Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

od najgorszego: - zwykły detektor z początku gry - niedźwiedź - weles (pierwszy z wyświetlaczem anomalii) - (taki żółty weles)

zdobywamy po queście na przyniesienie 3 welesów Nowikowowi (quest od Sowy) i zadań z tym związanych

- omega (błękitny weles) najelpszy do poszukiwań artefaktów

w schowku, który dostajemy za zadania od agenta SBU z lądowiska helikopterów (jupiter)

Poza tym są jeszcze: -biodetektor feniks (różowy weles) - dobry na niebezpieczne wypady w miejsca, gdzie jest sporo przeciwników, lecz jeśli chodzi o artefakty do skuteczność podobna do welesa

otrzymujemy na niego quest od naukowców

-seraphim - służy do poszukiwania nieznanych artefaktów - dostajemy od naukowców na początku questa na poszukiwanie nieznanych artefaktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sedoro, niestety nie mogę wczytać twojego zapisu. Cały czas wyrzuca mnie na pulpit z logiem, że brakuje mi jakiś sekcji. Co dziwne, za każdym wylotem innych. Inne zapisy mi działają, więc to raczej nie wina mojej gry. Czy grasz na polskim Zewie Prypeci? Czy instalowałeś coś dodatkowo? Eee, czy na pewno grasz w SGM 1.7 Geonezis, a nie na przykład 2.0? :ohmy: Ewentualnie to może być wina uszkodzonego pliku zapisu. Jeśli masz jakiś inny z Janowa, prześlij go. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sedoro

Miałeś po prostu zespsuty sejw. Mnie sie to tez parę razy przytrafiło. Trzeba się wtedy cofać w sejwach do ostatniego działającego. Poza tym, jak w każdym stalkerze, tak i CoP NIE KORZYSTAMY z funkcji szybkiego zapisu i robimy MNÓSTWO zapisów zwykłych podczas gry :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal

tyle to i ja wiem :PPP

EDIT:

Mam problem panowie i panie jeśli tu takie są . Uciułałem pół bańki na Exo Czystego Nieba potrzebne do kwestu bandytów z Zatonu o wszystko by było pięknie gdyby nie to :D

Expression	: !m_DefaultCharacters.empty()
Function	  : CSE_ALifeTraderAbstract::specific_character
File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesxrServer_Objects_ALife_Monsters.cpp
Line		  : 351
Description   : no default specific character set for class
Arguments	 : zat_bandit_base_guard_fonar_quests

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem , zrobiłem wszystko w kolejności opisanej na pierwszej stronie i po uruchomieniu ikonki Stalker Zew Prypeci na pulpicie pokazuje się logo , a zaraz potem xRay engine przestał działać , oto raport :

xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "C:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypecibinxrCore.dll" at 0023:002CE12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)

EAX=071AB7F0 EBX=00000000 ECX=071AB7F8 EDX=071AB8EB

ESI=002F88C8 EDI=0018BEF8 FLG=00200212

EBP=001861F8 ESP=001851F0 EIP=002CE12E

CS=0023 DS=002B SS=002B ES=002B FS=0053 GS=002B

FATAL ERROR
[error]Expression	: I
[error]Function	  : CInifile::Load
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 256
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments	 : outfit_upgradeso_stalker_heavy_1_up.ltx
Okej , kapnąłem się że zabrakło 2 plików w katalogu GamedataConfigMiscsOutfit_Upgrades . Dodałem je z katalogu Geonezis Addon ale teraz pokazuje się coś takiego :/

FATAL ERROR
[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'mod_stalker_heavy_1_outfit'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
bawiłem się trochę i próbowałem dodać plik stalker_heavy_1_outfit.ogf do katalogu gamedatameshesdynamicsoutfit , nic to nie dało ale za to w logu błedu pokazało się coś takiego :

stack trace:

0023:69737365 d3dx9_42.dll

Panowie udało mi się uruchomić stalkera ale dochodzi do połowy tworzenia nowej gry i kicha , zapytacie się zapewne jak uruchomiłem , a oto odpowiedź : zainstalowałem Atmosfear 3 i podmieniłem plik Outfit.ltx z katalogu geonezis addon do katalogu : GamedataConfigsMisc .

