Skocz do zawartości

O.D.R.O.D.Z.O.N.Y. - Duplikaty v.7.63 Odmienne światy. - Ogólna dyskusja.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Ignachinio - Jesteś posiadaczem konta na Yandeksie? Bo jeśli tak, to masz na nim tylko 10GB miejsca. Jeśli wcześniej już coś pobierałeś i po ściągnięciu na swojego kompa, ściągnięć na Yandeksa nie wsadziłeś do kosza, a jego z kolei nie opróżniłeś, to nic więcej nie pobierzesz.

U mnie, po południu, ten mod ściągał się + - , godzinę. Oczywiście, na zarejestrowanym koncie.

Paczka spakowanego moda ma 7.8 GB.

 

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać aż załaduję na MEGA wtedy @smox wrzuci link do pierwszego postu tematu i pobierzesz z pełna prędkością jaką masz neta, bo tak działa MEGA.

To potrwa jeszcze trochę :)  

http://scr.hu/2oe0/hc4v2 

Edycja:     

Oto link na MEGA: https://mega.nz/#!Ik0UUJoY!s3Vkxw6hxvuC0D-hJzdch9qY24-6PjnRsUfnRmdtbkY

Edytowane przez pacjent1972
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, ale ostatnio jest coraz więcej modów zmieniających bin. Trzeba by mieć również dwa biny. W niektórych modach trzeba też usuwać katalog patches, bo wstawiają swojego. Wtedy jego też trzeba mieć drugiego

Ja od dawna sugeruję, aby nie stawiać modów na oryginał podstawki. Ją należy traktować jak świętą krowę.

Moja metoda, to stawianie moda na kopii podstawki. Na partycji lub dysku niesystemowym, robię nowy katalog z nazwą charakterystyczna dla stawianego moda. Najlepiej jakąś skróconą. Do niego kopiuję zawartość katalogu głównego podstawki. Dla CCz zmieniam silnik, na ten do grania bez płyty. Od silnika robię skrót i przenoszę na pulpit. Zmieniam mu nazwę na stosowną dla moda. Następnie w pliku fsgame, zmieniam ścieżkę do zapisów, z tej oryginalnej, na zapisy w katalogu moda. Uruchamiam na razie jeszcze podstawkę, dla sprawdzenia, czy nie ma pomyłki.

Jeśli wystartowała, wychodzę i wstawiam moda, tak jak jest w opisie instalacji.

Tym sposobem, mogę postawić na kopiach podstawki tyle modów, na ile mam miejsca na dysku.

Kiedy kończę grać i mod mi już nie będzie potrzebny, całość przenoszę do kosza. I mam miejsce na następnego. A podstawka dalej dziewicza.

Skorzystaj z porady, a nie pożałujesz, choć na pewno znajdą się malkontenci i będą odradzać.

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w temacie DUPLIKATY,  to na nim dam wyjaśnienie.

Otwórz np. NP++, plik fsgame. ltx w katalogu głównym moda.

Pierwsza linia w nim to:  $app_data_root$     = true|     false|  $fs_root$|          userREBORN\

Końcówka linii userREBORN\, to wskazówka dla moda, że ma robić zapisy, logi i screeny  w kat userreborn, zrobionym w kat głównym moda. Zmiany dokonuje sam mod.

Tę nazwę userREBORN\ możesz w fsgame.ltx zmienić na dowolną, np. ZAPISY i wtedy powstanie kat. ZAPISY.

 

Tu porównanie lini nr jeden z podstawki i z moda z zapisem w nim, dla Cienia Czarnobyla:

podstawka ->  $app_data_root$=true|false|C:\|Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\

mod -> $app_data_root$         = true|         false|  $fs_root$|                      ZAPISY\

Kolorem niebieskim zaznaczony fragment zamieniony.

Takim sposobem możesz wymóc na modzie, robienie zapisów w katalogu głównym moda, a nie w dokumentach publicznych.

Przed zmianami zawsze zrób kopię pliku oryginalnego.

 

 

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanon 1022 - przecież pisałem, że mody stawiasz na kopii podstawki, a nie na drugiej grze. Masz to 5 postów wyżej, jak zrobić kopię. W CCz trzeba wstawić silnik bezpłytowy. Jest to na forum.

