Skocz do zawartości

Święta


vidkunsen

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu całego kolegium forum życzymy udanych świąt wszystkim tym co mieli, mają i będa mieć święta tzw. wiosenne/wielkanocne.

Spokoju ducha, rozwagi przy wyborze fabuły, mało wylotów na pulpit, prawidłowego podejścia do gier i wielu innych atrakcji jakie daje i może dac wam Stalkerzy ZONA. :D :D :D

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całego kolegium forum życzymy udanych świąt wszystkim tym co mieli, mają i będa mieć święta tzw. wiosenne/wielkanocne.

Spokoju ducha, rozwagi przy wyborze fabuły, mało wylotów na pulpit, prawidłowego podejścia do gier i wielu innych atrakcji jakie daje i może dac wam Stalkerzy ZONA. :D :D :D

 To Ty Jesteś "wierzący" panie vidkunsen ? :ohmy: Wow...! Jestem w szoku bo to nie podobne do kogoś z Dolnego Śląska.

No to dzięx w takim układzie...

 

Nie zapomnijcie poświęcić kiełbasy...

 

Dołączona grafika

 

I jajek no jakże...

 

Dołączona grafika

 

Wesołych Świąt, Alleluja !!! :D

  • Negatywna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż huligan nie kumasz więc zacznę się do ciebie usmiechac jak do... 21.03 miałem Jare Gody teraz święta maja katolicy a za dwa tydnie prawoslawni.

każdy ma swój świat religijny więc nikogo nie wzruszają wstawki gdyż jedynie religie rasistowskie nie dopuszczają żartów z nich takie jak np. judaizm czy islam.

Żeby żart miał rację bytu musi obrazić tych co ośmiesza, jeśli ci co są "ośmieszeni" nie reagują to: nie skumali, są źli ale nie reagują lub chyba najbardziej adekwatny do ciebie przypadek: autor dowcipu ma bardzo niską percepcje i jego żart śmieszy tylko jego.

 

Jakbyś nie kumał starosłowiańskiego to dam ci wersję łacińsko-polską: per primo nocere, po pierwsze nie przeszkadzaj.

 

Nie, nie spotkamy sie na Ragnaroku i nie wejdziesz żadną brama tam gdzie wejdę ja i tacy jak jak ja obojga płci.

 

Z pozdrowieniami z okazji dni wolnych od pracy :D :D :D

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinnych i przede wszystkim spokojnych Świąt,

ponieważ tego spokoju i cierpliwości (tak myślę) brakuje nam

wszystkim w walce z szara codziennością.

Wszystkim użytkownikom ST bez względu na wyznanie,

rasę, płeć, orientację sexualną czy do czego tam kto się będzie chciał przyczepić.

 

 To Ty Jesteś "wierzący" panie vidkunsen ? :ohmy: Wow...! Jestem w szoku bo to nie podobne do kogoś z Dolnego Śląska.

No to dzięx w takim układzie...

 

Kolego ***holligans***:

1. Szydzenie z czyjegoś wyznania jest co najmniej nie na miejscu (jakiekolwiek ono by nie było).

2. Radzę się nie pokazywać w tym wcieleniu na Dolnym Śląsku....ponieważ znam

kilka osób z tegoż zakątka Polski i są one z zdecydowanie religijne w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż huligan nie kumasz więc zacznę się do ciebie usmiechac jak do... 21.03 miałem Jare Gody teraz święta maja katolicy a za dwa tydnie prawoslawni.

każdy ma swój świat religijny więc nikogo nie wzruszają wstawki gdyż jedynie religie rasistowskie nie dopuszczają żartów z nich takie jak np. judaizm czy islam.

Żeby żart miał rację bytu musi obrazić tych co ośmiesza, jeśli ci co są "ośmieszeni" nie reagują to: nie skumali, są źli ale nie reagują lub chyba najbardziej adekwatny do ciebie przypadek: autor dowcipu ma bardzo niską percepcje i jego żart śmieszy tylko jego.

 

Jakbyś nie kumał starosłowiańskiego to dam ci wersję łacińsko-polską: per primo nocere, po pierwsze nie przeszkadzaj.

 

Nie, nie spotkamy sie na Ragnaroku i nie wejdziesz żadną brama tam gdzie wejdę ja i tacy jak jak ja obojga płci.

 

Z pozdrowieniami z okazji dni wolnych od pracy :D :D :D

 

Aleś mi pojechał V-ka! :D :ohmy:

Rodzinnych i przede wszystkim spokojnych Świąt,

ponieważ tego spokoju i cierpliwości (tak myślę) brakuje nam

wszystkim w walce z szara codziennością.

Wszystkim użytkownikom ST bez względu na wyznanie,

rasę, płeć, orientację sexualną czy do czego tam kto się będzie chciał przyczepić.

 

 

Kolego ***holligans***:

1. Szydzenie z czyjegoś wyznania jest co najmniej nie na miejscu (jakiekolwiek ono by nie było).

2. Radzę się nie pokazywać w tym wcieleniu na Dolnym Śląsku....ponieważ znam

kilka osób z tegoż zakątka Polski i są one z zdecydowanie religijne w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

 

marysia... nie wiem ale masz chyba jakieś obsesje, gdzie tu szydzenie??? :ohmy:

Żart, bo znam kolesia V z innego forum i raczej na tamtym jego wypowiedzi w róznych tematach nie wskazywały na jego bogobojność. Ale widać koleś ma dwie twarze i lubi pana bozie tutaj a tam nie. Tyle i po co od razu wywody i wzwody. Ludzie wyluzujcie. :pirate: ... święta za pasem... Allahu Akbar !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walik ja się nie kłóciłem/cę wyjaśniłem huliganowi raz i nie powtórzę tego bo i po co, już zapomnialem, teraz gram w równowagę 2 i specnaz tdoz :D :D :D

Dla wszystkich ku zadumie:

https://www.youtube.com/watch?v=fqQYxxgeTnw&list=PLzMnOgx-gRVvvCDDNm7-MwefRnGH4Jh44&index=4&spfreload=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ze świętami Wielkiej Nocy życzę Wszystkim zdrowia i spokoju w codziennym życiu, zawodowych sukcesów (Ci co są na emeryturze już ten sukces osiągnęli  ;)) , sprzyjającego koła fortuny. I byśmy byli bardziej ludzcy dla siebie na wzajem. Po '89 coś się jakby w tej sferze popsuło...
Alleluja  :D :D :D

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, forumowi towarzysze! Zdrowia, szczęścia, mokrego dyngusa i smacznego obiadu! :) I kolorowego jaja, tak by wam tęczą rzygać się zachciało!

 

I przepraszam was za moje chamstwo, czasami jestem niedojrzałym głupkiem, który nie ma pojęcia o sprawach dorosłych i nie powinienem się do nich mieszać.

PS. To prawda

PS2. Czasami mi po prostu odbija.

Edytowane przez Wasilij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.