Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzegorz728 Opisuj sytuacje trochę dokładniej. Butcher to najemnik w pancerzu csky który był we wsi na magazynach, zgadza się? On ma zginąć obojętnie w jaki sposób, bo potrzebne Ci jego pda.

@kondotier opisał Ci wszystko o najemnikach przebywających w Rudym lesie w pobliżu mostu. Tym pozwól umrzeć z rąk mutantów albo sam wybij, bo przy prowadzeniu ojca Anieli oni będą Ci go zabijać i będziesz miał ciężko by go doprowadzić do kopalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna droga dla Chaleckiego z Limanska do sztolni. Jednak poczekaj z tym do rozliczenia zadania. Ale do tego jeszcze sporo będziesz musiał "powojować". Wejść do Limanska nie jest tak łatwo. Nie zapomnij, na CEA tylko z PDA Czarnego Żorża i nie mniej niż 4 mln kasy. Może być więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@MOS   :brawo: Szczere gratulacje . Zostajesz dopisany do listy "matierych" stalkerów.

Ale nie zarzekaj się, że Reborna nie ruszysz. Zagraj teraz w jakąś "krótkometrażówkę". I sam się przekonasz, że będziesz chciał się sprawdzić w "Duplikaty - Odmienne światy".

Po FF, tam już nie będziesz zaskakiwany kuriozalnością rozwiązań, bo je znasz i wiesz jak postąpić. Po pierwszej morderczej lokacji, dalej już jest całkiem "łatwo". A 50 lokacji pozwala na rozwinięcie skrzydeł.

A na zachętę obejrzyj ten filmik. Jego początek chyba jest Ci jakoś całkiem znajomy? Co?

 https://www.youtube.com/watch?v=ZOQ_Wb75Tws

i to samo od innego.

https://www.youtube.com/watch?v=mjgOA5NKeTk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat  Czyli jednak pomogłeś, dając namiar na aktywnego linka.

Mam jednak do Ciebie prośbę. Ponieważ nawet na stronie macierzystej moda linki są martwe, czy mógłbyś zrobić paczkę z modem i w porozumieniu z naszą administracją umieścić jakoś na naszym forum, aby była ogólno dostępna, bo mega się wycwaniło i żąda rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 14:29, kondotier napisał:

@wariat  Czyli jednak pomogłeś, dając namiar na aktywnego linka.

Mam jednak do Ciebie prośbę. Ponieważ nawet na stronie macierzystej moda linki są martwe, czy mógłbyś zrobić paczkę z modem i w porozumieniu z naszą administracją umieścić jakoś na naszym forum, aby była ogólno dostępna, bo mega się wycwaniło i żąda rejestracji.

@NESTOR jest mozliwym żebyś mi pomógł??? Nie radzę sobie z instalacją  tejże modyfikacji fabularnej a uznałam, iż po twojej rekomdendacji mod jest wartym sprobowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciasteczko1 Ponieważ jako jedyny na forum mam tytuł Nestora to sądzę, że piszesz do mnie. Ale ja jestem kondotier.

Jak konkretnie napiszesz z czym jest problem, to nie tylko ja jestem w stanie Ci w tym pomóc.  Bo na razie to jest:

406865722_wrbita.jpg.469565785cf8a5f165896a7c41bd992e.jpg

Skąd pobrałeś moda? I co masz pobrane? Nie znam zawartości tych pobrań z mega. Jak instalujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONDOTIER pobieram moda  z linka do MEGA i postepuje według instrukcji:

Wypakuj folder z grą

Wgraj ewentualne ulepszenia - https://stalkerteam.pl/topic/7771-ulepszenia-do-rebornff/

Graj przez bin/launcher.exe lub bin/xrEngine  

ale nie działa :( Po wlaczeniu gry od razu przechodzi do pulpitu nie wyśsdwielta, żadnego ostrzezenia czy błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ciasteczko1  Tego kto wstawił tego linka, nie ma już na forum od dawna, więc trudno go zapytać.

Ale spróbuj zrobić skrót pulpitowy od silnika w bin. Z tym, że na początek nie dodawaj tych ulepszeń. Możesz je śmiało dodać dopiero, jak wyjdziesz z bagien. 

A jak rozpoczynałeś grę po wypakowaniu moda od razu, to spróbuj dokonać restartu komputera.

W temacie moda też jest link na mega, od innego forumowicza. Możesz spróbować pobrać z niego.

A nicki osoby do której piszesz, wstawiasz w ten sposób, że klikasz małpę @ i bez odstępu zaczynasz pisać nicka takimi literami jakimi jest. Po kilku znakach w rozwijanej liście pojawi się ten nick, klikasz go. On wskakuje do wpisu, robisz spację i piszesz co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  a nie ma jakiejś możliwości, aby gdzieś na forum ( miało coś takiego być zaimplementowane ), umieścić paczkę tego gołego moda bez konieczności korzystania z Mega? Od czasu wstawienia ich na Mega, ono zmieniło zasady i teraz wymaga rejestracji. A dla pobrania jednego moda, niezbyt wielu się na nią zdecyduje. Przypuszczam, że takiego "golca" ma u siebie na kompie @wariat , to na pewno udostępni.

@ciasteczko1  Jesteś tu nowym i nic o Twojej wiedzy na temat stawiania modów nie wiemy.

Czy tego od lauczera do uruchamiania moda zrobiłeś skrót na pulpit? Bo ten co jest w paczce z modem, ma na pewno ścieżkę do miejsca gdzie był u wstawiającego linka. Możesz to sprawdzić wywołując właściwości lauczera.

Daj zrzuty ekranu jak wygląda u Ciebie katalog główny moda, oraz katalog bin. Łatwiej będzie rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

prowadzę Zarkę do jej kolegów i ... zwis gry w jednym punkcie 

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ci + ff addon\gamedata\scripts\sr_bloodsucker.script:428: attempt to index field 'npc_squad' (a nil value)
stack trace:
 

czy ma ktoś radę na to?

czy ja ją muszę prowadzić do chłopaków?

czy mogę bez niej iść na Kordon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.