Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam,mam taki problem

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ....r. - shadow of chernobylgamedatascripts_g.script:1121: bad argument #2 to 'format' (string expected, got no value)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie przyjaciele stalkerzy jeszcze raz zwracam się z prośbą o pomoc do tych co przeszli linię fabularną wypełniając zadania żołnierza. Na CEA-2 jest zadanie włączenia jednej z trzech anten, zadanie to wypełniłem, ale dalsza część zadania brzmi : Poznać rezultat działania: i tu już skołowaciałem bo biegam po zonie jak obłąkany i nic mi z tego nie wychodzi. Jak ktoś wie jak wypełnić to zadanie to serdecznie proszę o podpowiedź, w poradniku Cichego niema nic na temat wypełniania zadań z linii fabularnej jako żołnierz. Pozdrawiam wszystkich i cierpliwie czekam na podpowiedź.

 

Edit...

Już wiem trzeba wrócić do kpt. Zołotara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Masz patche na sex lub dla nieletnich, dla słabszych komputerów i dwa różne ekrany ładowania. Jak nie tu, to na SU. Wersja 1.2 jest dwuczęściowa, kompletna.

Ja tego moda zaczynałem chyba ze 4 razy, nawet dość daleko dotarłem, ale w końcu dałem se luz. To kompilcja dwóch modów, nie wiadomo po co. Tylko z tym są problemy. Ale to moje zdanie. cichy dograł do końca. Ale cichy to cichy, żadnemu modowi nie przepuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak!!! zacząłem grac, gram jako stalker nie trep, mam 4 klocki(4000 rubli) i gram w knajacką gierkę - oczko, wg. porady ze Striełokiem, próbowałem odpuścić sobie granie i zarobienie tych 200 000 na chatę od Merka ale jak się zbliżam do wioski za pagórkiem - tam gdzie w gwieździe i fotografie jest melinoszałas sidora/barmana to mnie wywala na pulpit, może mam postawić wersję z dopą - to jest chyba jakies dopełnienie???

Ktoś coś poradzi, podpowie???

Powoli mnie bierze klimat końca świata:

http://www.youtube.com/watch?v=b2Eq_n8R6m0

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Na Predzonie przy podejściu do Wynarłej wioski gra wywala mi na pulpit z takim logiem.

 
FATAL ERROR[error]Expression    : Ran out of memory[error]Function      : CRender::texture_load[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line          : 356[error]Description   : D3DXCreateTextureFromFileInMemoryEx ( HW.pDevice,S->pointer(),S->length(), D3DX_DEFAULT,D3DX_DEFAULT, IMG.MipLevels,0, IMG.Format, D3DPOOL_SYSTEMMEM, D3DX_DEFAULT, D3DX_DEFAULT, 0,&IMG,0, &T_sysmem )[error]Arguments     : e:program filesthqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatatexturesactact_shapka.dds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.