Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to do końca problem, ale nie mam pojęcia gdzie to napisać.

Co za nagroda jest w zadaniu "Przeżyć" za "Nieotrzymanie poważnych obrażeń"? Warto się cofać jak nie zauważyłem i nie wyszło? 

 

Zrobiłem jeszcze raz, dostajemy info o schowku na dachu fabryki, HK416, trochę amunicji i podwójna eFka.

Edytowane przez Demon6PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była to nagroda za osiągnięcie, bo po pierwsze żaden aczik nie wpadł, a po drugie nie był schowek podświetlony w PDA. Ino wskazówka przyszła SMS'em, że na dach należy zajrzeć.

 

Ale urodziło się przez tydzień drugie pytanie:

Zbieram książki dla sacharowa, po jednej w każdym labie z Cienia. Tyle że coś mi się po...kiełbasiło, nie pamiętam w których znalazłem te co już mam, białą i zieloną, i nie mogę znaleźć trzeciej, ktoś chociaż pamięta w którym jest labie? Jestem prawie pewien, ze chodzi o X-18, ma być w pokoju z lodówką (wg. opisu z PDA, ale wiadomo, burery, poltery... pewnie "odleciała"). No ale ni ma. Czy ona mogła zniknąć jeśli byłem raz, nie zabrałem i wyszedłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wideo z dokładną lokalizacją "podręczników" (traktatów naukowych):

Spoiler

 

 

2 godziny temu, Demon6PL napisał:

No ale ni ma. Czy ona mogła zniknąć jeśli byłem raz, nie zabrałem i wyszedłem?

Bardziej prawdopodobne jest że wpadła po prostu w tekstury.

Wyprzedzając następne pytanie - książki nazywają się: sak_book1, sak_book2, sak_book3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie.

Panowie bonusowy schowek z dekodera (latające wyspy) w tunelu w Limańsku- ten o którym info dostajemy z plecaka w domu za lokacją w martwym mieście. Jak się do niego dostać?

 Próbowałem w niskim przysiadzie i od strony Lasu- ciągle mnie chwyta "opuścić lokację".

W poradniku jest tylko screen  z demo edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko nikt w całej Zonie nie ma dla mnie zadania. Na Skadowsku wszyscy  milczą a tam szukałem najpierw. W Oazie w rurze nie ma jeszcze plecaka o którym mowa w notatce od Residenta. Latające wyspy skończyłem.Polazłem nawet do Kabla do baru bo na wyspie w szpitalu dostałem od niego czerwony sms- także nic.

Zastanawia mnie natomiast worek trawki który znalazłem w schowku wraz z druga częścią recepty na embrion wilka (Piękność w klatce).

Nie  trzeba jej czasem komuś oddać może czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to trawke oddaje się stalkerze Bubułce lub Fenrirowi. Co do zadania z embrionem wilka to ja nawet nie mam drugiej części recepty i nie wiem gdzie ją znaleźć. W ogóle utknąłem znów bo nie mam mnóstwa recept. Ciągle nie mogę się uporać z cieniem monolitu bo nie mam recepty na embrion karalucha potrzebnego do dalszych transmutacji... Nie mam recepty na embrion upiornego zombie który jest między innymi potrzebny do zrobienia embrionu wilka. Nie mam wcale zadań u nikogo. A na liście widnieje tylko zabicie cienia monolitu, oddanie embrionu watażce no i fala mutantów ale to zakładam że jest to ostatnie zadanie w op-2 więc wykonanie go raczej nic mi nie da.

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część moich problemów z brakującymi receptami rozwiązał Sacharow ze swoimi zadaniami cyklicznymi.Pozbieraj różne części mutantów oraz arty i idź do niego bierz zadania na nie i kolejno mu je oddawaj.

Także nie mam niektórych recept ale tylko na artefakty, np. podczas zadania na PDA za która powinno się dostać receptę i art Rubinowa Błona - ja ciagle dostawałem receptę i art Rubinowa Bateryjka.

Tutaj masz filmik z drugą częścią recepty na embrion wilka.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pure napisał:

bo nie mam recepty na embrion karalucha

Receptę daje Sacharow w nagrodę za przyniesienie mu artefaktu "Gwiazda wieczorna"

32 minuty temu, Pure napisał:

Nie mam recepty na embrion upiornego zombie

Receptę daje Górnik w nagrodę za zabicie Cienia Monolitu.

38 minut temu, Pure napisał:

Co do zadania z embrionem wilka to ja nawet nie mam drugiej części recepty i nie wiem gdzie ją znaleźć

@walec dał ci link do wideo, w którym pokazano gdzie jest recepta. Jednak ZANIM dojdziesz do tego schowka musisz rozwiązywać zadania mieszkańców Skadowska, głównie Fenrira, Resident Evil'a, Propera i Bubuluki. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex panowie, ale zastanawia mnie kto dawał info o tym schowku. Nie przypominam sobie żeby ktoś dawał namiar na tą część recepty. Btw wszystkie zadania mieszkańców skadowska rozwiązałem, ale mimo to także nie mam drugiej części kartki ze schowkiem w oazie w rurze.

