Skocz do zawartości

Czyste Niebo - Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Właśnie pobieram S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo i mam kilka pytań co do tej części

1. Czy jest polskie spolszczenie do tej części ?

2. Czy ogólnie w tej części chodzimy zazwyczaj po bagnach ?

3. Czy gdy będę miał np jakiś ekwipunek i zginę przez jakiegoś np stwora to wtedy tracę wszystko ?

4. Czy dla nowego ciężko będzie przejść tą grę, oraz ile czasu zajmuje przejście takiej gry?

Edytowane przez Kasspa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasspa - a skąd pobierasz CzN? Ze Steama?

A  co się będzie z tobą w czasie gry działo, dowiesz się grając. Wrzuć do googli nazwę moda i wszystkiego się dowiesz.

 

STALKER - w tłumaczeniu na nasze, to "ryzykant". I Ty nim też będziesz.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z rady, zapoznania się grą na googlach, to się dowiesz.  A ten co Ci to poradził, to nie kolega.

A tu namiar na legalną i po polsku. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Gra+PC+S.T.A.L.K.E.R.%3A+Czyste+niebo+(Stalker+Clear+Sky)&bmatch=s0-uni-1-4-0907 

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartują sobie troszkę z Ciebie, nie popiera się piractwa ale to Twoja sprawa skąd pobierasz. Skoro nie masz oryginału to zasysaj skąd chcesz ale nie chwal się tym.

Nie wiem jaka wersję pobierasz, jeśli to polska to masz spolszczoną jeśli nie to spolszczenie znajdziesz na "Googlasie" bez problemu.

Potem patch 1.5.10 i "dodatki" by Ci odpaliła gra. 

 

 

Edytowane przez pacjent1972
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smox rozumiem że trudno (z całym szacunkiem) w Twoim wieku zmienić przyzwyczajenia, jednak elektroniczne (cyfrowe) wersje gier i programów są coraz bardziej popularne i obawiam się że zastąpią pudełka w niedalekiej przyszłości.

Kasspa -  być może nie zauważyłeś, ale koledzy żarty robią sobie NIE z Ciebie, ale z powodu Twojego braku zaradności - informacji o którejkolwiek podstawce STALKERA w Sieci są tysiące, włączając filmiki i profesjonalne komentarze.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost5PL to ty się chłopaku nie odzywaj jeśli nie potrafisz odczytać tego co ktoś pisze. To bynajmniej po mojemu była czysta ironia, ale co tam "krzyczeć" każdy może, myśleć już nie i to jest smutne:(

PS. Nie koniecznie pobiera z torrentów, może to są linki do hostingu? To nadal piractwo, ale już o tyle lepiej że nie rozpowszechnia tych plików pobranych(jak to jest w idei torrentów).

 

Smox i nie dziwię ci się, te ceny u nich są zabójcze, mam ponad 200 pozycji na steam, ale tylko kilka od nich kupionych. Realnie rzez biorąc  i patrząc na to co się dziej, wersje pudełkowe  za jakiś czas zanikną i pozostaną tylko różne platformy  i elektroniczne wersje.

Edytowane przez andrzej75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd taki wniosek, że mi się nie podoba Czyste Niebo. A gdyby mi się nie podobało to dlaczego miałbym się nie odzywać. Znaczy się, odzywać się mogą tylko ci którym się podoba? Chwalić wolno a narzekać nie? Panie, toć to chyba cenzura jakaś !!!

A moja wypowiedź bynajmniej nie dotyczyła mojej niechęci do Czystego Nieba. Po prostu pytania "kolegi" cholernie mnie rozbawiły. Dawno się nie spotkałem z takimi dylematami jeszcze przed zaczęciem gry, na dodatek spiraconej.:down:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie, nie skaczcie sobie do gardeł. Ironię i żartobliwość łatwo było odczytać w poście @kobala. Stary wyjadacz to sobie może pożartować.

Czy nowy kolega ściąga z torrenta czy z innego MEGA to jego sprawa i tylko jego i nic Wam do tego. 

Może nie stać go na kupno.

Nie ważne, to jego sprawa. 

Grzecznie zapytał jako nowy gracz i powinien dostać kulturalna odpowiedź i pomoc w sprawie o która zapytał bo ponoć ST zabiega o nowych userów i graczy STALKERA.

