Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.03.2019 o 14:30, anatol napisał:

Zabrałem z sejf z Jaskini znalazłem zestawy remontowe a u Sidorowicza nie mam dialogu na zdjęcie Medalionu Monolitu .

medalion.sav 2 MB · 2 pobrania

 

Pograłem na Twoim sejfie i tak dumam, że nie możesz oddać "Amuletu Monolitu" Sidorowi ponieważ najpierw trzeba oddać sejf Górnikowi. 
Dodatkowo masz BARDZO DUŻO starych zaległych albo nieskończonych zadań w PDA zrób porządki ;)     

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

@maro Schowek stalkera, ten w sarkofagu, na to nie ma zadania, tylko masz wpis w danych na pda, będzie zapisane jako Schowek Kabaczka. 

Jeżeli faktycznie grasz w Op-2.0 to w tym schowku znajdziesz BARDZO przydatną rzecz. 

A tu masz film gdzie go znależć: 

Spoiler

 

 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwszy schowek jest na Dziczy musisz wyjść tak jakby z mapy i za budynkiem gdzie jest promieniowanie i snorki się kręcą (to przejście którym można przejść od razu na plac budowy gdzie siedzą najemnicy) leży w drzwiach (bramie). W dziale o OP-2.1 (wiem młodszy braciszek ale kwesty pokrewne ;) ) jest filmik instruktażowy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem potrzebną zmodyfikowaną broń dla Worona. W opisie zadania napisane jest, że muszę mieć w plecaku tylko to, co mam mu oddać. Opróżniam plecak do schowka, ale Woron towaru nie bierze. Rzeczy typu: playboye, teleporter, transmutator nie mogę do schowka wrzucić, nie mogę też wyrzucić na ziemię. Dialogu brak.

Pomyłka, już ok. Proszę o usunięcie posta.

Edytowane przez maro
błąd autora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Problem z zadaniem ,,niewidzialne schowki". Zrobiłem na DM i Wschodniej Prypeci, wchodzę na agro, zgodnie z filmikiem, skrypt chyba rusza bo dostaję SMS ,,szukaj na stacji transformatorowej", teleportuję się pod wskazaną lokację i nic nie ma. Wejście na lokację nie rozwiązuje problemu.  

https://www.youtube.com/watch?v=E4-ivbMjTq0

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdzieś to było, ale - czy zadania w Starej Wsi (Kołomogr i Pielgrzym) można wykonać przed wizytą w Limańsku? Zadania zrobiłem, dostałem koordynaty przejścia do Limańska. Nie udało się uratować brata Kołomogra (chociaż włączyłem nieśmiertelność i biegłem do magazynu to dezaktywacja teleportu trwała zbyt długo aby zdążyć). Ożywiłem stalkerow spawnerem, ale w dialogu Striełok powiedział: kogoś jeszcze miałeś? Zadanie się zaliczyło. SMS do Pantery wysłany (coś w stylu gdzie jesteś, odezwij się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.