Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

ż - chyba trochę się pogubiłem w tej Soliance vel OP2. Zebrałem wszystkie chipy - 22 sztuki - bohater coś zamruczał w stylu - no i co dalej z tym szajsem mam zrobić?

 Może by do Klonowa?

 Polazł  Striełok do Warlabu -

 a ten Klonow ani słowa.

Wierszokleta ze mnie nadzwyczaj mierny, ale problem pozostał. Czyżbym jakiegoś pobocznego questu nie wykonał? Jakieś dodatkowe warunki do spełnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, boberm napisał:

jest jakaś solucja na questy niesoliankowe w OP2 ?

Główne linie fabularne => http://bar-reaktor.ru/forum/329-0-1 

2 godziny temu, boberm napisał:

Zebrałem wszystkie chipy - 22 sztuki - bohater coś zamruczał w stylu - no i co dalej z tym szajsem mam zrobić?

Post 3 => http://bar-reaktor.ru/forum/329-2752-1 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jednym z wejść do Ognistej Pieczary, tym na stoku wąwozu. Jest tam taki duży kamień. Trzeba z niego skoczyć w kierunku choinki rosnącej poniżej. Tylko zapisz sobie grę przed skokiem, bo jak nie trafisz w teleport a w gałęzie to najprawdopodobniej zginiesz. Użycie tego teleportu nie jest wymagane przez grę. To po prostu taki miły skrót do pieczary Ginekologa.

Patrz tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz pełne info : wartościowanie znajdziek jest dosyc trudne - im dalej w scenariuszu i questach tym generalnie mniejszą wartości dla Ciebie bedą miały te przedmioty- dla przykłądu - na początku gry znajdzka 100 butelek wódy będzie świetną sprawą ,  pod koniec gry - juz raczej niekoniecznie.Ot - taka zabawa .... bo coś z kasą trzeba byłoby zrobić.

 

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktuj to jako dobrą zabawę, tym bardziej, że Sidor po odnalezieniu wszystkich schowków oddaje kasę. Kord jest chyba najlepszą znajdźką. Zdecydowanie najbardziej mordercza broń w grze. Poza tym  są jeszcze jakieś popierdółki. Ale gwoździem programu jest pogaduszka z byłym kontrolerem która sporo wyjaśnia z białych plam w historii Striełoka :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zadania z Muchą są strasznie zabugowane. Spróbuj zacząć od autosave z wejścia do szpitala i ani razu nie wczytywać gry, wszystko zrobić jednym ciągiem. Wtedy wszystkie skrypty powinny zaskoczyć jak należy. Natomiast jak zrobisz i wczytasz sejwa to już sie zdarza że co niektóry skrypt zapomni jak ma działać. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Polecam sposób Kobala! "

                           Ignachinio

 

A tak na serio, dokładnie o to chodziło. Jedno wczytani gry i nic nie działa.

 

Podrzuci ktoś linka do dwóch zadań?

 

Pierwsze to oczywiście zadania na schowek monolitu w sarkofagu. Nie ma go tam ponieważ zadanie brzmi ,,znajdź informacje o schowku" co muszę zrobić?

 

Druga sprawa gdzie jest schowek z artefaktami Striełoka? Bo nie mogę go nigdzie namierzyć.

 

Trzecia sprawa :D Gdzie znajdę schowek Fenira na dziczy? 

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal jest jak paracetamol - niezastąpiony przy gorączce:D

36 minut temu, Ignachinio napisał:

zadania na schowek monolitu w sarkofagu. Nie ma go tam ponieważ zadanie brzmi ,,znajdź informacje o schowku" co muszę zrobić?

Najpierw trzeba przynieść wszystkie artefakty z listy Dragunova. Następnie ten dwulicowy typek powie ci co robić dalej:)

39 minut temu, Ignachinio napisał:

gdzie jest schowek z artefaktami Striełoka? Bo nie mogę go nigdzie namierzyć.

Odpowiedź w spoilerze:

Spoiler

 

 

39 minut temu, Ignachinio napisał:

Gdzie znajdę schowek Fenira na dziczy? 

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.