Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Niewątpliwie jest to jedno z "ciekawszych" zadań:shootself: Kluczem do jego wykonania jest karabin wyborowy z jak największym możliwie przybliżeniem oraz jak najszybsza eliminacja wrogich celów. Rodzynkiem na cieście jest wrogi snajper, który siedzi na wieży przy stacji Janów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Ignachinio napisał:

Nie idzie tego zaliczyć...

Idzie idzie... Nie piszę tak żeby Ciebie w... zdemotywować. Sam się namęczyłem chyba z pół dnia nie mogłem tego zadania zrobić. Pomimo że widziałem poniższy film wiele razy.

Chodzi o fim NR:109  

 

Takie małe spostrzeżenia: 
1. Gość na filmie używa giwery którą można znaleźć przechodząc pierwszy raz podziemiami między 
"Wschodnią Prypecią" a Zatonem (o ile nie Jupiterem bo juz dawno byłem w tym momencie gry) .
2. Goście do odstrzału zawsze poruszają się w ten sam sposób po tych samych "trasach"
3. Najlepiej zrobić sejwa zaraz po wejściu na dach żeby nie tracić czasu.

Powodzenia

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ignachinio napisał:

Na filmie pokazano początek gry... chyba nie o to chodziło.. :P Problem jest taki że pociski nie potrafią odstrzelić nikogo.. wywalam cały magazynek na jednego pana a on sobie stoi i się ze mnie śmieje.

Już poprawiłem link (chciaż wklejałem wcześniej prawidłowy)
Taka jeszcze jedna mała podpowiedź.
Zawsze staram się celować w środek górnej krawędzi prostokąta oznaczającego postać a nie w środek prostokątu.

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś inny sposób żeby zaliczyć to zadanie?! Bo przecież normalnie się nie da. Strzelam do towarzystwa.. to albo mi amunicji brakuje na dobicie(magazynek tylko 5 naboi) albo koleś po pierwszym strzale nagle biegnie do śmigłowca i znika.. Znowu zadanie z dupy nie do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dzwine że po pierwszym strzale kltoś biegnie do śmigłowca... Może za wcześnie strzelasz?
Ja robiłem to tak że najpierw ściągałem gościa który siedzi na wielkiej koparce po lewej i czyściłem okolicę.
Potem po przylocie śmigłowca czekałem aż wszyscy się ustawią do rozmowy jest taki moment i dopiero wtedy
zaczynam strzelanie do ekipy..
Pamiętam, że też się umęczyłem z tym zadaniem i nie była to godzina ale kilka godzin zanim ich rozwaliłem
i zadanie się zaliczyło :)
Może dołącz do postu sejw sprzed wejścia na dach lub na dachu może mi uda się towartzystwo skasować...

Jak chcesz wystaw sejwa i pomyślimy jak to ugryźć
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ignachinio napisał:

Dobra jest prosty sposób...

Użyłem Korda.. co prawda 50 pocisków poszło.. ale towarzystwo nie żyje :)

 

To super że ogarnąłeś temat ;)

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

Strzelam do towarzystwa.. to albo mi amunicji brakuje na dobicie(magazynek tylko 5 naboi)...

Co do ilości naboi w magazynku da się to zmienić tylko musiałbym przypomnieć sobie jak?  

p.s. będziesz robił póżniej podobną misję na dachu elektrowni i to dopiero będzie
jazda ;)

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.