Co zobaczył? Naskakujących na siebie facetów z nadmiarem lub niedomiarem testosteronu. 

Żałosne Panowie.

Edytowane przez pacjent1972
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda tak jak mówił pacjent1972 "Może nie stać go na kupno" szczerze mówiąc to nie mam za bardzo pieniędzy na grę dlatego że muszę też opłacać swoje treningi (SW) choć to nie oznacza że nie kupię za jakiś czas oryginału, no ale już dostałem odpowiedź na pytania od użytkownika Ghost5PL więc także bardzo dziękuje.

 

Edytowane przez Kasspa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacjent1972 - masz absolutną rację że trzeba było odpowiedzieć nowemu użytkownikowi od razu i konkretnie. Jednak że (szczególnie dla nowych, młodych wiekiem Graczy) forma obrazu przemawia dobitniej niż słowo pisane ja zaproponowałbym wideo z rozgrywki. Poza tym kolega, jak sam napisał woli treningi niż zakup oryginalnej gry.

Swoja drogą ja rozpocząłem swoją przygodę za STALKEREM od CzN właśnie i pomimo że uważam tą część za najsłabszą to cenię ją sobie szczególnie - można rzec - sentymentalnie i nigdy jej nie zapomnę. Być może zabrzmi to głupio i naiwnie ale gdyby nie przypadek i pewien kiosk u mnie na osiedlu (...STALKER chyba coś kojarzę... a wezmę i wypróbuje, może być ciekawe...) nigdy być może nie dowiedziałbym się o STALKERZE... I wtedy właśnie, kiedy nic tak naprawdę nie wiedziałem o STALKERZE (no może nie do końca - wiedziałem że jestem zafascynowany grą na motywach "Pikniku ...") zamiast zadawać pytania i szukać porad odnośnie gry po prostu kupiłem grę, włożyłem płytę do napędu i cieszyłem się rozgrywką:biggrin:. Dopiero kiedy ukończyłem szczęśliwy CzN zacząłem szukać info o STALKERZE (na początku myślałem nawet że CzN to pierwsza część) i póóóóóóóóżniej dopiero po ukończeniu SoC i CoP, zacząłem tak naprawdę interesować się modami.

Szczerze to trochę mi cie żal Kobal , jak ci się nie podoba Czyste Niebo to się nie odzywaj.A żeby było jasne odpowiem ci na pytania.

Ghost5PL  - być może na stalker.pl Ci tego jeszcze nie wyjaśnili, ale tutaj nie oceniamy gustów innych, ale ustosunkowujemy się kulturalnie do opinii innych użytkowników, bez względu czy ktoś jest weteranem czy kotem będziesz oceniany tutaj za to co "mądrego" napisał  - autor tematu sam powinien wybrać najbardziej logiczną/pasującą do jego widzimisię/etc. dla niego odpowiedź spośród wszystkich napisanych przez innych użytkowników. Co nie zmienia faktu że jako jedyny odpowiedziałeś "nowemu" koledze stricte na temat.

Edytowane przez Anton Gorodecki
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ghost5PL  - być może na stalker.pl Ci tego jeszcze nie wyjaśnili, 

 @Anton Gorodecki, na stalker.pl można znaleźć wiele rzeczy, ale na pewno nic o stalkerze. Siedziałem tam dostatecznie długo by wiedzieć, że to forum nie jest warte rejestracji w przypadku gdy chcemy popisać o Stalkerze lub o modach do niego. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć czegokolwiek o grze lub modyfikacjach do niej powinien przyjść tutaj. Co do tematu, punkt 4 - @Ghost5PL, 20 godzin, być może, ale przy zwiedzaniu Zony, robieniu zadań pobocznych, szukaniu artefaktów i uczestnictwie w wojnach frakcji. Jeżeli skupimy się na samym wątku głównym to gra jest do skończenia według mnie w mniej niż 10 godzin. Wtedy jednak nie będziemy mieć takiej frajdy jak przy pochodzeniu po mapach przy szukaniu schowków, artefaktów czy robieniu zadań dla stalkerów. Ale fakt, mimo, że najsłabsza część serii to i tak bije niejedną inną grę. A, i pamiętaj @Kasspa o jednym - koniecznie sprawdź, czy twoja wersja gry to 1.5.10, bo na niższych możesz mieć problemy z ukończeniem rozgrywki.

Edytowane przez Route
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.