Skocz do zawartości

Złoty Kufer - Część I


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie mając napisów z opisem zadań, nie wiesz co robić. W #1 jest jeszcze link "Najnowsza polonizacja". Nie ja to wstawiałem, ale przypuszczam że jest to polonizacja kompletna. Pobierz i zainstaluj. Przed grą sprawdź, czy w localization przed _cent przez przypadek nie jest wstawiony średnik " : ". Jeśli jest, usuń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Gamedata moda potem usunąłem folder bin skopiowałem ten z moda i wkleiłem do folderu z grą, potem najnowsze spolszczenie i wszystko jest ok do czasu kiedy klikam nowa gra i wybieram poziom trudności, gra się ładuje kiedy pasek ładowania dochodzi do końca, mam komunikat iż program X-ray 1.6 przestał działać. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @tom3kb Dobra, problem nie ważny pogrzebałem porządnie w ustawieniach i działa. Tylko że w podstawce na najwyższych ustawieniach,  z oświetleniem DX11 działa w około 50/60 fpps spokojnie, a w modzie który nic nie zmienia w ustawieniach graficznych, na ustawieniach maksymalnych mam wylot.

Edytowane przez Br3k3N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to są mody, nie wszystko musi być jakoś super zoptymalizowane i dopracowane, no i przetestowane itp Czasem w modach trzeba np zmieniać oświetlenie na inne bo np masz wylot przy przechodzeniu z lokacji na lokację (to tylko taki przykład).

Różne rzeczy mogą się dziać ;)

Grunt, że doszedłeś jak naprawić problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Wiesz, to jest prolog właśnie pobieram ''złoty kufer 2'' żeby po przejściu prologu nie za bardzo odchodzić od klimatu, od razu zainstalować i ciągnąć fabułę. Ale znając moje szczęście do modów i doświadczenie, na pewno będę miał jakiś problem więc... Ale dziękuje za chęci pomocy. :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolog jest krótki i niezbyt dopracowany/przemyślany jeśli chodzi o rozwiązania, druga część jest bardzo fajna (co prawda jeszcze nie skończyłem) ale to jest trudny mod szczególnie ze względu na poukrywane schowki, czasami mocno trzeba się namęczyć. Walka też jest szybka :) ginie się łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moda wczoraj pobrałem i zainstalowałem, a dzisiaj ukończyłem wykonując wszystkie możliwe zadania. 
Nie był zbyt skomplikowany, wszystkie zadania, jakie otrzymujemy są proste, ale i zarazem polegają na szukaniu. I to właśnie szukanie może sprawić jedyną trudność podczas przechodzenia gry. 
Raz mi pomógł @kondotier a raz zajrzałem sobie do filmiku gdzie znaleźć potrzebne części dla jednego z ludzi czystego nieba. 
Mod krótki, ale to w końcu Prolog. 
Pobrałem już część II i grzechem byłoby nie zagrać :D 

 

Spoiler

ss_daniel_01-19-18_23-34-23_(zaton).jpgss_daniel_01-20-18_18-54-40_(zaton).jpgss_daniel_01-20-18_16-50-13_(zaton).jpgss_daniel_01-20-18_17-44-24_(zaton).jpgss_daniel_01-21-18_14-06-08_(zaton).jpgss_daniel_01-21-18_14-23-17_(zaton).jpgss_daniel_01-21-18_14-54-52_(zaton).jpg

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Rzeczywiście, link do fiksa na "poprawę" handlu nie działa. 

Może ktoś ma u siebie na dysku ów fiks i poratuje kolegę? 

Dodano 1: dziękuję pięknie @gawron. Na ciebie można zawsze liczyć.:)

Dodano 2: @Chlebczarow dziękuję również. Dodałem od razu do #1.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikus47221 - To bardzo prosty mod, wprawka do zagrania w ZK 2. Szukasz, szukasz, ciągle szukasz.

Przejrzyj temat, bo są w nim odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Masz też poradniki na szukanie schowków zrobione przez @Tario :

 

To pierwszy z nich, a jest ich więcej.

Aby znaleźć butelkę z informacją o ostatnim miejscu w anomalii Szrama, to musisz kopać pod drzewami z lewej strony płotu Leśnictwa. A jeśli już ją masz, to szukasz na tej jej części będącej tylko śladem na ziemi, bliższej Leśnictwa, jeszcze przed wodą.

Jeśli idzie o klucz Wstrząsa, to dokładnie przeszukaj jego pomieszczenie na Skadowsku.

PDA Pilota nie pamiętam. Trudno spamiętać wszystkie schowki w tym modzie.

Ale radzę nie odpuszczać żadnego z zadań dawanego prze NPCów. Pofatyguj się też aby wleźć na pierwszy dźwig w porcie. Dałem screeny jak wleźć i co się ma w zamian. Tak samo, znajdź oba klucze do sejfu na Skadowsku.

Na dachu stacji benzynowej masz dwa schowki. Jeden z linii scenariusza, drugi do samodzielnego znalezienia. Wart zachodu w szukaniu.

No i gotuj jedzenie, oraz podgrzewaj konserwy na ognisku. Ten nawyk bardzo Ci się przyda w ZK2.

DODANO: Filmik z lokalizacją PDA. Ale do niego możesz też dotrzeć z budynku z kominem, po rurach na dach przybudówki i na dach.

https://www.youtube.com/watch?v=D6zda-XDHsw

:viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikus47221  - Graj tak, abyś skończył fabułę. Reszta w tym modzie to tylko upiększające dodatki. A i tak np. wątpię abyś znalazł cały komplet detektorów. Po 4 z każdego rodzaju.

Właściwa fabuła jest dopiero w ZK2. Tam sobie dopiero poszukasz, ale wtedy będzie to albo obowiązkowe, albo bardzo opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Hrothgar  - Nie ma porównania 1 do 2. ZK2 to pełnowartościowy mod z porządną fabułą i atrakcyjną rozgrywką. Ale szukanie schowków nadal obowiązkowe. Jest ich zatrzęsienie, z atrakcyjnymi "nagrodami". Ale trzeba szukać wszędzie, na drzewach, w mysich norach i tam gdzie zgodnie ze scenariuszem "nie po drodze". I szukać trzeba równolegle do wykonywanej fabuły, bo czasem to co znajdziemy jest bardzo przydatne do wykonania aktualnego zadania. Zwracaj uwagę na pokazywane na minimapie kropki trupów. Bo są sytuacje że trupek potrzebny do fabuły, jest w miejscu gołym okiem niewidocznym.

Schowki są też otwierane kluczami, czasem dwoma na raz. Są klucze numerowane i opisane.

Już na samym początku gry, będąc w Niedźwiedzim Barłogu można się nieźle obłowić, ale trzeba poświęcić trochę czasu na dokładne spenetrowanie zagrody Bimbrownika, oraz otaczającego ją lasu. Łącznie z koronami drzew. Nie ma problemu z wejściem na drzewa.

Życzę miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.