Skocz do zawartości
pacjent1972

Seriale warte polecenia

Rekomendowane odpowiedzi

FAUDA - serial produkcji izraelskiej opowiadający o członkach jednostki paramilitarnej działającej wśród Arabów. Włączając pierwszy odcinek spodziewałem się, że zobaczę brudnych i złych Arabów i szlachetnych Izraelczyków w lśniących zbrojach. Nic z tego. Moim zdaniem to Palestyńczycy przedstawieni są w lepszym świetle niż Żydzi, ale to tylko moja opinia. Warto obejrzeć, choćby po to, aby zobaczyć konflikt na Bliskim Wschodzie z innej perspektywy niż migawki telewizyjne w wiadomościach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2ca29800231c01106e007325cdec.1000.jpg

Netflix - 2018 - nie będzie serialu Narcos - 4 seria lecz hybryda tegoż: Narcos - Mexico:

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/narcos-meksyk-michael-pena-i-diego-luna-na-pierwszych-zdjeciach-z-4-sezonu-zdjecia-65755.html

Premiera czwartego sezonu "Narcos" zaplanowana jest na 2018 rok. Netflix opublikował właśnie pierwsze zdjęcia z planu serialu, na których widzimy Michaela Peñę ("Miasto gniewu", "American Hustle") oraz Diego Lunę ("Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", "I twoją matkę też"). Akcja czwartej odsłony "Narcos" rozgrywać się będzie w Meksyku. W serialu poznamy początki kartelu Guadalajara w latach 80., Diego Luna wcieli się w Miguela Ángela Félixa Gallardo - przywódcę meksykańskiego kartelu. Michael Peña zagra Kiki Camarenę agenta DEA, który wniknie głęboko w struktury meksykańskiego narkobiznesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio pykłem trzeci sezon The Expanse.

theexpansenauvooengines.jpg

Co tu dużo mówić, świetny serial, 13 odcinków łyknąłem w dwa wieczory. Całe szczęście, że Amazon odkupił serial i będzie kręcił dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi