Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że tam jest tylko gdzie. Nie wierzę w takie cuda że nie ma skoro gubi to musi być podany limit. Zaraz poszukam jeszcze raz., a co do jajek jak masz ful kasy to dawaj będziemy ładowali ten samochód jajkami. :thumbsup: Kobal w scripcie znajduje się linijka: function OnActorDrop(uItem) --// ďđîâĺđęŕ ńáđîńŕ ďđĺäěĺňŕ äë˙ ńęđčďňŕ ďî˙ńŕ bind_belt.Drop(uItem) --// ďđîâĺđęŕ äđîďŕ --bag.OnDropObject(uItem) trzeba by zmienić na off i nie powinno już gubić. Z tego co zauważyłem jest ta opcja włączona a lepiej by było wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waler11, czy tak ciężko napisać nazwę pliku i czy na pewno to jest z Dream Reader 1.0? Podanie takich namiarów, jak Ty napisałeś, to szukanie igły w stogu siana. Przerzuciłem pliki Notepadem++ i zero efektu. Po takim czymś, pomału zaczynam zapominać, jak nazywa się Twoja miejscowość i nici z odwiedzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest może poradnik o tym modzie.?

Mam problem z wejściem do doliny mroku:

FATAL ERROR
[error]Expression    : R
[error]Function	  : CResourceManager::_CreatePS
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daResourceManager_Resources.cpp
[error]Line		  : 273
[error]Description   : c:program files (x86)	hqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatashadersr2deffer_impl_lmh_flat_d.ps

Posty łączymy

Junx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem z sejwami na kordonie FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_logic.script:361: attempt to index local 'ini' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie wszystkich na forum, jest to mój pierwszy post, pomimo, że wątki obserwuje już od jakiegoś czasu. Ale przejdźmy do rzeczy.

Za każdym razem wywala mnie, gdy próbuję porozmawiać z Ramirem albo jakąkolwiek inną postacią. ponizej zamieszczam loga.


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:287: attempt to index local 'tbl' (a nil value)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.