Skocz do zawartości

Powrót Szramy Cz.1 + Dopełnienie


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Było to już omawiane wiele razy. Widocznie za mało. 1. Na skrócie uruchamiania moda, klikasz prawym. 2. Na samym dole okienka masz Właściwości. Klikasz prawym. 3 . W lini "Element docelowy" w okienku, na jego końcu za nazwą silnika klikasz prawym. Robisz spację i wpisujesz  -nointro. Między myślnikiem a wyrazem nie ma spacji! 4. Na dole okna klikasz lewym w Zastosuj, OK i gotowe.

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem już gre ale nie spodziewałem się tego że będzie odwrócona myszka :geek:. A gdy w opcjach zaznaczam żeby nie odwracało to nie działa i jak znowu wchodzę w opcje to jest zaznaczone, zaś inne opcje wszystkie działają. Da się to jakoś ogarnąć by działało czy tak ma być? A i jeszcze jedno gdzie szukać tej kukly glowy Sidora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem do moda Patch 3 z zaimplementowaną poprawką i Fix błędu na Agropromie. Gra śmiga dobrze tylko nie jestem pewny czy to wszystko co jest potrzebne w tym modzie? Zauwarzyłem dziwne ceny granatów np. granat o mały polu rażenia kosztuje ponad 15 tys. natomiast granat łączony (dubel) kosztuje 5,5 tys. granaty anomalne: jedne ok. 230 a inne ponad 2 tys. Troszke nielogiczne jest by kiepski granat kosztował 3 razy więcej od najlepszego. Poprzednio ceny byly bardziej optymalne. Niewiem gdzie pogrzebac w plikach, aby to zmienic. I jeszcze jedno, chciałbym podnieśc udźwig do ok. 100kg, w którym pliku trzeba pogrzebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk38832 - mody są dla spostrzegawczych. Szkoda, że nie spostrzegłeś takiego działu, jak "Tutoriale i poradniki".

W PSz cz1, która jest podstawą, plecak ma opcję wypadania przedmiotów, tak że, podniesienie udźwigu nie zawsze się uda. Możesz spróbować patch na udźwig, do cz1, autorstwa Yurka. Ma odinstalator, tylko trzeba samemu go zestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem w podstawkę to pamiętałem o kupieniu w pierwszej kolejności Śpiwora. Tutaj o tym zapomniałem a  dopadło mnie zmęczenie.Kiepsko gra się z zamazanym obrazem.

Nie ma cierpliwości czekać aż Szrama sam zaśnie a Sidor już odleciał na swoich "drzwiach" . 

 

DOBRA RADA :

Kupcie śpiwór przed przejściem na Bagna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , poratujcie , mam zadanie aby znaleźć kukłę głowy Sidora . Obszuakłem cały obszar i nic nie znalazłem . No oprócz sierściucha i kilku anomali ... Trochę się to robi nudne . Tak więc koledzy stalkerzy , czy pomożecie ?

Byłbym bardzo wdzięczny . I wielkie podziękowania za spolszczenie moda dla smoxa i metka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Akron1112, podaj log błędu, wtedy ktoś Ci będzie mógł ewentualnie pomóc. Szukaj log tam, gdzie Twoja gra robi zapisy i screeny, jest to folder o nazwie logs, otwierasz go i na samym dole będziesz miał error. Skopiuj go i prześlij na forum, wkładając to w dwa takie <>, obok cytaty, w panelu Forum. Napisałem to na wszelki wypadek, gdybyś nie wiedział, jak to się wszystko robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem w tym, że bez -nointro po logu THQ gra wywala bugtrapa. Po dodaniu jest wszystko ok. Jednak wolałbym to obejrzeć, ma ktoś to wrzucone na YT czy gdziekolwiek albo niech chociaż słownie streści co tam jest.

(Nie lubię grać zbytnio po omacku  :sad: )

 

Edit:

Kolejny problem. Grafika w tym modzie jest domyślnie taka do dupy? Zacząłem grę i mam małe pole widzenia i wszystko niebieskie z daleka.

Edytowane przez Ziomkowsky2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Szramy z kumulatywnym patch 3 z poprawką na helikoptery i Kulę (torrent): http://pliczek.net/index.php?p=41378 . Po ściągnięciu moda, kasujemy plik exe w katalogu bin i nakładamy polonizację - mod gotów do gry.

Źródło: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4102039 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.