Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@kazik - piszę się na:

1. limitdialogów ( o ile dotyczy to czasu na wykonanie zadań ) jeśli nie, wyjaśnij.

2. Naprawę 1 zestawem

3. Darmowe teleporty

Co daje immunitet artefaktów?

Ale  bez pliku tekstowego nikt nie dowie się o twojej promocji :052: . Przed kazika dodaj małpę @ . Sugestywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. limit dialogów jest zawarty w najnowszym spolszczeniu więc już go kasuję ze swojego katalogu.

Dotyczy ilości wizyt u handlarzy i możliwości handlu a nie czasu wykonania zadań.  

Immunitet artefaktów - chodzi o sumę jednego wskaźnika właściwości artefaktu.
Np. ogólna suma działania wszystkich artefaktów anty radiacyjnie nie może przekroczyć ileś procent.
Założenie kolejnego artu na pas co w sumie daje wzmocnienie np. ochrony anty radiacyjnej skutkuje
przeniesieniem do ekwipunku artefaktu który powoduje po powieszeniu na pasie określonego limitu.
Poprawka po prostu wyłącza sprawdzanie czy np. suma działania anty radiacyjnego wszystkich powieszonych na pasie artów pasie nie przekracza określonego wskaźnika.            

Co do pliku tekstowego to nie wiem o co chodzi.... 

Paczka z poprawkami których używałem w OP-2

https://yadi.sk/d/7LZzvJZX3FnYaR

 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  SPAWNER uruchamiamy w następujący sposób :

- wczytujemy ostatni save

- E - escape 

- litera s - i mamy podgląd na wszystkie opcje 

ss_w8pro_03-14-17_15-46-35_(l08_yantar).thumb.jpg.df403c012759e9f84288d379a7478b02.jpg

a nastepnie w okreslonej rubryce/zakładce  zaznaczamy interesujący nas przedmiot i klikamy spawn

ss_w8pro_03-14-17_15-46-53_(l08_yantar).thumb.jpg.e925b3e223fb92d719136598224cc78b.jpg

i voila ... mamy w plecaku paczkę nabojów ! 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - to aby w menu był ten napis o promocji, musi być zmiana w pliku z kat pol. I pisałem, że jak zrobisz fiksa do wstawienia, to trzeba dać oba pliki: script i txt

Wstawiłem paczkę na usunięcie muzyki. Jakaż błoga cisza w uszach. Nareszcie słychać dźwięki z zony. Słyszę własne kroki i kroki podchodzącego za plecy wrogiego NPCa. Słychać ptaszki, żabki, mutanty. To jest realne.

Telewizora jeszcze nie kupiłem, bo byłem za daleko od bagien.

@boberm - :018: Jeszcze nie instalowałem, bo oprócz tego zbugowanego telewizora, mi się nie przytrafiło. A wystarczyło, aby na zapleczu baru, lub koło Wkręta był też telewizor do zwinięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas, dostaję jakieś osiągnięcie, świniarza, piekarza czy marsjanina :036: . Przejrzałem PDA i nie widzę gdzie je można zobaczyć. A teraz pojawiają mi się coraz częściej. No i pojawił się mi tylko jeden schowek za osiągnięcie. Takie schowki dostaje się za każde, czy sporadycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kondotier napisał:

Co jakiś czas, dostaję jakieś osiągnięcie, świniarza, piekarza czy marsjanina :036: . Przejrzałem PDA i nie widzę gdzie je można zobaczyć. A teraz pojawiają mi się coraz częściej. No i pojawił się mi tylko jeden schowek za osiągnięcie. Takie schowki dostaje się za każde, czy sporadycznie?

Z tego co pamiętam za każde osiągnięcie dostaje się bonus.

ss_oldman_03-17-17_11-16-47_(l11_pripyat).thumb.jpg.7a123eecd96576b01ac758f7404f4a7f.jpg 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem, nie znalazłem odpowiedzi kiedy pojawia się teleport z Radaru na MW.

