Jump to content

Recommended Posts

maxresdefault.jpg

Tytuł oryginalny: Спецназ мод
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 07.03.2016 r.
Autor: Waleryj Putrenkow
Autor spolszczenia: @gawron
Długość moda: (ok. 10 godzin)

OPIS:

Spoiler

Specnaz Mod przede wszystkim skupia się na poszerzeniu dostępnego w grze arsenału broni wraz z jej nowymi animacjami oraz dźwiękami. Pojawiły się również nowe modele NPC, tekstury i poprawiona sztuczna inteligencja. Mimo iż mod nie ingeruje w fabułę, to stanowi ciekawą alternatywę wśród graczy, którzy chcą przypomnieć sobie ostatnią część trylogii. Warto również wspomnieć, że po zakończeniu gry dostępny jest freeplay. 

SCREENY:

Spoiler

Specnaz mod #1.jpg

Specnaz mod #2.jpg

Specnaz mod #3.jpg

Specnaz mod #4.jpg

Specnaz mod #5.jpg

Specnaz mod #6.jpg

Specnaz mod #7.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji: 

• Zew Prypeci 1.6.02. 
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry. 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod: 

Spolszczenie:

• Yandex (zapasowy) - [KLIK]
  • Nasz Serwer - [KLIK]

Źródło: 

• Dodatnia 10

Modyfikacja jest zbiorem tekstur, animacji i dźwięków dużej ilość broni. Zawiera nowe modele jak i dodane z Survarium, z OWR 3 oraz innych paków. Mod na razie ma status otwartej bety do testów. Oprócz zmian samego uzbrojenia do modyfikacji wprowadzono szereg zmian w AI NPC-ców. Dodano także ambient z Misery. Zmienione zostały odrobinę dialogi, ale jest to właściwie kosmetyka dotycząca zamówień u Żwawego. Od jakiegoś czasu obserwowałem relacje z prac, więc z ciekawością odpaliłem moda. Co prawda tylko chwilę pobiegałem po Zatonie, ale myślę, że jest to ciekawa pozycja dla tych, którzy zamierzają  jeszcze raz przejść fabułę Zewu Prypeci. Jako przedsmak – Saiga – 12k.

Ps. Link do moda z #1 przestał działać.

MOD - LINK

fix_for_specnaz_mod_2 - LINK

GOXEkwx.jpg

1T9727E.jpg

Amyb3LS.jpg

CC6Emwz.jpg

• Dodatnia 4

Przeszedłem, poprawiono błędy z 2-óch poprzednich wersji i jest świetny, można spędzić dużo czasu przy nim.

Jak w/w beta dotyczyła grafiki a nie akcji i grywalności, dla cierpliwych czeka parę nowych kwestów i nowych wersji starych kwestów.

No właśnie, roboty było niewiele, dlatego nawet nie zgłaszałem tego w odpowiednim dziale jako polonizację. Mod to nie tylko dialogi (w tym modzie zostały tylko nieznacznie zmienione), odpal, a się przekonasz co zostało zrobione:).

• Dodatnia 2

Nie mogłem patrzeć na to jak @vidkunsen wstawił tego moda. Postanowiłem edytować #1 post dodając wszelkie linki poprawiając przy tym opis żeby wszystko było jasne i przejrzyste. 

Swoja drogą, zacząłem grać w tego moda. Jakoś mnie naszło przejść znów podstawkę Zewu. 

Spoiler

ss_daniel_05-18-16_13-57-09_(zaton).jpgss_daniel_05-18-16_13-58-45_(zaton).jpgss_daniel_05-18-16_13-57-14_(zaton).jpg

Trochę twórcy przesadzili z szybkością biegania. Diegtiariow w parę minut jest wstanie przebiec cały Zaton, jakby monopolowy mieli zamknąć lada chwila :bomb:

• Dodatnia 8

Nooo Panowie jestem pod wrażeniem ! Rozwiązania świetlne są piękne ! Słońce, wędrówka promieni między drzewami szczególnie rano wśród porannej mgły. Tylko oglądać. Zachody z kolei otulają Zonę ciepłym, lekko pomarańczowym światłem. I ta gra cieni. Chyba jednak największe wrażenie robią przesuwające się, na naszych oczach, wspomniane promienie słońca. Rzuciłem wykonywanie questów aby tylko znaleźć  najpiękniejsze miejsca.

7 godzin temu, gawron napisał:

W #1 tematu do pobrania poprawione spolszczenie z Władcą Zony w wersji PL. 

Znaczy się w twoim poście z wtorku jest to poprawione spolszczenie, bo w pierwszym poście tematu (sobota) jest to starsze.

Spałner/y - SEB2E dałoby się wgrać  - autopsja - ale to nazywa się "Voron Mod" i pasuje do 90% modów z zewu, możesz do "Misery" też dodać moda na " postacie kwestowe nie giną".

Na st lub US dane kiedyś były w/w mody, ale masz cobyś nie szukał, są też inne wersje i możesz je sobie pod moda i siebie dopasować:

1/ Voron do zewu ze strony: http://www.gamewatcher.com/games/s-t-a-l-k-e-r-call-of-pripyat/downloads/last?key=Nl_YLEEy10dXTDOqlGFAc9DmyGzAtjVy0gdYT_2jO03NMEskAVF8wC9zIHHh%0Aycna%0A

2/ Voron do nieba: http://www.gamewatcher.com/games/s-t-a-l-k-e-r-clear-sky/downloads/last?key=kR9APPtzWGlcH7UhkMtvD1AvO3GS5IKArR2kwwA2ZjRW3F03LFEl_xIHeEWc%0APfCa%0A

3/ spałner do NS5TT2 który działa na cienie tak na 70-75%

voron_cop_v1.1.zip

voron_cs_v1.1.zip

spawner_TT2_Krus1971.zip

Edited by vidkunsen
  • Dodatnia 1

• Agrael changed the title to Specnaz Mod 2
  • Agrael pinned this topic