Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, cez137 napisał:

ściąganie tego z Waszego serwera to jakaś porażka (strasznie długo to idzie, mam neta 300mb/s) dlaczego tak sie dzieje?

To chyba masz te 300mb z drewna albo ci ktoś kitu nacisnął, mi pobrało w 30sek, a mam neta z 5 razy wolniejszego.

A mod jest bardzo cienki i niedorobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

Tam niby jest napisane, ze osiągnięto limit pobrań i blablabbla, niektórzy wrzucają tam mody, ze normalnie zawsze da się pobierać. Inne tylko tak, że najpierw musisz przenieść na swój dysk i stamtąd sobie pobrać, nie wiem czy to jakieś ograniczenia u tych co uploadują czy po prostu jandeks zmusza do zakładania kont żeby mieć więcej userów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen dobra to był chyba chwilowy problem z vectrą, pobrało mi to z forumowego serwera w kilka chwil, zainstalowałem to, nałożyłem spolszczenie i wywala mnie razem z robakiem w pulpit nawet za drugim razem, co może być nie tak? za słaby komp? miałem "bip" na początku, gra się ładuje i w pewnym momencie z gruchy ni z pietruchy wylot, mod nie tworzy mi skrótu na pulpicie chociaż jest samodzielną grą, uruchamiam go skrótem do podstawki, podstawkę mam na systemowym C, co robię nie tak? zamienić pliki silnika z rus na pol? ma to coś do rzeczy? może jakieś ltx-y, alife? no nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cez137 napisał:

mod nie tworzy mi skrótu na pulpicie chociaż jest samodzielną grą

Mhm ta jasne, waży 400mb i jest samodzielna grą :063:

Najnowsza wersja 2.17 nie była przystosowywana do polskiej podstawki to jak wrzucisz to pewnie wylot, może bez silnika by odpaliła ale kto to wie.

Jak sobie na polskim czystym Niebie grasz to próbuj w tą co jest u nas w pobieralni pykać.

Ty masz praktycznie z każdym modem problem, weź no podaj parametry kompa to chociaż raz na zawsze ustalimy czy to jego wina i masz grać w sapera, czy jednak coś źle robisz, a może będziemy kombinować dalej, no i jak łapiesz bugtrapa to wrzucaj fatal error, bo na "robaka" to możemy tylko Muchozol polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2012 o 13:23, czernobyl10 napisał:

Mod Łowca Węży jest samodzielną grą serii, pierwszą w kolejności.

@tom3kb no tj tekst z 1 posta, ja tak to zrozumiałem a mój komp wygląda tak:

grafika Ati radeon HD 4250

Pobrałem od Was z pobieralni, napisałem to wyżej

Screenshot 2019-01-24 16-21-24.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika zintegrowana ale powinna dawać radę ale w wymagających modach może się sypać.

Nie wiem, ja tego moda z pobieralni odpaliłem ale poleciał po 5 min do kosza. Jak chcesz to zarzuć logiem może z niego coś wyniknie albo ktoś cos podpowie.

Dodatkowo

Cytat

mod został przetestowany pod Windows XP SP2 i Windows 7 32bit.

ale nie wiem czy to faktycznie może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Zacznijmy może od cytatu z Twojego wpisu: " uruchamiam go skrótem do podstawki, podstawkę mam na systemowym C, co robię nie tak? ".

Mam rozumieć, że moda postawiłeś bezpośrednio na podstawkę na C:/ ? Bo jak nie, to jak ma ruszyć?

Mod ma instalator, więc trzeba jak wyświetla się to okienko wyboru instalatora zaznaczyć opcję, że chce się mieć skrót pulpitowy. To któreś z kolei. Ale przypuszczam ( moda nawet nie instalowałem ) że instalator jest robalach. Trzeba też w instalatorze pokazać, gdzie ma go rozpakować.

Daj screeny z otwartym instalatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cez137:

1/ odinstaluj moda

2/ zrób kopię podstawki i umieść ja na innym niż systemowy dysk C, lub na partycję D

3/ wsadź pliki moda do kopii podstawki

4/ zrób skrót pliku launcher.exe lub xrengine.exe i daj go poza moda z podstawką.

5/ odpalaj z w/w skrótów moda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

16 godzin temu, kondotier napisał:

Mam rozumieć, że moda postawiłeś bezpośrednio na podstawkę na C:/ ? Bo jak nie, to jak ma ruszyć?

tak 

16 godzin temu, kondotier napisał:

Daj screeny z otwartym instalatorem.

proszę Cie bardzo, i co ja mam tu odczytać? co to za język?hmm?:007:

@vidkunsen 

15 godzin temu, vidkunsen napisał:

3/ wsadź pliki moda do kopii podstawki

jakie pliki moda? nie ma żadnych plików oprócz tych z polonizacji, do moda jest tylko sam instalator bez plików

Wszystko na foto, pozdro

Screenshot 2019-01-25 11-18-30.jpg

Screenshot 2019-01-25 11-18-30.jpg

Screenshot 2019-01-25 11-18-50.jpg

Screenshot 2019-01-25 11-18-50.jpg

Screenshot 2019-01-25 11-19-40.jpg

Screenshot 2019-01-25 11-18-02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

Cytat

jakie pliki moda? nie ma żadnych plików oprócz tych z polonizacji, do moda jest tylko sam instalator bez plików

No weź, a po co masz instalator, on ci moda instaluje. To zainstaluj sobie go np na pulpicie w jakimś folderze, a potem przenieś do folderu gry gamedata. Problem solved.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

Tak jak przypuszczałem. Ponieważ coraz częściej mody mają instalator, będziesz miał z tym problemy. Dobrze by więc było, gdybyś z jakiejś gry z instalatorem po polsku, zrobił sobie zrzuty ekranu i miał je zachowane na kompie. Treści w poszczególnych oknach są takie same, więc nawet przy robaczywych instalatorach, będziesz wiedział o co się rozchodzi.

Na trzecim zrzucie masz okienko ze ścieżką zainstalowania moda na oryginalną podstawkę. Klikasz w te robaczki z jej prawej strony i otworzy ci się nowe okno z dyskami i katalogami. W nim musisz wybrać ten dysk-partycję na której masz kopię podstawki i samą podstawkę. dajesz Dalej, to środkowe okienko na samym dole. Wtedy na 4 zrzucie będziesz mieć ścieżkę do kopi podstawki. Jak jest prawidłowa, to dajesz Dalej i i w tym wyskakującym oknie OK.

Jak wybrać skrót pulpitowy Ci nie powiem, bo nie ma kolejnych zrzutów.

DODANO.

@tom3kb  - Ale jak widzisz, on sobie na pulpit nie zainstaluje, bo pozostawia ścieżkę instalacyjną do podstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.