Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym plikiem przy ponownym uruchomieniu gry samo się naprawiło, ale przy próbie zapisu "out of memory" mimo fixu. Spróbuję pozmniejszać parametry gry tak jak sugerujesz. :) Mam pytanie co do dokumentów z agropromu, niestety przeoczyłem kwestię taką, że trzeba wejść do podziemi agropromu po dokumenty tym wejściem co nas Kret prowadzi i mam w związku z tym pytanie, czy trzeba się cofnąć o powiedzmy sejwy do przodu, czy dałoby się to jakoś inaczej przejść? I mam jescze pytanie, przy próbie wczytania sejwu wcześniejszego z poprzedniej lokacji mam wylot bez loga. Czy to oznacza, że muszę grę od nowa zaczynać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz problemy z brakiem pamięci to warto również co jakiś czas wyjść z gry i wyłączyć komputer by wyczyścić plik wymiany. Sam plik wymiany ustaw sobie na sztywno tzn. min./max ta sama wartość. Fix pomaga jeżeli masz co najmniej 3 GB RAM w systemie. // Warto dla pewności cofnąć grę w zapisach...jeżeli poprzednie powodują wylot, szukaj ostatniego który się ładuje i graj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Wydaje mi się, ze to nie to jednak. Popatrzcie na nazwę to do Dream Reader Leper Area.

http://stalkerteam.pl/topic/4526-dream-reader-the-leper-area/

 

Tam zresztą jest pod taka samą nazwą tylko, ze na yandeksie.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po latach wróciłem do tego moda. Wtedy nie mogłem go dokończyć z powodu kompa. Zobaczę teraz. Mam do niego sentyment, bo to jeden z pierwszych modów spolszczonych z @metkem58. Jednak czas jest nieubłagany, chyba się starzeję. Przed laty nie ginąłem tak często jak teraz. Przy okazji poprawię widoczne teraz błędy.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Robiłem zadanie na zabicie pijawki nożem, przed tym zadaniem zleceniodawca zabiera nam cały ekwipunek. Zostaje tylko nóż. Po wykonaniu zadania i odebrania swoich rzeczy, okazało się, że nie działa mi latarka, a bez latarki ani rusz. Można coś z tym zrobić? Kupić jej raczej nie można.

Dodano.

Jednak latarkę można znaleźć przy trupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przeszedłem moda. Pisałem wcześniej, że mod jest niedokończony, ale to nieprawda. To mój stary komputer nie wyrabiał. Poprawiłem błędy w tłumaczeniu, wyloty związane z sms-mi, wyloty podczas walki z chimerami, poprawiłem wylot z dźwiękiem w Elektrowni. Mod jest w pełni grywalny, co prawda zdarzają się wyloty, ale wczytanie zapisu pozwala grać dalej. Po przejściu głównej linii fabularnej, pojawiamy się w Prypeci i zaczyna się free play.

ss_jarek_02-17-16_15-52-13_(l12_stancia_2).jpg

ss_jarek_02-17-16_15-40-57_(l12_stancia_2).jpg

ss_jarek_02-17-16_14-44-41_(l12u_sarcofag).jpg

Przejrzę jeszcze pliki i w sobotę wstawię poprawioną wersję spolszczenia.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że mod jest jednak ukończony, pobrałem go dawno temu ale nigdy nie chciało mi się zainstalować bo odstraszała mnie informacja :happy: że nie ukończony. Swoją drogą można by to wywalić z 1-ego posta :)

Co do

Cytat

Poprawiłem błędy w tłumaczeniu, wyloty związane z sms-mi, wyloty podczas walki z chimerami, poprawiłem wylot z dźwiękiem w Elektrowni

Czy mam rozumieć, że teraz jakiegoś fixa nowego robiłeś, czy to się tyczyło tej starej wstawki z 1-ego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2016 o 09:24, tom3kb napisał:

Czy mam rozumieć, że teraz jakiegoś fixa nowego robiłeś, czy to się tyczyło tej starej wstawki z 1-ego postu.

Tak, zrobiłem nowego fixa, a właściwie, to nowa wersja spolszczenia. Sporo błędów zostało poprawionych. Mod teraz jest w pełni grywalny, problem jest tyko z nazwami artefaktów. Autor pozmieniał nazwy, dodał nowe, ale w receptach transmutacji nazwy są stare. W zadaniach nazwy są ok. Jeżeli mod wzbudzi jakieś zainteresowanie, to postaram się to poprawić.

Link do nowego spolszczenia - https://yadi.sk/d/UusRIRcppBnJV

 

ss_jarek_02-18-16_11-08-18_(l01_escape).jpg

ss_jarek_02-18-16_11-42-16_(l01_escape).jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 przypiął/eła ten temat
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam problem z tym modem, juz kiedyś go instalowałem i nawet działał ale niestety miałem za słabą maszyne i po prostu nie dało sie grać. Teraz jakos mnie naszło znowu na stalkera znalazłem moda, wrzuciłem go na polską podstawke spaczowana do wersji 10004 wszystko ok, natepnie pobrałem spolszczenie wypakowałem i wrzuciłem folder gamedata do folderu z grą który scalił sie z modem, nastepnie znalazłem jeszcze patch do tego moda kilka postów dalej, równiez go pobrałem i do gamedata a i ltx game też zmieniony na true. Wszystko fajnie w skrócie gry dodałem nointro i uruchomiłem jako administrator, gra sie wczytała, po rozpoczęciu nowej gry przy synchronizacji wywala mnie na pulpit z błędem program przestał działać. Próbowałem odpalać jeszcze raz i wczytać zapis który sam się utworzył ale niestety to samo w związku z tym prosze o pomoc może macie jakieś pomysły, pokombinuje jeszcze w ustawieniach graficznych moze coś da, z gory dzieki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Znalazłem to czego potrzebujecie ja nic z tego nie rozumiem, prosze o pomoc.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : wave&&wave->length()
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 65
[error]Description   : Can't open wave file:
[error]Arguments     : c:\program files\thq\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\aaz\ÑÂÄ-Ñ\svd-c_draw.ogg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.