Skocz do zawartości

Nowy Rok!


Garrett

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda jeszcze trochę do końca dzisiejszego dnia, ale później to pewnie nikt nie przeczyta. :D

W nowym roku chciałbym Wam życzyć... w sumie tego, czego zawsze się życzy. Spełnienia wszystkich marzeń, znalezienia miłości, jeśli jej szukacie, żeby ten rok był lepszy niż poprzedni i tak dalej... Nie jestem dobry w życzenia. ^^

 

С Новым Годом Сталкеры!!!

Edytowane przez Devell
  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...

 

Zacznę od tego, że ten rok zmienił sporo w naszym życiu. Niektórym z nas przyniósł życie, innym śmierć, a jeszcze innym zrównanie z cyberprzestrzenią do stopnia krytycznego. Jak dla mnie był wyjątkowy i wspaniały, pomimo kiblowania w pierwszej technikum. 

Po pierwsze, to dlatego, że wiem jak to jest gdy człowiek nie zda do następnej klasy.

Po drugie, udało mi się spróbować rzeczy nigdy nie próbowanych.

Po trzecie, odkryłem kim naprawdę jestem i co zamierzam z tym osiągnąć.

 

W skrócie jestem zadowolony z tego roku. I życzę każdemu z was, by następny rok okazał się jeszcze lepszy niż ten. :yes:

:ninja:

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie, odkryłem kim naprawdę jestem i co zamierzam z tym osiągnąć.

Oby to nie był "fałszywy alarm".  Znaleźć się można tyleż razy ile się człowiek razy zgubi a i więcej. ;-)

 

Szanowni Stalkerzy.

 

Niech ten rok z pełną mocą weźmie Was w obroty. Niech każdego dnia obejmuje Was zdrowiem i spokojem. Wszak gdzie zdrowie i spokój tam miejsce na zadumę i rozwój. Obyście mieli zawsze wystarczająco czasu dla najbliższych. Ze wskazaniem na młodych o ile dzieci już się Wam spełniły. Nie bez Kozery uderzam w ten deseń. Potworności na tym świecie zaczynają się w dzieciństwie. Młody rozum "przechwycony" to niemal nabita broń. I w dzisiejszych czasach przyszło nam oglądać prowokowaną walkę poglądów która ma się zakończyć wypchnięciem starych koni a zastąpienie ich młodymi osłami. Młodość to podobno przyszłość. Jako że życzyłem zdrowia i spokoju to jestem przekonany że każdy choćby dłubiący patykiem w ziemi jest wtedy stanąć na wysokości każdego zadania i godnie się rozwijać.

 

Najlepszego Bracia.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.