Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Lista artefaktów dla Sacharowa:

Spoiler

Brukowiec - 15 szt 
Kropla - 1 szt 
Łzy Elektry - 1

Łzy ognia - 1 szt 
Łzy Chimery - 2 szt 
Korale mamy - 1 szt 
Korale Babci- 1 szt 
Korale prababki - 1 szt 
Korale babki burera - 2 szt 
Korale prababki burera - 2 szt 
Jeżowiec - 1 szt 
Jeżozwierz - 1 szt 
Elektryczny Jeżozwierz - 1 szt 
Kwaśny Jeżozwierz- 2 szt 
Kamienny Jeżozwierz - 2 szt 
Dusza - 1 szt 
Ognista Dusza - 1 szt 
Kropla Duszy - 1 szt 
Kryształowa Dusza - 2 szt 
Gorący Kryształ - 2 szt 
Błona- 1 szt 
Skóra - 1 szt 
Łuska- 1 szt 
Pancerz - 2 szt 
Skalp Kontrolera - 2 szt 
Pustak - 1 szt 
Płomień - 1 szt 

Blask - 1 szt 
Księżyc -2 szt 
Budyń - 2 szt 
Kulebiak- 1 szt 
Stalowy Kulebiak - 1 szt 
Tytanowy Kulebiak - 1 szt 
Diamentowy Kulebiak - 2 szt 
Młodszy brat giganta - 2 szt

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko gdzie znajdę trzeciego kontrolera (elektro) z zadania dla Sacharowa? Dwóch udało mi się złapać. Trzeciego ani widu ani słychu (według zadania jest to delikwent nr 2) i jak mam im zrobić zdjęcie najprościej?

 

Gdzie jest pierwszy schowek w zadania na schowek monolitu? Nie mogę go dorwać a bardzo bym chciał. Na dole na stercie gruzu w Sarkofagu u mnie pusto.

 

W Barze wyświetla mi się zadanie na schowek Striełoka? Jakaś wskazówka gdzie go szukać?

Schowek Denisa w czerwonym lesie tez jakoś nie może wpaść w moje ręce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coles313 - gamedata - configs - zmiana parametrów postaci na takie jakie chcesz:

a/ system.ltx - tutaj zmieniasz udźwig plecaka, pokazany jest na 9 ton

[inventory]
take_dist       = 2
max_weight        = 9000

b/ creatures - actor.ltx - skoki, chód, bieg

max_item_mass           = 9000 ;9000.0
jump_speed              = 28.
crouch_coef             = 0.30 ;0.45
climb_coef              = 0.7
run_coef                = 2.5 ;2.5
sprint_koef             = 2.9 ;2.9 ;2.9

postacie "lekko niesmiertelne" ;)

[actor_immunities_gd_novice]
burn_immunity           = 0.0 ;0.00                                ;ęîýôôčöčĺíňű čěěóíčňĺňŕ
strike_immunity         = 0.0 ;0.00
shock_immunity          = 0.0 ;0.00
wound_immunity          = 0.00 ;0.00
radiation_immunity      = 0.0 ;0.00
telepatic_immunity      = 0.0 ;0.00
chemical_burn_immunity  = 0.0 ;0.00
explosion_immunity      = 0.00 ;0.00
fire_wound_immunity     = 0.00

Wszystko i wszystkie postacie dajesz na zero

oraz:

radiation_v                = 0.0    ;ńęîđîńňü óěĺíüřĺíč˙ đŕäčŕöčč

max_walk_weight            = 9000

I możesz grać niczym Ilja Muromiec ;)

:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema drugie leże Fenira w Limańsku. To temat mojej dzisiejszej męczarni. Mam przeszukać tunel jednak tam nic nie ma.. A to miejsce które jest pokazane w podpowiedzi jest już za mapą (przejście do Czerwonego Lasu to blokuje) Jak to ogarnąć?

I jeszcze jednak sprawa. Potrzebuje Brukowiec. Konkretnie jeden. Ktoś wie kto to sprzedaje? Albo jak to dopisać do handlarza jakiegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ignachinio napisał:

Siema drugie leże Fenira w Limańsku. To temat mojej dzisiejszej męczarni. Mam przeszukać tunel jednak tam nic nie ma.. A to miejsce które jest pokazane w podpowiedzi jest już za mapą (przejście do Czerwonego Lasu to blokuje) Jak to ogarnąć?
I jeszcze jednak sprawa. Potrzebuje Brukowiec. Konkretnie jeden. Ktoś wie kto to sprzedaje? Albo jak to dopisać do handlarza jakiegoś?

Nie bardzo zrozumiałem Twój opis ;) 
Może chodzi o to:

https://www.youtube.com/watch?v=EjJMirpYEQc

Oglądaj od początku.
 

Co do Brukowca: Jaki  Brukowiec  do jakiego zadania ????

