Skocz do zawartości

O.D.R.O.D.Z.O.N.Y. - Duplikaty v.7.63 Odmienne światy. - Ogólna dyskusja.


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

 Mam taki log przy wczytywaniu zapisow w czasie gry

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : data
[error]Function      : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 541
[error]Description   : c:\program files\7.62\gamedata\spawns\er.spawn
[error]Arguments     : Not enough storage is available to process this command.


 

nawet gdy obniżeniu ustawień grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto link do strony autorskiej moda http://www.reborn-stalker.ws/forum/66-449-1

Sądząc po ostatnim tam wpisie LukiXXI z 20.09.2015, to koniec poprawek i zmian, i że linki do pobierania moda są kompletne.

Powyższy link został dodany do #1 tematu z modem.

Na razie, z przyczyn życiowych, zespół tłumaczy nie jest w stanie dokonać ewentualnych zmian w tłumaczeniu. Jak tylko te przyczyny ustąpią, postaramy się jak najszybciej wydać patcha do spolszczenia.

 

anatol - czy możesz wstawiać logi w formie tekstowej w spoilerze, bez konieczności pobierania ich z hostingu?

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spolszczenia wersji 7.63 z poprzednim minifixem wkradł się błąd. Dopadł mnie w Rudym Lesie podczas rozmowy z Dziadkiem. Trwają prace nad naprawą.

Jednak w sytuacji gdy pojawiła się wersja finalna, to postaramy się zaktualizować spolszczenie do tej wersji.

W zakładce Pobieralnia tego moda dodane zostało poprawione spolszczenie.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to już ostatni fix do tego moda - https://yadi.sk/d/1H_S9yRLixMPo
A tu dopasowane do niego spolszczenie - https://yadi.sk/d/hZEd4XphjHXKz

Nowa gra nie jest konieczna.

Z tego co widzę w mojej rozgrywce, mod został znacznie poprawiony. Jest trochę łatwiej. Na Magazynach Wojskowych monolit już nie atakuje bazy wolności, a Łukasz po przyniesieniu archiwum wolności z Doliny Mroku wszedł na piętro w bazie i tam stoi.

Zapowiedź następnej części moda -

228cb1437457314.jpg 

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_KieŁ_ - dopieszczenie moda pod względem optymalizacji, to jedna z wielu jego zalet. Nie tylko szybkość jego ładowania Cię zaskoczy. Ale pod jednym warunkiem. Nie będziesz zastępował ( inni grający też ) autora moda Era, w jego ulepszaniu. Pisałem już o tym, że takimi "ulepszeniami" można tylko moda zepsuć. A naprawdę, nie warto.

 

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzież bym śmiał tak cudne modziwo dopieszczać, chyba pierwsza modyfikacja w którą gram z takim zainteresowaniem, a jeszcze że to CS to już w ogóle. (przygodę ze Stalkiem zacząłem od CS). Widzę że pora wrzucić kolejnego minifixa, i jutro pierwsza wyprawa na Magazyny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi podpowiedź, od obytych w grzebaniu w skryptach.

Uruchomiłem testowo moda na repacku. I ku mojemu zaskoczeniu, czego nie było poprzednio, wyświetlają mi się cyfry obok kropki celownika. Jedne, zmieniające się, to odległość przedmiotu na który patrzy GG. Pozostałe stojące. Nie znalazłem ani w opcjach SGM, ani w ustawieniach dla moda ( w zaawansowanych też), możliwości wyłączenia tego.

W jakim pliku, i jakimi opcjami mogę to usunąć z ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających na finalnej wersji 7.63.

Czy u was pojazdy np. UAZ na drodze do baru od strony Wysypiska, dają się uruchomić klawiszem "O" ? Nie miałem z tym problemu w v.7.62, a teraz nie mogę odpalić. Pytam pod kątem wymuszonej scenariuszem jazdy BTRem na Radarze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic nie zmieniałeś w opcjach sterowania, to sprawa jest dziwna. Natomiast jeżeli zmieniałeś, to przywróć - Domyślne i sprawdź.

Powoli zbliżam się do końca rozgrywki. Luka wskrzeszony, teraz kolej na Ducha. 

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie ( awaria systemu z mojej winy ) mam pytanie czy jest duża różnica między ver. 7,62 i 7,63 a pytam dlatego, że niestety musiał być formatowany cały dyski i gra poszła ... Teraz zasysam najnowszą wersję i trochę się obawiam czy podoła bo posiłkowałem się poradnikiem, a ponoć tylko do połowy rozgrywki poradnik może okazać się przydatny a dalej to trzeba już samemu. W ver. 7,62 doszedłem do Radaru do nieszczęsnej jazdy BTR, ile jeszcze rozgrywki by mi zostało?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Do połowy poradnik jest pomocny w tym sensie, że kolejność wykonywania zadań jest dowolna - w poradniku grałem po swojemu. Większość zadań z moda jest w poradniku tylko trzeba szukać :biggrin:.

   Po jeździe BTR jest jeszcze masa zadań - to chyba nawet nie jest połowa moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, da się w jakiś sposób zespawnować danej frakcji dodatkowy oddział? Patrzyłem na to menu pojawiające się po wciśnięciu F2, ale nie wiem do czego służą te opcje, a nie chcę rozwalić sobie gry.

Monolitowcy rozwalili mi oddział wolności na wejściu do magazynów zanim zauważyłem, że można zmienić żeby frakcje nie walczyły ze sobą, i chciałbym żeby znowu tam stali.

Wygląda na to że ta opcja do zmiany AI frakcji też kuleje, bo właśnie poszedłem do bazy wolności, a tam monolitowcy strzelają do wolnościowców z rpg, więc może da się ustawić w plikach żeby wolność i monolit były przyjazne, wtedy rozwalę monolit w bazie i ustawię znowu na wrogość.

Edytowane przez xxelektroxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @xxelektroxx, w tym modzie nic kuleje i wszystko co się dzieje w twojej grze jest jej scenariuszem. 

Masz w temacie REBORNA kupę pomocnych postów i linków do poradników i video poradników, skorzystaj z tego.

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest jeden, cichego, i link do FAQ w języku rosyjskim.

I ja chcę tylko wiedzieć czy da się dodać frakcji oddział za pomocą menu dostępnego po wciśnięciu F2, nie trzeba od razu się tak spinać o proste pytanie, szczególnie że w dziale reborna nikt o to nie pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.