Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

@walec jak myślisz dlaczego Watażka nie chce przyjąć od ciebie z tak niesamowitym trudem "ugotowanego" embrionu Wilka?

Nie mam pojęcia bladego- gdybym zrobił spawn to rozumiem że coś mogło pójść nie tak ale się nalatałem po anomaliach i naspałem przy nich a tu klapa- same stworzenie zmutowanej kości mostka zaowocowało 3 razy pod rząd nieudaną transformacją.

Schematy zbrojmistrza skończone- nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem...

Powiedzcie czy macie receptę na embrion dzikiego kota w PDA? - ja nie mam -użyłem gotowego podczas gotowania, znalazłem go w schowku i to może być problem.

Pamiętam że podczas zadania zbierackiego dla Doktora brakowało mi jednego żywego serca więc je kupiłem u Sacharowa i doktor też nie chciał odebrać zamówienia.

Zastanawiające jest tez że kompletnie nikt w Zonie nie ma dla mnie zadania  oprócz Adrenaliny (koty).

Nie daje czasem tej recepty Adrenalina za ganianie za jego kotami?

Edit: Jak się okazało embrionów kota mam mnóstwo więc to nie tędy droga.

TRANSMUTOWAŁEM EMBRION WILKA drugi raz- teraz mam dwa- dalej nie chce przyjąć...brak mi już pomysłów

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Rozwiązałem problem Watażki. Powtórzyłem cały kwest od nowa (jakiś miesiąc w plecy). Coś się musiało pokręcić w skryptach.

-odnalazłem Watażkę

- przyjąłem zadanie na embrion

- transmutowałem embrion (2 raz dzisiaj)

Odebrał embrion i informacją rozpoczął linie " Cienie"

 

Anton Gorodecki i Kobal- wielkie dzięki za pomoc i cierpliwość.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, Ignachinio napisał:

Pytanko :) Gdzie znajdę narzędzia dla Wasylego z bagien. Dan odsyła mnie do jakieś wieży.. gdzie są te drugie to nie wiem :P

Przy okazji gdzie jest schowek bebeluki przy jakiejś zakręconej rurze? I schowek Anny?

Narzędzia dla Wasyla od 28:10
https://www.youtube.com/watch?v=JHJYIEHHqK8

Drugie instrumenty dostaniesz od Docenta w Barze za wypełnienie dla niego zadań na zebranie potrzebnych rzeczy. Wszytko jest w tym filmie.  

Schowek Anny od  09:03
BARDZO ważny schowek Bubuluki od 22:25:
https://www.youtube.com/watch?v=PR0rQ6p3UMg

p.s.   Nie wiem na jakim etapie moda jesteś ale sprawdź w PDA czy nie masz tam informacji (z zakładce
z danymi ze zdobytych PDA) o schowku Kabaczka. Nie ma na ten schowek zadania ale warto go znaleźć ;) 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek Kabaczka (warto zrobić ;) ) od 26:40 
https://www.youtube.com/watch?v=xoGWoGtVZ7Y 

Schowek Monolitu od 9:15

https://www.youtube.com/watch?v=RxzjqXoEXus

1. Jeśli chcesz zakończyć zadanie na chipy schowek obowiązkowy !
2. W schowku Monolitu znajdziesz również informację o dodatkowym schowku Monolitu w Sarkofagu.
Można go odnaleźć od razu tak jak na filmie z tym, że zawartość każdego schowka waży około 50 kg więc możesz się odpowiednio
przygotować. W drugim schowku jest tylko uzbrojenie ale też warto tam zajrzeć.

Dobrej Zony Stalkerze :)    

 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, walec napisał:

Panowie gdzie znajdę niejakiego Kanię?

Coś chyba dla niego trza było zrobić ale nie pamiętam gdzie jest, teraz jest mi potrzebny do zadania z mutantami.

Napisz coś więcej o jakie zadanie z mutantami chodzi ? Jakoś tego Kani nie kojarzę ale poszukam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noe posyła nas po ugrupowaniach aby poinformować i prosić o pomoc przy ataku mutantów. W zadaniu są wymienieni  handlarze i dowódcy ugrupowań i do nich kolejno musimy się udać- dają nam kolejne zadania. Przedostatni jest właśnie Kania a ostatni Siak.

Siak siedzi na Radarze a Kania gdzie jest nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, walec napisał:

Noe posyła nas po ugrupowaniach aby poinformować i prosić o pomoc przy ataku mutantów. W zadaniu są wymienieni  handlarze i dowódcy ugrupowań i do nich kolejno musimy się udać- dają nam kolejne zadania. Przedostatni jest właśnie Kania a ostatni Siak.

Siak siedzi na Radarze a Kania gdzie jest nie mam pojęcia.

Zadanie nazywa się "Kruchy Sojusz"
W tym filmie oglądaj od początku:

https://www.youtube.com/watch?v=3ddSqdc5hzs

Na początek zagadaj z Arnim.
Z tego co pamiętam po tej rozmowie coś trzeba zrobić jak wykonasz zdanie wracasz do Arniego i on mówi gdzie jest Kania.
Kania z ekipą będzie na Zatonie w Leśniczówce. Idą od statku Skadowsk w linii prostej za dźwigami i idąc dalej za drogą
znajdziesz Kanię ;) 
Ale na początek zagadaj do Arniego w Barze.       

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.