Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@maro  Ale z tego co widzę, to nie jest transformator, ale jakaś wieża z reflektorami. Transformator jest dokładnie po drugiej stronie INB, tam gdzie przeważnie jest taka dziura w płocie. A schowek o ile pamiętam, z boku gdzie są izolatory.

Ale to chyba u Ciebie w zadaniu nie o ten transformator chodzi, a o ten w zakładzie. Zobacz od 3:50.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maro napisał:

Gdzieś to było, ale - czy zadania w Starej Wsi (Kołomogr i Pielgrzym) można wykonać przed wizytą w Limańsku? Zadania zrobiłem, dostałem koordynaty przejścia do Limańska. Nie udało się uratować brata Kołomogra (chociaż włączyłem nieśmiertelność i biegłem do magazynu to dezaktywacja teleportu trwała zbyt długo aby zdążyć). Ożywiłem stalkerow spawnerem, ale w dialogu Striełok powiedział: kogoś jeszcze miałeś? Zadanie się zaliczyło. SMS do Pantery wysłany (coś w stylu gdzie jesteś, odezwij się)

Ja bym Ci radził najpierw wykonać kwesty Kota i kwesty Limańska od Bormana. Pierwszy raz według scenariusza powinno się do Limańska wchodzić od strony Czerwonego Lasu. Po kwestach w Starej wsi dostaniesz przejście do Limańska (jedyne na ten moment wyjście z lokacji) ale to będzie wgłąb miasta. Jak pierwszy raz wejdziesz do limańska tą drogą, gra może się posypać.

No chyba że masz przy sobie jakieś ręczne teleporty, to po zadaniach we wsi nie idż do Limańska tylko teleportuj się, a do miasta idz od czerwonego. 

A co do brata Kołmogora w sklepie, to tak ma być. Nie ratujesz go, on ma być martwy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Sarkazm W tym temacie opisuj takie rzeczy.

Jak weżmiesz to zadanie i wyjdziesz poza lokacje bez zabicia pijawki, to ona więcej się nie pojawi póżniej i w pda cały czas będzie Ci wisieć to zadanie, no i zablokujesz jedną z linii fabularnych. To proste zadanie, lepiej od razu je wykonaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatPijawka ma mnie na hita xD Nie wiem czy takie proste, ale się zobaczy. Masz może jakiegoś linka do ujednoliconego poradnika z wszystkimi zadaniami? Bo tutaj na forum jest to dosyć chaotyczne i rozdrobnione, a lepsze to niż ciągle pytać na forum, obecnie chce się zająć zadaniem od Sidora na zapomniany las a z tego co pamiętam to było dosyć ciężkie zadanie, dużo szukania

Edytowane przez Sarkazm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie na art Inferno po który Sidor nas wysyła nie jest trudny, szukania niewiele, Krzyż powie Ci gdzie szukać stalkerów.

A tak w ogóle, ja na Twoim miejscu wziąłbym się za OP 2.1. Ciągle ktoś w niego gra i jest na okrągło wałkowany na forum, wiec i o podpowiedzi łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wariat napisał:

Zadanie na art Inferno po który Sidor nas wysyła nie jest trudny, szukania niewiele, Krzyż powie Ci gdzie szukać stalkerów.

A tak w ogóle, ja na Twoim miejscu wziąłbym się za OP 2.1. Ciągle ktoś w niego gra i jest na okrągło wałkowany na forum, wiec i o podpowiedzi łatwiej.

no za wiele godzin powinno się pobrać, ich serwer nie jest zbyt szybki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sarkazm napisał:

@wariatPijawka ma mnie na hita xD Nie wiem czy takie proste, ale się zobaczy. Masz może jakiegoś linka do ujednoliconego poradnika z wszystkimi zadaniami?

Takie rzeczy to w działach 

https://stalkerteam.pl/forum/396-poradniki/

Ale raczej tylko po rosyjsku.

No do NS 2016 znalazłem w pdf zrobiony po angielsku ale dużo zadań nie będzie się zgadzać z innymi wersjami soljanek, chociaż może trochę naprowadzić co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tom3kb napisał:

Mod w wersji 2.09

@tom3kb A czy to nie jest wersja  OP 2.0? Bo on był w takiej wersji o ile dobrze pamiętam. @Sarkazmowi chodzi o pobranie OP|-2.1.:)

 

 

3 minuty temu, Sarkazm napisał:

trzeba pobrać chyba wersje 2.1 a nie 2.09. 

Tak, ale z tym 2.09 to jest data kiedy wyszedł patch usprawniający, stąd taki numer nazwy.

Chyba się tu trochę pogmatwaliśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tom3kb napisał:

No to ja nie wiem, piszesz w dziale moda 2.0, a 2.1 to ten najnowszy więc w sumie nie wiem, którego pobierasz, i w którego chcesz grać?

mój błąd, mam otwartych kilka kart. Oczywiście pobieram wersje 2.1 bo tak mi doradzono. w 2h mam pobrane już 6.9 GB. jeszcze mniej więcej drugie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.