Podstawka jest tam gdzie była, a kopia w innym katalogu ( koniecznie na innej partycji, lub nie systemowym dysku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Poradniki, masz FAQ i videoporadnik.

W FAQ znajdź #9 ЛАБОРАТОРИЯ  Х-8   , następnie otwórz 2 spoiler, masz screeny położenia dokumentów.

w 1 spojlerze masz miejsce wyjścia, w trzecim wejście do Królowej szklanych, zabicie wstrzymuje spawn tych małych i na końcu jest wyłączni Radaru2. W ostatnim, miejsce narzędzi.

A w video, pokazane co w X-8 zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdyby ktoś miał problem z przejściem lab X18 po zadaniu od sacharowa bo niestety po wejściu na lokację dolina kamieni zostajemy goli i weseli a ja nie znalazłem żadnego schowka z bronią tylko apteczki. To najlepiej przed tą misją zostawić trochę lepszego sprzętu w schowku zaraz przed wejściem do labu ale od strony doliny mroku tam przejście jeszcze nie wyrosło, oczywiście wcześniej wybijamy wszystkich wrogów w tym miejscu. Teraz udajemy się do wejścia od strony doliny kamieni i wchodzimy do labu ale zaraz po wejściu cofamy się do wyjścia i trafiamy na nasz schowek przed wejściem od doliny mroku, bierzemy sprzęt lub zbieramy broń po zabitych wcześniej wrogach i wchodzimy do labu przejście już działa od tej strony. Teraz zaliczenie X18 to bajka, chociaż pierwszy raz zrobiłem to z " gołymi rękami " mając tylko arty wybuchowe znalezione w labie ale trwało to kilka godzin.

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk7 -> Twoja porada wprowadza w błąd.

Do Doliny kamieni idziemy z byle czym, byle tylko mieć na obronę przy dotarciu do teleportu. Np. strzelbę i paczkę amunicji. Można iść nawet w sweterku, jak nie mamy byle wdzianka, omijając z daleka mutki.

Resztę pozostawiamy, bo utracimy ją bezpowrotnie i możemy położyć moda, tracąc np. karty dostępu. Zostawiamy w skrzyni w bunkrze, bo tam i tak musimy wrócić, zdać Sacharowowi relację. Za posiadaną kasę, którą też stracimy, kupujemy u Sacharowa  oraz Krzyża  co się da i aby daleko nie biegać ( udźwigu może nie wystarczyć), kupione u krzyża chowamy w przezroczystym wagonie. Po powrocie mu odsprzedajemy i mamy mniej kasy, ale wystarczająco więcej od "0" plus kasa za to, co nazbieramy w drodze powrotnej.

A w Dolinie kamieni broń masz na budowie, tam gdzie wchodzi się do hangaru. Poniżej jest taki kanał, a w nim skrzynia w anomali hamującej.

To jest zaznaczone w poradnikach i wyjaśniane we wcześniejszych postach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się graty zostawiamy u sacharowa bo wszystko tracimy dlatego musiałem powtarzać od wcześniejszego zapisu, a podstawowe wyposażenie do doliny kamieni miałem na wymianę w schowku u sacharowa, kombinezon + broń więc nic nie musiałem kupować. Sprawdzę z ciekawości ten schowek w dolinie kamieni ale tak jak pisałem ten sposób na X18 też działa i jest szybki bez szukania czegokolwiek.

Kasy akurat nie straciłem po przejściu do doliny kamieni.

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modzie jest multum rozwiązań, więc z tym schowkiem też jest metodą, ale najpierw trzeba by wiedzieć co nas spotka i go zrobić. Kasę straciłem.

A biorąc broń ze skrzyni i apteczki przy śmigłowcu, spokojnie wykonamy zadanie w labie.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszedłem na wysypisku  w hangaże  za kratą w przejście i gdzieś wylądowałem potem chyba na cea-1 znalazłem dokumenty psi-pięść i wylądowałem w czymś podobnym do labiryntu wybiłem monolit są tam jakieś niebieskie kule i teleport który przenosi do sali z dużą kulą ze światłem pod którą leży gość  ze świadomości -z , gdy wychodzę  przejściem  na powierzchnię kasuje mnie od razu emisja,jak się z tego wydostać . Jak można rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.