Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna wiadomość panowie, akurat dzisiaj trzydniowe chorobowe rozpocząłem i wiem jak je spędzę :) Naprawdę dziękuję tłumaczą jak i testerom za chęć pomocy innym graczom. Bardzo to doceniam i pozdrawiam. Jak widać forum bez linku "gra".pl może być i jest dużo lepsze jak i przyjaźniejsze niż owe "oficjalne".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordDino Wiem, że tam jest alfa. Mi pomagało zapis i wczytanie gry przy Mielniku, lub wczytanie autosave z wejścia do Podziemi. Na tych różnych "balkonach" pod kopułą miałem okazję widzieć zespawnionego członka alfy / monolitu, który blokował Mielnika. Co więcej spróbuj wybić mutany w okolicy - skryptów nie przeglądałem, ale kto wie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem przy nim raz nawet zdążyłem wcisnąć f i mi otworzyło stronę dialogu, ale zaraz kleknął i po balu. Łaziłem dookoła sali z Fenixem i pokazywał tylko stalkerów, chodziłem w górę i w dół korytarzem wybiłem wsio mutanty w obie strony. Nic, powtórnie zabiłem całą Alfę po raz kolejny nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy normalne są ciągłe wypady przy próbie wczytania gry? Jeśli uruchamiając nową grę wczytuję to nie ma problemu, lecz jeśli np. zginę będąc w grze i wtedy spróbuję załadować kończy się całkowitą zawiechą, a po kilku minutach wypadem. Podałbym loga, ale otwierając przez notatnik wyświetlają się jedynie jakieś krzaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne, przemyśl proces instalacji, ewentualnie podaj parametry twojego kompa. Może ci nie wyrabia. Loga znajdziesz na dysku c w dokumentach publicznych w katalogu S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci. Tam w folderze logs na górze będzie plik tekstowy x_raytwój login. Otwórz go w notatniku i wszystko co jest poniżej FATAL ERROR to log twojego wylotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Instalacja według instrukcji z 1 posta, ściągane z tych samych linków. 2) Intel core 2 duo e 8600 MSI P45 Neo-3fr GeForce 9800GTX+ 2gb ram A-data CL5- 1033 mhz 3) Otwiera mi się jedynie takie coś : xrAPI.pdb RSDSą†Ę–IŽ1D˙áÝ dinput8.pdb RSDSšk‰Ţ @E|hrçĐ› d3dx9_42.pdb RSDSFz–ť&A©g7 ťČě imm32.pdb RSDSř®=%kŰH¦N·LM/# msctf.pdb RSDSŔć˙]`ćF¶Ť>{G[<U setupapi.pdb RSDSĄ/N I‰.8š“p cfgmgr32.pdb RSDSĆÄ^PëE–ôĎÜÜn devobj.pdb RSDS6öěrJ©zö§;‰śů apphelp.pdb RSDS2álŕóÚLŚ3É&k6 iphlpapi.pdb RSDS[ ÷¦O†d”óöżŃ winnsi.pdb RSDS€ŕó1`¬CęXľĆtŘ dhcpcsvc.pdb RSDS5«ě[qç5H¦ż=­Ř‘»: UxTheme.pdb RSDS?ŮŘš3ÜO–çmô Kawałeczek żeby strony nie zawalać, ale log wygląda u mnie właśnie tak, a chyba powinien inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy początkowe 20 GPS przewodników można wykorzystać ot tak? Bo zajmują miejsce w plecaku, a nie mam pojęcia czy będą zdatne dla fabuły czy po prostu zapychacze miejsca?

Można korzystać do woli z GPS przewodników, po wykorzystaniu 12 dostaniemy jeden stały GPS przewodnik. Twórcy moda dali tyle GPS przewodników, bo w tym modzie jest dużo przemieszczania się po lokacjach. Jednak warto również poruszać się pieszo z detektorem w dłoni, bo tylko w ten sposób zdobędziemy unikalne artefakty które pojawiają się poza anomaliami i są bardzo potrzebne do zaliczania questów.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : out_of_memory_handler
[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp
[error]Line          : 336
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 58611 K

Coś z pamięcią zapewne? jakaś rada..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.