Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że Pierdonit znalazłem w Lesie, podczas spaceru po nim, jednak lokalizacji nie pamiętam. To najbardziej śmieszny i efektowny w działaniu artefakt, jaki kiedykolwiek znalazłem. Po znalezieniu i oddaniu go osobie zlecającej poszukiwanie tego artu, sam się przekonasz o nim i skąd ma tak zmyślną nazwę, którą mu nadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra próbowałem kilka razy ale wyskakuje trap

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CStringTable::Load[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamestring_table.cpp[error]Line		  : 53[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus stack trace:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barin, coś robisz źle. Sporo osób ukończyło moda i nikt nie zgłaszał takiego błędu.

Jeżeli jednak u Ciebie tak się robi, to pobierz sobie pliki z polskiej podstawki wstawione przez Cichego - https://yadi.sk/d/B-XLItPuVFo2m  i wstaw brakujący plik - ui_st_mm_mp.xml do folderu rus i pol w modzie.

Jeżeli wywali Cię z podobnym logiem, tylko inną nazwą pliku, to też go wstaw.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyjemnego grania. A przyjemne będzie na pewno, bo mod nietuzinkowy, ciekawy i przede wszystkim stabilny. Ma mnóstwo nowych, dotąd nie stosowanych rozwiązań, więc mogą być problemy ze zrozumieniem, np. kolejności przekształcania artefaktów, które mają w tym modzie nowe nazwy, wykorzystaniem psi pól itp.

Jeśli grasz w niego jako jeden na forum, to korzystaj z poradnika cichego do niego, który jest na Stalkeruniwerse. Pozwoli Ci to na grę, bez zbędnego 1000 pytań.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie masz "krzaczków" ale czystą grażdankę. Nie powinno jej być i przy prawidłowej instalacji u nikogo nie występowała. Musisz instalację powtórzyć.

Taaaaaaaaaak instalacja ponowna sie kłania Barin, co do grażdanki to raczej bastarda grazdanki polsko-ukraińsko-rosyjska - 3-ci obrazek, 1-y i 2-i to tradycyjna bastarda grażdanki rosyjskiej.

Ja gram po rosyjsku ale nawet jak zmajstrowałem tzw. polonizacje to tego co ty nie mialem.

 

p.s.

1/ skoro już tniesz i masz smita przed sobą to w jakim języku przeczytaleś notatke po zejściu ze schodów z melino-szałasu smita?

2/ Jestem znany z kaszanienie polonizacji i problemów technicznych ale nawet twoje osiągnięcie w kwestii tekstów mnie zadziwiło.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaak instalacja ponowna sie kłania Barin, co do grażdanki to raczej bastarda grazdanki polsko-ukraińsko-rosyjska - 3-ci obrazek, 1-y i 2-i to tradycyjna bastarda grażdanki rosyjskiej.

Ja gram po rosyjsku ale nawet jak zmajstrowałem tzw. polonizacje to tego co ty nie mialem.

 

p.s.

1/ skoro już tniesz i masz smita przed sobą to w jakim języku przeczytaleś notatke po zejściu ze schodów z melino-szałasu smita?

2/ Jestem znany z kaszanienie polonizacji i problemów technicznych ale nawet twoje osiągnięcie w kwestii tekstów mnie zadziwiło.

 

;)

 

Cóż troche źle przeczytałem instrukcje instalacji moda i pliki rus zmieniłem na pol i złączyłem je z polonizacją a notatka była po rosyjsku cyrylicą.A aktualnie mam wszystko po Polsku dzięki instrukcjom kondotiera i małej pomocy smox'a.

 

!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Akron1112 - niestety, ale musisz ciągnąć dalej. Fakt znalezienia i posiadania pieniędzy, jest zapisany w savach. A tego się zmienić nie da. Jeśli pamiętasz, czy w poprzedniej grze u tych szabrowników nie byleś, to możesz z Lasu tam do nich pójść. Wszak nie daleko pójdziesz. Powinni kasę mieć. A po drodze zajrzeć do naukowców na Poligonie Doświadczalnym ( o kilka lokacji bliżej ) i sprawdzić, czy nie mają.

DODANO:

 

Addon korygujący dla FOTOGRAFA
Autor: aka_sektor

NAPRAWIA:

- Usuwa cienie z boków ekranu, przy znalezieniu artefaktu;
- Poprawiony widok GG przy posiadaniu kilku kombinezonów w inwentarzu (autor skryptu: Charsi);
- Naprawiono wylot (bytes_need<=mSize) && vl_Count, i poprawiona optymalizcja pamięci (autor: macron);
- Zmieniono strukturę powierzchni wody. Teraz w niej można przemieszczać się, bez żadnego spowolnienia;
- Wyłączono niemożność ominięcia cutscenek.

Screeny do pozycji pierwszej:

z cieniem   bez cienia

Dołączona grafika  Dołączona grafika

Pobieranie:
http://yadi.sk/d/Qn0onmgBGk9bE

https://cloud.mail.ru/public/9449bc48ec71/Correct_addon_for_mod_Fotograf_v0.6.7z

Nakładanie

F.O.T.O.G.R.A.F. + Patch finalny 25.01.2014 + Addon korygujący, od 26.1.14

Ważne: Przed wgraniem addona, usuwamy z niego kat bin.

UWAGA. ADDON KORYGUJĄCY, NIE BYŁ SPRAWDZANY GRĄ PRZEZ WSTAWIAJĄCEGO.

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.