Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można jeszcze włączyć czyszczenie tego pliku w rejestrach.  [HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ SessionManager\ Memory Management], ClearPageFileAtShutdown – wartość [DWORD] = 1 włącza czyszczenia pliku wymiany przy wyłączaniu komputera. Ma to plusy i minusy. Zwiększa bezpieczeństwo, szybkość działania komputera, ale zmniejsza prędkość wyłączania systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest ale faktycznie nie działa pod 7 64 bo sprawdziłem , zostaje ewentualnie włączenie tego w rejestrze to nic trudnego, W start - wyszukaj programy i pliki wpisujesz regedit i otwiera się edytor rejestru, wyszukujesz po kolei HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ SessionManager\ Memory Management i zaznaczasz Memory Management po prawej masz listę, prawym myszki na ClearPageFileAtShutdown wybierasz modyfikuj i w okienku wpisujesz 1 dajesz OK.

edytor rejestru.png

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ustawione. Myślę jednak, że jest to wina strony technicznej moda. W Oblivion Lost Remake miałem tylko jedną lokację w której musiałem zjeżdżać z tymi dwoma ustawieniami i co ciekawe, nie odbijało się to na wyglądzie lokacji (perspektywa była zabudowana). Przechodząc na następną, perspektywa była ucinana. W Fotografie początek gry miałem spokojny dopiero w trakcie zaczęły pojawiać się bezlogowe wyloty. Powiększenie pamięci wirtualnej niewiele pomogło. Jedynie zjazd w tych dwóch ustawieniach przynosi zauważalną poprawę, niestety kosztem perspektywy (ucinanej). Ale są też lokacje całkowicie stabilne - tak żeby nie było "nudno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta karta ne jest już demonem wydajności, dziwne że kiedyś grałeś bez takich problemów a teraz się pojawiły, sterowniki do karty masz aktualne. Zmieniałeś w miedzy czasie system? bo zgaduję że teraz masz 7 64 bit. Możesz spróbować wyłączyć wodotryski w systemie (system-zaawansowane-efekty wizualne),  albo spróbować przeinstalować moda jeszcze raz na czysto.

efekty wizualne.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem system (32 na 64) i nastąpiła zauważalna poprawa podczas gry z modami. Z kolei Stalker modowany to nie Crysis 3, a w niego grałem bez problemów, oczywiście na ustawieniach odpowiednich do posiadanego sprzętu. Natomiast wodotryski mam dawno ograniczone. Miałem problem z rozpoczęciem mod. Kilka razy wgrywałem go. Dopiero fix Rangera801 pomógł. Myślałem o ponownym wgraniu, ale jestem za daleko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ktoś miał podobną sytuację. W Martwym Mieście nie pojawił mi się quest na Siergieja Andriejewicza i żonę dlatego, że po odprowadzeniu grupy Heindricha przejście do Lasu otworzyło się również dla mnie. Bonus jakiś ? 

Poprawka. Przejście dlatego było otworzone, ponieważ nie wszyscy opuścili MM. Jak zostałem sam przejście zamknęło się.   

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.