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pure napisał:

Nie przypominam sobie żeby ktoś dawał namiar na tą część recepty.

Dostajesz wiadomość od RE. Idziesz na Skadowsk. Rozmawiasz z RE. Pytamy o przesyłkę, którą powinien zostawić Fenrir dla Striełoka, a także gdzie szukać Propera. W czasie rozmowy przychodzi kolejny sms mówiący o tym że Fenrir czekał będzie na nas w bunkrze naukowców na Jupiterze. Rozmawiamy z Anną.

Nie idziemy jeszcze do bunkra. Trzeba zabrać przesyłkę, którą zostawił Fenrir dla Striełoka. Przesyłka ta (zgodnie z informacją od RE, która jest w naszym PDA) leży w schowku pod nazwą "Piękność w klatce".

35 minut temu, Pure napisał:

nie mam drugiej części kartki ze schowkiem w oazie w rurze

Na pewno daje ją Resident Evil tylko nie jestem pewien za które zadanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Anton Gorodecki napisał:

Dostajesz wiadomość od RE. Idziesz na Skadowsk. Rozmawiasz z RE. Pytamy o przesyłkę, którą powinien zostawić Fenrir dla Striełoka, a także gdzie szukać Propera. W czasie rozmowy przychodzi kolejny sms mówiący o tym że Fenrir czekał będzie na nas w bunkrze naukowców na Jupiterze. Rozmawiamy z Anną.

U mnie cała ta ekipa siedzi na Skadowsku i nikt nie chce tego worka z trawą ani Bubulka ani Fenrir (wszyscy swoje "do zobaczenia") a Watażka na płaskowyżu dalej warczy i embrionu też nie chce...

W PDA tylko aktywne zadanie na embrion wilka -macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wcześniej jakieś zioło oddawałem Bubulce a on  kawały opowiadał - ale to jest inne, gdzieś je trzeba chyba zanieść, choć w którymś schowku dużo, dużo wcześniej znalazłem potężny kawał kiełbasy i też do teraz leży w skrzyni w barze i nikt się o nią nie upomina.

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, walec napisał:

W PDA tylko aktywne zadanie na embrion wilka -macie jakieś pomysły?

A jednak nie- wśród zadań przynieś to czy tamto mam nieskończone zadanie na schematy zbrojmistrza- z poradnika wynika że brakuje mi schematu na mossberga 500 który daje Aaz na Jupiterze. Pamiętacie co to za linia zadań i jak ją zacząć? może po tym Watażka przyjmie embrion...

Póki co Aaz też milczy czyli trzeba zacząć gdzieś indziej.

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, walec napisał:

brakuje mi schematu na mossberga 500

Schemat « Mossberg » (Haka) daje Aaz za wykonywanie zadania « Składy paliwa » na Jupiterze (do otrzymywania zadania niezbędne jest wykonanie zadania Dzika na odstrzał butelek na bazie bandytów w DM oraz zadania na « Klondike artefaktów »).

@walec jakie zadania masz aktywne w PDA? Przejrzyj dokładnie historię rozmów i wiadomości - zapewne jest tam jakaś wiadomość od któregoś ważnego NPC, którą pominąłeś.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o schemacie.

W PDA mam aktywne tylko już schematy zbrojmistrza, łowy z aparatem fotograficznym ( brak mi zdjęcia pijawki co robi dym) oraz wspomniany embrion wilka.

To wszystko.

Właśnie- jak otworzyć w PDA zapisy rozmów które były dużo dużo wcześniej ? Możecie się śmiać ale po prostu nie wiem...

Nowe wiadomości nadpisują stare i żeby odczytać co było wcześniej wczytuje dany zapis i dopiero sprawdzam. Jest możliwe odczytać wiadomości np. z początku gry z poziomu PDA ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze jest jeszcze jedno zadanie na woreczek z trawką. To jedno z zadań pobocznych Wolności. Daje je Kucharz, Maks albo Kutwa. Trawę bierzemy od Dezertera na Agropromie a w nagrodę dostajemy możliwość otwarcia teleportu z Magazynów na Kordon, Jantar albo do Prypeci. Odpłatnie, oczywiście. Podobne zadania mają Fanat, Sacharow i Doktor w Prypeci. Zaczyna się to po znalezieniu prototypu ręcznego teleportu w schowkach Kostii.

W Cieniu Czarnobyla nigdy nie było możliwości odczytania historii dialogów i wiadomości. Bodajże tylko 24 godziny. To dopiero w Zewie Prypeci chyba dodano. A i tak działało kiepsko.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.