................100

Osoba która uciekła do Zony z powodu konfliktu z prawem lub zaczęła

prowadzić życie rabunkowe celem szybkiego wzbogacenia się na kotach..

Stalker.....................................200

Osoba która uważa Zonę za swój drugi dom i nie zamierza jej opuszczać.

Doświadczony Stalker........................300

Stalker który przebywa już bardzo długo w Zonie i jeszcze żyje.

Weteran.....................................400

Stalker który już zapomniał o dniu w którym przybył do Zony.

Stary Wyga..................................500

Jeden ze stalkerów dla których Zona stała się częścią życia.

Przewodnik..................................800

Stalker który zna wszystkie tajne przejścia w Zonie i postanowił przez nie przeprowadzać innych...Oczywiście za drobną opłatą.

Znawca Zony.................................1200

Stalker który przemierzył Zonę wzdłuż i wszerz i wie o niej prawie wszystko.

Przemytnik..................................1600

Osobnik który zajął się szmuglowaniem towarów do zewnętrznego świata,jak i do Zony.

Mistrz......................................2000

Najlepszy stalker w Zonie,wie o niej wszystko i wie jak w niej przeżyć,jednym słowem Zona go pochłonęła do końca i nie wyobraża sobie życia bez niej.

Barman......................................2500

Stalker który przestał szwendać się po Zonie i postanowił zająć się Handlem.

Ok malakas już wstawione,nie wiedziałem czy dawać w spoiler więc nie dałem

Dawno nikt nic nie pisał w tym temacie ale mam pytanko. Czy rangi zostały zaktualizowane ? bo ja mam napisane Twardziel, a tutaj nigdzie jej nie ma. Oczywiście zmiany nie chcę, mnie się podoba jak mam :D

Tego chyba w FAQ niema ?

Admin - właściciel forum

Modek - moderuje forum

VIP - osoba która zrobiła coś wyjątkowego dla strony, lub znajomy właściciela forum

Zasłużony - osoba która coś robi dla forum, lub zrobiła ale nie na tyle by dostać vip'a

Redaktor - wiadomo, pisze itp.

Tropiciel - testuje nowe mody i zdaje relacje z gry w tematach..odkrywa ukryte smaczki

Opiekun - poszukuje nowych modów w sieci

Mechanik - osoba która udostępnia swoje mody na forum

Użytkownik - nowy, albo tylko przeglądający forum

BOT - boty np. Google, Yahoo, itp przeszukujący treści by dodać do spisu przeglądarki

Chyba najważniejsza ranga Tłumacz - tłumaczy mody

Ty możesz poprosić o: Mechanika, Tropiciela, Tłumacza, Redaktora, i działać w tych rejonach, resztę jak to mówią: "ty nie pytaj nas, my zapytamy ciebie" Dołączona grafika

Ilość postów twoją rangę określa tylko bezsensowne nabijanie może się skończyć źle. Lepiej mieć mniej postów ale na temat niż masę bezsensownych ranga z czasem sama wejdzie. Ja mówię o rangach nie tytułach o tym nad zdjęciem.

A gdyby te "pipy", dobrze, że nie na "c" zaczynające się, dać widok gilzy, mam na myśli widok kryzy i spłonki. Wybór zostawiam moderatorom.

@metek daj jakiś wzór tego pomysła, mi się podoba...już dawno to miało być zrobione ale potem ucichło. Trzeba małą teksturę by wstawić w miejsce pipów. // Stary Wyga..................................500 Jeden ze stalkerów dla których Zona stała się częścią życia. U @naznaczonego Masz całkiem niezłą opinię... :biggrin: /// Sprawa wzoru ucichła..to jak będzie z tym pomysłem ?

Pierwsza jest dobra ..zobaczymy co z tego wyjdzie. // Znaki radioaktywne są oklepane dlatego to jest ciekawsze, ale nie wiem jak duże można wstawić..to powie @portals.

Spróbujemy dwie opcje o ile się nadają...to nie są gotowe elementy ale mała przymiarka. Jeżeli kryza nie będzie dobrze widoczna to dokładna obróbka mija się z celem, jest jeszcze problem liter które mogą być nieczytelne. Pocisk jest oryginalny więc tam można szybko dowolnie zmienić wielkość.

Dołączona grafika Dołączona grafika