Skocz do zawartości

Święta


vidkunsen

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu całego kolegium forum życzymy udanych świąt wszystkim tym co mieli, mają i będa mieć święta tzw. wiosenne/wielkanocne.

Spokoju ducha, rozwagi przy wyborze fabuły, mało wylotów na pulpit, prawidłowego podejścia do gier i wielu innych atrakcji jakie daje i może dac wam Stalkerzy ZONA. :D :D :D

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całego kolegium forum życzymy udanych świąt wszystkim tym co mieli, mają i będa mieć święta tzw. wiosenne/wielkanocne.

Spokoju ducha, rozwagi przy wyborze fabuły, mało wylotów na pulpit, prawidłowego podejścia do gier i wielu innych atrakcji jakie daje i może dac wam Stalkerzy ZONA. :D :D :D

 To Ty Jesteś "wierzący" panie vidkunsen ? :ohmy: Wow...! Jestem w szoku bo to nie podobne do kogoś z Dolnego Śląska.

No to dzięx w takim układzie...

 

Nie zapomnijcie poświęcić kiełbasy...

 

Dołączona grafika

 

I jajek no jakże...

 

Dołączona grafika

 

Wesołych Świąt, Alleluja !!! :D

  • Negatywna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż huligan nie kumasz więc zacznę się do ciebie usmiechac jak do... 21.03 miałem Jare Gody teraz święta maja katolicy a za dwa tydnie prawoslawni.

każdy ma swój świat religijny więc nikogo nie wzruszają wstawki gdyż jedynie religie rasistowskie nie dopuszczają żartów z nich takie jak np. judaizm czy islam.

Żeby żart miał rację bytu musi obrazić tych co ośmiesza, jeśli ci co są "ośmieszeni" nie reagują to: nie skumali, są źli ale nie reagują lub chyba najbardziej adekwatny do ciebie przypadek: autor dowcipu ma bardzo niską percepcje i jego żart śmieszy tylko jego.

 

Jakbyś nie kumał starosłowiańskiego to dam ci wersję łacińsko-polską: per primo nocere, po pierwsze nie przeszkadzaj.

 

Nie, nie spotkamy sie na Ragnaroku i nie wejdziesz żadną brama tam gdzie wejdę ja i tacy jak jak ja obojga płci.

 

Z pozdrowieniami z okazji dni wolnych od pracy :D :D :D

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinnych i przede wszystkim spokojnych Świąt,

ponieważ tego spokoju i cierpliwości (tak myślę) brakuje nam

wszystkim w walce z szara codziennością.

Wszystkim użytkownikom ST bez względu na wyznanie,

rasę, płeć, orientację sexualną czy do czego tam kto się będzie chciał przyczepić.

 

 To Ty Jesteś "wierzący" panie vidkunsen ? :ohmy: Wow...! Jestem w szoku bo to nie podobne do kogoś z Dolnego Śląska.

No to dzięx w takim układzie...

 

Kolego ***holligans***:

1. Szydzenie z czyjegoś wyznania jest co najmniej nie na miejscu (jakiekolwiek ono by nie było).

2. Radzę się nie pokazywać w tym wcieleniu na Dolnym Śląsku....ponieważ znam

kilka osób z tegoż zakątka Polski i są one z zdecydowanie religijne w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż huligan nie kumasz więc zacznę się do ciebie usmiechac jak do... 21.03 miałem Jare Gody teraz święta maja katolicy a za dwa tydnie prawoslawni.

każdy ma swój świat religijny więc nikogo nie wzruszają wstawki gdyż jedynie religie rasistowskie nie dopuszczają żartów z nich takie jak np. judaizm czy islam.

Żeby żart miał rację bytu musi obrazić tych co ośmiesza, jeśli ci co są "ośmieszeni" nie reagują to: nie skumali, są źli ale nie reagują lub chyba najbardziej adekwatny do ciebie przypadek: autor dowcipu ma bardzo niską percepcje i jego żart śmieszy tylko jego.

 

Jakbyś nie kumał starosłowiańskiego to dam ci wersję łacińsko-polską: per primo nocere, po pierwsze nie przeszkadzaj.

 

Nie, nie spotkamy sie na Ragnaroku i nie wejdziesz żadną brama tam gdzie wejdę ja i tacy jak jak ja obojga płci.

 

Z pozdrowieniami z okazji dni wolnych od pracy :D :D :D

 

Aleś mi pojechał V-ka! :D :ohmy:

Rodzinnych i przede wszystkim spokojnych Świąt,

ponieważ tego spokoju i cierpliwości (tak myślę) brakuje nam

wszystkim w walce z szara codziennością.

Wszystkim użytkownikom ST bez względu na wyznanie,

rasę, płeć, orientację sexualną czy do czego tam kto się będzie chciał przyczepić.

 

 

Kolego ***holligans***:

1. Szydzenie z czyjegoś wyznania jest co najmniej nie na miejscu (jakiekolwiek ono by nie było).

2. Radzę się nie pokazywać w tym wcieleniu na Dolnym Śląsku....ponieważ znam

kilka osób z tegoż zakątka Polski i są one z zdecydowanie religijne w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

 

marysia... nie wiem ale masz chyba jakieś obsesje, gdzie tu szydzenie??? :ohmy:

Żart, bo znam kolesia V z innego forum i raczej na tamtym jego wypowiedzi w róznych tematach nie wskazywały na jego bogobojność. Ale widać koleś ma dwie twarze i lubi pana bozie tutaj a tam nie. Tyle i po co od razu wywody i wzwody. Ludzie wyluzujcie. :pirate: ... święta za pasem... Allahu Akbar !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walik ja się nie kłóciłem/cę wyjaśniłem huliganowi raz i nie powtórzę tego bo i po co, już zapomnialem, teraz gram w równowagę 2 i specnaz tdoz :D :D :D

Dla wszystkich ku zadumie:

https://www.youtube.com/watch?v=fqQYxxgeTnw&list=PLzMnOgx-gRVvvCDDNm7-MwefRnGH4Jh44&index=4&spfreload=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ze świętami Wielkiej Nocy życzę Wszystkim zdrowia i spokoju w codziennym życiu, zawodowych sukcesów (Ci co są na emeryturze już ten sukces osiągnęli  ;)) , sprzyjającego koła fortuny. I byśmy byli bardziej ludzcy dla siebie na wzajem. Po '89 coś się jakby w tej sferze popsuło...
Alleluja  :D :D :D

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, forumowi towarzysze! Zdrowia, szczęścia, mokrego dyngusa i smacznego obiadu! :) I kolorowego jaja, tak by wam tęczą rzygać się zachciało!

 

I przepraszam was za moje chamstwo, czasami jestem niedojrzałym głupkiem, który nie ma pojęcia o sprawach dorosłych i nie powinienem się do nich mieszać.

PS. To prawda

PS2. Czasami mi po prostu odbija.

Edytowane przez Wasilij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.