Staraj się pisać bardziej szczegółowo wtedy łatwiej będzie można pomagać ;) 

Jeśli Brukowiec jest do zadania i go kupisz lub dopiszesz może to nie zadziałać (wiem to z autopsji ;))

 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się poprawiam.  Zadnia dla Fenira. Po znalezieniu snajpera w Starej Wsi, ten oto osobnik wysyła nas do Limańska po swój drugi schowek. Wiec z góry dziękuje za filmik po chyba o ten drugi schowek chodzi.

 

Co do brukowca. To potrzebuje go do zadania Klonowo na drugie serce poligestra. 9 brukowców już mam, brakuje mi jednego. A w pieczarze jak na złość nic się nie urodziło.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ignachinio napisał:

Już się poprawiam.  Zadnia dla Fenira. Po znalezieniu snajpera w Starej Wsi, ten oto osobnik wysyła nas do Limańska po swój drugi schowek. Wiec z góry dziękuje za filmik po chyba o ten drugi schowek chodzi.

 

Co do brukowca. To potrzebuje go do zadania Klonowo na drugie serce poligestra. 9 brukowców już mam, brakuje mi jednego. A w pieczarze jak na złość nic się nie urodziło.

Myślę że może chodzić jednak o inne miejsce. Przejście jest przez teleport w kopalni w Czerwonym Lesie. Spróbuj  zrobić tak jak na tym filmie od  20:00:

https://www.youtube.com/watch?v=C8E5fv2mmz4

Co do Brukowca zaraz uruchomię swoją Soljankę i podumam. 
A jakbyś wystawił do pobrania swój aktualny sejw to byłoby szybciej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Savy nie wiem czy coś da :P Gram na tylu modyfikacjach (oczywiście legalnych z działu dodatki że nie wiem czy gra by Ci chodziła).

 

Na tym filmiku od 20:00 minuty jest schowek Anny pokazany a nie Fenira ;)  A sposób tam pokazany jak dostać się na słup wysokiego napięcia jest ekstremalny.

 

Edit: Po co obrażać autora moda? :)

Edytowane przez pacjent1972
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego schowka Fenrira w Limańsku zobacz tutaj

Brukowce to nieudane produkty transmutacji artefaktów. Nikt ich nie sprzedaje. Kilka dostaniesz przy queście na Niezbadanej Ziemi po odprowadzeniu jednego gościa na Magazyny Wojskowe, nie pamiętam jak się nazywał. Kilka znajdziesz w schowkach. Resztę trzeba stworzyć sobie samemu. Krótko mówiąc transmutuj artefakty, wykorzystuj zdobyte przepisy a Brukowców ci nie zabraknie. Zdarza się też w grze że w niektórych miejscach część artefaktów w ekwipunku sama zmienia się w Brukowce. Jest też anomalia w Pieczarze niedaleko Górnika gdzie co jakiś czas sie pojawiają. Czasami po emisji jakiś artefakt w ekwipunku zmieni się w Brukowiec i nawet tego nie zauważysz. Możliwości jest mnóstwo.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje @kobal o to mi chodziło.

 

Czyli z brukowcami jest grubsza sprawa.

A istnieje możliwość specjalnego skopania transmutacji artefaktu aby pojawił się brukowiec.

 

@pacjent1972

Ekstremalny byłby gdyby był to schowek który jest w granicach rozsądku schowany.. a nie tam gdzie nikt bez obejrzenia filmu się nie dostanie...

A autora moda nie obrażam bo stworzył arcydzieło.. pomimo paru wad..

Edit: "Debilny" to mało odpowiednie słowo tak dotyczące schowka jak i skierowane do "autora który go tam umieścił". 

Edytowane przez pacjent1972
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ignachinio napisał:

Na tym filmiku od 20:00 minuty jest schowek Anny pokazany a nie Fenira ;)  A sposób tam pokazany jak dostać się na słup wysokiego napięcia jest ekstremalny.

 

Masz rację co do drugiego filmu czyli miałem rację podając pierwszy link. Skacząc po antenach dotrzesz do zapasowego schowka Fenrira ;)
Czyli polecam ponownie:

https://www.youtube.com/watch?v=EjJMirpYEQc

Schowek Anny też jest BARDZO ważny.

Co do Brukowca sprawdź czy w PDA w Encyklopedii nie masz recepty na "Zmutowany fragment kości mostka". Prawdopodobieństwo prawidłowej mutacji wynosi
tylko 50 %. Przed próbą utworzenia zapisz grę i powtarzaj do skutku.  Dodatkowo jeśli nic nie zmieniałeś w opcjach to po prawie każdej emisji jeden z artów w plecaku zmienia się w brukowiec.   

Powodzenia:)   

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie

Panowie jakie arty i broń trzeba dać Wasylemu na bagnach aby zrobił z schematu Paratropera ?

Jeśli się nie mylę to jest to ta broń która ma Kotobehemot (zielony kamuflaż i bodajże flaga Brazylii na optyce).

Wasyli chyba na początku zadania na schematy zbrojmistrza informował co trzeba przynieść ale jak zwykle zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.