Udało mi się złapać bug'trapa , a oto i log

FATAL ERROR
[error]Expression	: !m_error_code
[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		  : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:531: attempt to index global 'news_mod' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptachu, twój log wskazuje na jakiś problem z questem od handlarza bandytów na odnalezienie latarki. Czy rozliczyłeś tego questa zanim wziąłeś ten na egzoszkielet? @Striełok_RZ, radzę ci przemyśleć instalację. Albo coś pokręciłeś, albo masz uszkodzony któryś z kolejnych plików moda. W każdym razie na pewno nie trzeba dodawać żadnych plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobal :) powiem tak nic nie przekręciłem podczas instalacji , nawet dwóch :( jak zacząłem kombinować to udało mi się włączyć grę , w ostatniej linijce mojego poprzedniego postu miałem problem z jakimś skryptem , naprawiłem to ale teraz mam to :(

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'ecolog_exo_outfit'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Striełok_RZ, ewidentnie brakuje ci plików. Piszesz wcześniej, że dodawałeś pliki z katalogu Geonezis Addon. Otóż ty te pliki powinieneś mieć w gamedacie moda skoro grasz w SGM 1.7 + Geonezis i poprawnie wszystko zainstalowałeś. Dla porządku przypomnę, nie masz wkładać kolejnych katalogów do folderu gry, by były obok siebie, tylko nadpisywać kolejno gamedaty, pozwalając na zamianę plików. Czyli tak: 1. Stalker CoP PL 2. patch 1.6.0.2 PL 3. SGM 1.7 - gamedata do katalogu z grą 4. SGM 1.7 fix 31.08 gamedata - nadpisujemy poprzednią gamedatę pozwalając na zamianę plików 5. Geonezis 1.7 Addon gamedata - nadpisujemy poprzednią gamedatę pozwalając na zamianę plików 6. POLONIZACJA - gamedata - nadpisujemy poprzednią gamedatę pozwalając na zamianę plików Jeśli wszystko tak właśnie zrobiłeś i wywala cię z błędem braku plików to znaczy, że któraś z kolejnych części jest uszkodzona, źle się pobrała lub źle się rozpakowała.Albo, jeśli nie rozpakowywałeś wszystkiego do osobnych katalogów tylko bezpośrednio do katalogu gry, któryś z instalatorów zrobił ci podwójną gamedatę, czyli w folderze gry, w katalogu gamedata, zamiast katalogów scrpits, configs itp masz kolejną gamedatę, tylko, że gra już jej nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wcześniej , robiłem wszystko z instrukcją na pierwszej stronie !! :( oczywiście że klikałem na zastąp wszystkie pliki , ale gra się nie uruchamiała wcale , no nic jeszcze raz będę próbował :( P.S. Mam tylko jedną gamedatę od samego początku . Próbuję jescze raz instalować wszystko , jak nie będzie działać to może to będzie wina plików do pobrania i należało by je sprawdzić .

Edytowane przez Striełok_RZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj czy masz takie same rozmiary po rozpakowaniu do postaci gamedata SGM 1.7 - 699 MB - 733 104 265 bajtów - 2 927 plików, 288 folderów Patch 31.08 - 6,31 MB - 6 625 276 bajtów - 33 plików, 19 folderów Geonezis Addon 1.7 - 1,33 GB - 1 431 158 954 bajtów - 2 958 plików, 338 folderów Polonizacja - 214 MB - 224 907 900 bajtów - 320 plików, 44 folderów Nie instaluj Atmosfear !

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za pomoc , gra się instaluje i posprawdzam pliki . // No nareszcie się udało , wiem co było przyczyną , Antywirus mi zablokował i usunął jeden plik , bo uznał że pochodzi od nieznanych źródeł , dobrze że podałeś Kobal rozmiar po rozpakowaniu , bo bym nigdy się nie kapnął że może czegoś brakować :) Wyłączyłem Eseta , ściągnąłem jeszcze raz wymagany plik i zainstalowałem po raz 4 Zew Prypeci , zrobiłem co trzeba i działa :D Ta pijawka mnie zaskoczyła ( gram na poziomie " MISTRZ " ) chyba 7 razy powtarzałem początek aż kapnąłem się że mam pociski do granatnika :) i było po sprawie , tyle że gość zlecający kwesty poleciał do Zombiaków i zginął , szybki load i moje zdziwienie gra przez około minutę miała non stop przycinki , jakby coś kompa zamuliło , ale potem 47 klatek pokazało i było ok . nawet go uratowałem :) JESZCZE RAZ DZIĘKUJE - Plusik ode mnie leci :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kobal Tak . Qest na latarke był pierwszy . Wziołem i po 3-4 godzinach gry miałem wykonane zadanie z latarką . Próbowałem być u tego handlarza ale nic to nie dało . Ponowne wchodzenie na lokacje tak samo . Wywalałem cały ekwipunek i zamawiałem coś u handlarza ale nic nie zaskoczyło . Będe próbował to rozwiązać ale jak macie jakieś pomysły to dajcie znać bo mi już robi się papka zamiast mózgu :teehee: Zrobię trochę inaczej i jeśli zadziała to dam info na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.