Skocz do zawartości

Problem z lost alpha


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem skoro jest taki temat to ja tez napiszę:

Otoz pobieram lost alpha. Jest dobrze 50% juz za mną i nagle -__- 0kb/s-1230Mb... i dopa ni tego ruszyć nie mogę ,wstrzymuję i wznawiam pobieranie. A tu nagle ''nieznany błąd pobierania'' ... Próbowałem kilka razy ale nic z tego nie wyszło. Wie ktoś o co chodzi?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 problem chodzi mi o quest:

Retrive Machine for Lukash

Sprawa wygląda tak mam już wszystko i idę oddać quest ale Łukasz nie ma żadnej kwestji prócz See you ! które kończy konwersacje POMOCY !!

Witam

Użyj Notepad++ - otwórz plik gamedataconfiggameplaydialogs_outskirts.xml i zrób kopię zapasową

Linia 740 wygląda tak: <has_info>out_lukash_task_during_start</has_info>

a zmień ją na: <has_info>out_lukash_task_start</has_info>

Linia 762 wygląda tak: <dont_has_info>out_lukash_gave_pass</dont_has_info>

a zmień ją na: <give_info>out_lukash_gave_pass</give_info>

Linia 805 jest: <next>33</next> a zmień na: <next>32</next>

Linia 807 jest: <phrase id="33"> a zmień na: <phrase id="32">

Linia 809 wygląda tak: <text>out_lukash_task_during_33</text>

a zmień ją na: <text>out_lukash_task_during_32</text>

Zapisz i graj, u mnie zadziałało z sejva przed wejściem do pokoju gdzie stoi łukasz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylatuję z czymś takim w logu.

* MEMORY USAGE: 281434 K* End of synchronization A[1] R[1]stack trace:0023:66D6E766 xrParticles.dll, PAPI::pDomain::transform_dir()0023:66E1B715 xrRender_R1.dll0023:66E1D1E2 xrRender_R1.dll [error][      87]    : Parametr jest niepoprawny.

Jestem w Sarkofagu i wg. rus poradnika, mam szukać walizki pod blachą ( komputer znalazłem i dostałem zadanie ). Walizki nie ma, ale co kilka minut pulpit. Wielokrotnie wgrywałem wcześniejsze zapisy, bez efektu właściwego.

Mam dodany tylko mod na zestaw remontowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wiem, ale pod tą blachą, przy takich prętach nic nie ma w kolorze niebieskim, co by chociaż przypominało walizkę.

http://www.sendspace.pl/file/pic/baa8ddce2e5f6ddc5f2b52b/1

ale za to jest:

 http://www.sendspace.pl/file/pic/cb6298c059e1cfc9f4a99c9/1

Ponieważ lokacja Sarkofag nie jest trudna do przejścia, najwyżej jeszcze raz wejdę z Radaru i może spawn się poprawi.

A jak nie, to pójdę na zew Monolitu i skończę grę cut scenką i napisami :).

Kiedy wyjdzie porządny patch i zdecyduję się zagrać kolejny raz, może się mi  poszczęści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak walizki, to skutek zbyt wczesnego zespawnowania ( przypadkowy)  jej zawartości. Wyjaśniłem to w Dyskusji Ogólnej.

 

Ale dalej oczekuję, na podpowiedź w sprawie wylotu (#33). Czy może to przypadkowe nawarstwienie się zadań i wykonań dało taki skutek?

DODANO:

I już nie oczekuję na poradę w sprawie wylotów.