Na Radarze mam do zrobienia trzy zadania i schowek do zabrania. Zadania to na zaginionego, laptop Arhary i ryż na pilaw. Na Radar mogę wejść, lecz nie mam powrotu. Zadania od Barmana jeszcze nie brałem.

Jest jakiś moment, kiedy ten teleport się pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście się nie pojawi, musisz je sobie kupić u Kabla w Barze. Jeżeli robiłeś zadanie na walizkę z posterunku na Kordonie, które daje Sidorowicz, to powinieneś mieć przejście z Radaru na Jantar. Jeżeli nie masz żadnego aktywnego przejścia to idź do zawalonego tunelu. Dróżka z prawej strony drogi od MW przed skrętem do Prypeci, przy obozowisku Monolitu. Tam się pokręć a znajdziesz kartkę z informacją o przejściu z Radaru do Doliny Mroku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać bez wchodzenia na Radar, faktycznie po rozmowie z barmanem pojawiło się przejście na Jantar. Byłem przy tunelu szukając dotarcia do schowka Kolekcjonera, wybiłem Monolit do ostatniego, ale kartki nie znalazłem. Szkoda. Ale i tak mi chyba przyjdzie powtarzać kolejny raz, bo utknąłem w X18, szukając tego kodu dla Kostii. Na gameplayach plecak jest pod skrzynią koło sejfu, bo taką mieli informację po rozmowie z Kostią. U mnie go tam nie ma. Ja mam go szukać w pomieszczeniu z klatkami.

Wydaje mi się, że zajrzałem w każdą dziurę, ale nie znalazłem. Kto wie gdzie on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobal - wczytałem zapis z Radaru przy tunelu i jest tam papier, zabranie którego otworzyło przejście, a właściwie wyjście z Radaru do DM. Wczesniej go nie szukałem, bo musiałem lecieć na skrzyżowanie, bo tam było wejście za płot. Po zabraniu schowka Kolekcjonera pobiegłem do przejścia na MW, z wiadomym skutkiem w finale.

Ale że zrobiłem już kawal nowej gry nie wchodząc na Radar, robiąc rozmowę z Barmanem i uzyskując drugie wyjście na Jantar, poszedłem na tej grze i znowu jestem  na Radarze po wyłączeniu Mózgozwęglacza. Teraz tylko trzeba będzie pozbierać na nowo itemy i schowki Kolekcjonera. Ale już wiedząc jak się do nich dobrać, szybko pójdzie.

U Kabla kupić teleportu nie mogłem, bo na razie nie miał na niego dialogu.

A co dotyczy tego plecaka za inkubatorami przy klatkach. Musiał mi za pierwszym razem wpaść w tekstury, bo go widać nie było i brak było sygnalizacji. Nawet na głębokim przysiadzie byłem za nimi i nic. A po ponownym uruchomieniu moda, wystawała go spora część i zabranie nie stanowiło problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiedzący w czasie przechodzenia Podziemiami Prypeci (pierwszy raz ) postanowiłem od razu załatwić schowek Wolazara i po kolejnej teleportacji natknąłem sie na taki oto schowek .Po opróżnieniu schowek zniknął więc zastanawiam się czy nie należy do jakiegoś innego zadania i czy czegoś w grze nie popsuje opróżniając go ??

 

 

ss_adam_05-15-17_20-53-28_(jupiter_underground).thumb.jpg.a0c87c60e2c76e4def09c823cb5fe661.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Musisz pstryknąć ziemię, dokładnie w samym środku.

To może pomóc:

https://www.youtube.com/watch?v=sL_bNnop3iM

https://www.youtube.com/watch?v=PXsaIx61jPQ

https://www.youtube.com/watch?v=hEDTobf7aWM

Radzą też, aby wejść w środek i stosownie do zakłócę postawić plecak. A potem celować w niego.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.