Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Aha ! Mam pierwszego buga . AK74 ma taką celność że głowa boli . W dodatku strzela max 220m . Tu macie fixa ( http://www.sendspace...2b1f08a82daec88 ) . Jak będzie coś nie w teges to pisać na PW . Biorę się za przeróbkę tego żelastwa

EDIT:

Config Ak74 wklejamy do folderu weapons . Całość powinna wyglądać tak x/STALKER Zew Prypeci/Gamedata/Configs/weapons

Podmieniamy stary config

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


FATAL ERROR

[error]Expression    : data
[error]Function      : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreFS.cpp
[error]Line          : 545
[error]Description   : d:program filesgsc world publishings.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedataspawnsall.spawn
[error]Arguments     : Not enough storage is available to process this command.


stack trace:

Kolejny bug przy próbie wczytania jakiegokolwiek zapisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ! Mam pierwszego buga . AK74 ma taką celność że głowa boli . W dodatku strzela max 220m . Tu macie fixa ( http://www.sendspace...2b1f08a82daec88 ) . Jak będzie coś nie w teges to pisać na PW . Biorę się za przeróbkę tego żelastwa

EDIT:

Config Ak74 wklejamy do folderu weapons . Całość powinna wyglądać tak x/STALKER Zew Prypeci/Gamedata/Configs/weapons

Podmieniamy stary config

Też, to zauważyłem. Łatwo zobaczyć przy straelaniu z zainstalowanym PSO1 duży(koszmarnie przesadzony) opad pocisku. Na 50 metrach strzelam do bandyty mierząc w głowę, a pocisk opada w okolice kolan. Miałem tak też w jakimś innym modzie. Rozwiązanie jest banalne, należy zwiększać prędkość pocisku w configu danej broni aż uzyskamy bardziej realistyczny opad pocisku.

Mam pytanie. Czy jeśli w optymalizacji SGM wyłącze anomalie SGM, to nie popsuje mi brak tych anomali respwanu jakiegoś rzadkiego artefaktu i ewentualnie questu na taki art?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LD - Twój zapis :yes: Po prostu nie znasz odpowiednich zaklęć. @Kronikarz - Przewodniki GPS możesz śmiało wykorzystywać. Po wykorzystaniu bodajże piętnastu dostaniesz nowe osiągnięcie i jeden uniwersalny super GPS Przewodnik, który starczy ci do końca gry. Odnośnie twoich problemów z wydajnością, dokup sobie ramu. Na 2gb to ty w niewiele modów pograsz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z czarami mi nie pod drodze :D. Panowie jedna propozycja chyba do Yurka, biorąc pod uwagę fakt, że zaczynamy grę z pistoletem Gaussa i potem też drugi zdobywamy w queście mamy dwa takie same bronie co jest wg mnie bez sensu. Może by tak zmienić na coś innego ten gun co dostajemy na początku, albo ten co dostajemy za quest jakoś zmienić nie wiem ale łazimy po zonie 2 dni żeby zdobyć części do pistoletu, a dostajemy to samo co na początku tylko, że wtedy mamy go za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze takie pytanie mam . Czy zgłaszanie błędów polonizacyjnych jest dalej aktualne ?

BTW: Jak zmienić to okienko co jak się w inwentarzu jedzie kursorem to pokazuje statystyki broń atm gdzie jest szybkostrzelność itp . Chodzi mi o cyfry żeby pozmieniać szybkostrzelność i obrażenia .

EDIT:

I kolejny poważny błąd już samego moda . Tekstura Grozy jest w tej wersji BEZ granatnika ( http://pl.wikipedia....=20080512180918 ) a animacja dalej dopasowana do wersji z granatnikiem . Dalej można też walić z granatnika którego tam niema :D Tak samo z celownikiem do PK -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście i tak nie rozumiem po co dostajemy na starcie taki "wykoksany" sprzęt. Po dojściu do skadowska od razu przesiadłem się na AKM i pancerz świtu i na weteranie całkiem pozytywnie się gra. Mam kolejne pytania odnośnie wyeliminowanych postaci które "luźno" chodziły. Mianowicie żywy monolitowiec na moście w zatonie potrzebny? Zaatakował mnie SWD to gada ubiłem. Oraz bandyta przy kontenerach niedaleko zakładu utylizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moście spotykamy rannego monolitowca, warto przyjąć zlecenie na teczkę od niego, po czym wyzionie ducha. Kolejny monolitowiec na moście jest od razu wrogiem więc można go zastrzelic, tak jak tego bandytę obok kontenerów. Generalnie, warto likwidować tylko tych którzy od razu są wrogami i do nas strzelają, w innych przypadkach ja zawsze próbowałem pokojowo grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu w instalacji piszą fiksy a potem dopiero polonizacja

EDIT (Yurek):

Bo co innego fixy do SGM 1.7, a co innego fixy do Geonezis.

Czytaj dokładnie co jest napisane w instrukcji instalacji:

INSTALACJA...

1. Stalker CoP PL

2. patch 1.6.0.2 PL

3. SGM 1.7

4. SGM 1.7 fix 31.08

5. Geonezis 1.7 Addon

6. POLONIZACJA moda z linku poniżej

i co poniżej:

UWAGA !!

Polonizacja zawiera wszystkie niezbędne do gry fixy wydane przez twórców moda (Global Fix + Optimization Fix + Detektor Fenix Fix) !!

Polonizacja zawiera poprawkę na błąd 256 artefaktów i błąd nieśmiertelnego Anubisa w finale gry - by Yurek !!

INSTALOWAĆ KONIECZNIE W PODANEJ WYŻEJ KOLEJNOŚCI !!

NIE INSTALOWAĆ NIC DODATKOWO (z wyjątkiem pliku poniżej) - bo będą wyloty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był opis robiony to polonizacji nie było. Przy edycji posta ktoś zapomniał to usunąć i tyle.

UWAGA !!

Polonizacja zawiera wszystkie niezbędne do gry fixy wydane przez twórców moda (Global Fix + Optimization Fix + Detektor Fenix Fix) !!

Polonizacja zawiera poprawkę na błąd 256 artefaktów i błąd nieśmiertelnego Anubisa w finale gry - by Yurek !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób jest, musisz zabić Czapajewa z pomocą grupy stalkerów, zadanie na to daje stalker stojący przy kanciapie Sowy-handlarza na Skadowsku, ale przedtem powinieneś wykonać WSZYSTKIE zadania Czapajewa, po których on da namiar na schowek z informacją o jednym z labów. Jeśli zabijesz Czapajewa teraz nie ukończysz głównej nitki fabularnej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.