Przeszedłem całość i znowu jestem u Sidora. Na freeplay się na razie nie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to znowu ja mam kolejny problem tym razem dość poważny czy ktoś wie jak odratować postęp gry i pozbyć się tego błędu: Dzieje się to po wyłączeniu X 7 i rozmowie z woroninem proszę o pomoc :

FATAL ERROR[error]Expression    : error handler is invoked![error]Function      : handler_base[error]File          : xrDebugNew.cpp[error]Line          : 777[error]Description   : std: out of memory, usage: 551530 kb, used blocks: 41967616, free blocks: 4854784, heap: 551530 kbstack trace:001B:66353600 xrCore.dll, xrDebug::_initialize()001B:65E2C976 MSVCP120.dll, std::locale::global()001B:664DDAB8 MSVCR120.dll, fcloseall()001B:663505F6 xrCore.dll, xrMemory::mem_alloc()001B:680D3568 xrCDB.dll, CDB::COLLIDER::ray_query()001B:680D2AB1 xrCDB.dll, CDB::COLLIDER::ray_query()
Mój sprzęt :
Windows 7 home basic 32 bit , AMD A8-6600k APU z Radeon HD graphics card , 8 GB ramu , AMD Radeon HD 7700 Series
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adik124 - jeszcze wyjściem jest ustawienie pliku wymiany w Windowsie. Przypuszczam, że masz go ustawiony zgodnie z zaleceniami, na połowę posiadanego RAMu. Zwiększ go na sztywno, dając obie wartości większe od ilości twojego RAM i jednakowe. Na tyle większe, na ile pozwoli wolne miejsce na dysku C:/.

Ja mam to ustawione aż na 16GB, a mimo to pod koniec gry na Generatorach, miałem pulpity z takim logiem:

stack trace:0023:6C75ED17 xrRender_R1.dll0023:69553BE0 d3d9.dll, Direct3DCreate9Ex()0023:6955371A d3d9.dll, Direct3DCreate9Ex()0023:6955B774 d3d9.dll, Direct3DCreate9Ex()0023:695B96FE d3d9.dll, Direct3DCreate9() [error][       8]    : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

LA przez rozbudowana grafikę, jest pamięciożerna.

Zmniejsz też ustawienia zaawansowane w opcjach grafiki na mniejsze.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adik124, może oprócz tego co napisał apg2312 problemem jest radeon? ja zawsze tnę na nvidii, nie mam zaufania do radonów, często nie dają rady.

 

;)

 

Bzdury @vidkunsen wypisujesz. Na moim starym Radeonie 4850 - 512 bit, grałem w LA na pełnym dynamicznym oświetleniu i średnich ustawieniach. Miałem raptem kilka wylotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adik124 - Masz Win7, więc klikasz w ikonę Komputer na pulpicie PPM ->Właściwości->Zaawansowane ustawienia systemu-> w wyświetlonym okienku "Właściwości systemu" zakładka Zaawansowane -> Wydajność klik Ustawienia w nowym okienku Opcje Wydajności klik Zaawansowane -> Pamięć wirtualna klik Zmień -> okno Pamięć Wirtualna -> zaznaczyć rozmiar niestandardowy i w obu okienkach wpisać taką samą krotność 1024, taką jaki plik wymiany chcesz mieć duży (np.16128 ). Na dysku zawsze musisz mieć co najmniej tyle samo wolnego miejsca, ile ustawiasz dla pliku

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kondotier, a ja mam pytanie. System mam postawiony na dysku C, a LA na dysku D (oba fizyczne, to  nie są partycje). W związku z tym, na którym dysku mam postawić plik wymiany? Czytałem, że lepiej stawiać na drugim dysku, ale ja to tak pokręciłem, że koniec końców postawiłem dwa pliki - na C i D.

Edytowane przez Chrome Koran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz tam, gdzie masz system. Plik wymiany jest systemowym. Nie tylko dla modów.

Zresztą, przy wejściu do ostatniego okienka, system sam wybiera dysk z systemem.

Ja osobiście, nie próbowałem dawać go gdzie indziej, więc nie odpowiem, jakie to niesie za sobą skutki.

A dwa pliki wymiany to zbędne zajmowanie miejsca na dyskach, a nie wiem, czy nawet nie ogłupianie systemu.

Może jeszcze ktoś, kto stosuje takie duże pliki wymiany, się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.