Jump to content

Śmiertelne wirusy


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Ja znalazłem je - 1szt. w tunelu, chyba zaraz przy wejściu (ale było to już dawno więc dokładnie tego nie pamiętam) na nasypie kolejowym. Tam gdzie jest silne promieniowanie i grasują psy, a po prawej stronie od torów jest wykolejona lokomotywa. Doprecyzuję - idąc torami w stronę patrolu żołnierskiego który wojsko wystawia po prawej stronie torów patrząc od Wioski Kotów. Jest tam pod koniec lokacji tunel w który w C.S. wpadł bodajże jakiś żołnierz i mieliśmy związanego z tym questa. Możliwe jest, że antidotum jest tam generowane przypadkowo, ale nie skłamałem Was pisząc, że je tam znalazłem. Jeżeli się to potwierdzi to napiszcie, jeżeli nie to z resztą też.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie o ten z elektro ale o ten który jest na końcu nasypu kolejowego po wschodniej stronie lokacji. Tego jestem pewien, wątpliwości mam tylko co do tego, czy antidotum było zaraz na skraju czy też w głębi tunelu. Idź po prostu wzdłuż nasypu na wschód - tunel na pewno znajdziesz, myślę, że antidotum też.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze w tym samym miejscu są dwa antidotum na wirusa x.Jedno w magazynie bandytów i drugie w pomieszczeniu z lodówką w x18.Po za tym jest jakiś losowy spawn.Ja na przykłąd znalazłem w schowku w pomieszczeniu z klatkami jeszcze jedno.Ale nie ma co na to liczyć w czasie gry.Jak znalazłeś to twoje ale pamiętaj że będą ci potrzebne dwa i lepiej nie licz na znajdżki.Wiem co mówie przechodziłem Priboia trzy razy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity