Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

maxresdefault.jpg

Tytuł oryginalny: Спецназ мод
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 07.03.2016 r.
Autor: Waleryj Putrenkow
Autor spolszczenia: @gawron
Długość moda: (ok. 10 godzin)


OPIS:

Spoiler

Specnaz Mod przede wszystkim skupia się na poszerzeniu dostępnego w grze arsenału broni wraz z jej nowymi animacjami oraz dźwiękami. Pojawiły się również nowe modele NPC, tekstury i poprawiona sztuczna inteligencja. Mimo iż mod nie ingeruje w fabułę, to stanowi ciekawą alternatywę wśród graczy, którzy chcą przypomnieć sobie ostatnią część trylogii. Warto również wspomnieć, że po zakończeniu gry dostępny jest freeplay. 

SCREENY:

Spoiler

Specnaz mod #1.jpg

Specnaz mod #2.jpg

Specnaz mod #3.jpg

Specnaz mod #4.jpg

Specnaz mod #5.jpg

Specnaz mod #6.jpg

Specnaz mod #7.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Poprawna kolejność instalacji: 

  • Zew Prypeci 1.6.02. 
  • Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z modem oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry. 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod: 

Spolszczenie:

  • Yandex (zapasowy) - [KLIK]
  • Nasz Serwer - [KLIK]

Źródło: 

  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja jest zbiorem tekstur, animacji i dźwięków dużej ilość broni. Zawiera nowe modele jak i dodane z Survarium, z OWR 3 oraz innych paków. Mod na razie ma status otwartej bety do testów. Oprócz zmian samego uzbrojenia do modyfikacji wprowadzono szereg zmian w AI NPC-ców. Dodano także ambient z Misery. Zmienione zostały odrobinę dialogi, ale jest to właściwie kosmetyka dotycząca zamówień u Żwawego. Od jakiegoś czasu obserwowałem relacje z prac, więc z ciekawością odpaliłem moda. Co prawda tylko chwilę pobiegałem po Zatonie, ale myślę, że jest to ciekawa pozycja dla tych, którzy zamierzają  jeszcze raz przejść fabułę Zewu Prypeci. Jako przedsmak – Saiga – 12k.

Ps. Link do moda z #1 przestał działać.

MOD - LINK

fix_for_specnaz_mod_2 - LINK

GOXEkwx.jpg

1T9727E.jpg

Amyb3LS.jpg

CC6Emwz.jpg

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOLSZCZENIE SPECNAZ MOD 2 - LINK

LINK DO POLONIZACJI Z NASZEGO SERWERA: https://pliki.stalkerteam.pl/file/214

INSTALACJA NA POLSKĄ PLATFORMĘ

  1.  Instalacja Zew Prypeci 1.6.02
  2. Kopia gamedaty moda do głównego katalogu gry.
  3. Kopia plików bin moda do folderu bin podstawki.
  4. Spolszczenie.
  5. Gramy.

KCtQLSn.jpg  T8qSab1.jpg

PCYmx2C.jpg  exORLvX.jpg

 

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem patrzeć na to jak @vidkunsen wstawił tego moda. Postanowiłem edytować #1 post dodając wszelkie linki poprawiając przy tym opis żeby wszystko było jasne i przejrzyste. 

Swoja drogą, zacząłem grać w tego moda. Jakoś mnie naszło przejść znów podstawkę Zewu. 
 

Spoiler

ss_daniel_05-18-16_13-57-09_(zaton).jpgss_daniel_05-18-16_13-58-45_(zaton).jpgss_daniel_05-18-16_13-57-14_(zaton).jpg

Trochę twórcy przesadzili z szybkością biegania. Diegtiariow w parę minut jest wstanie przebiec cały Zaton, jakby monopolowy mieli zamknąć lada chwila :bomb:

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Panowie jestem pod wrażeniem ! Rozwiązania świetlne są piękne ! Słońce, wędrówka promieni między drzewami szczególnie rano wśród porannej mgły. Tylko oglądać. Zachody z kolei otulają Zonę ciepłym, lekko pomarańczowym światłem. I ta gra cieni. Chyba jednak największe wrażenie robią przesuwające się, na naszych oczach, wspomniane promienie słońca. Rzuciłem wykonywanie questów aby tylko znaleźć  najpiękniejsze miejsca.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałner/y - SEB2E dałoby się wgrać  - autopsja - ale to nazywa się "Voron Mod" i pasuje do 90% modów z zewu, możesz do "Misery" też dodać moda na " postacie kwestowe nie giną".

Na st lub US dane kiedyś były w/w mody, ale masz cobyś nie szukał, są też inne wersje i możesz je sobie pod moda i siebie dopasować:

1/ Voron do zewu ze strony: http://www.gamewatcher.com/games/s-t-a-l-k-e-r-call-of-pripyat/downloads/last?key=Nl_YLEEy10dXTDOqlGFAc9DmyGzAtjVy0gdYT_2jO03NMEskAVF8wC9zIHHh%0Aycna%0A

2/ Voron do nieba: http://www.gamewatcher.com/games/s-t-a-l-k-e-r-clear-sky/downloads/last?key=kR9APPtzWGlcH7UhkMtvD1AvO3GS5IKArR2kwwA2ZjRW3F03LFEl_xIHeEWc%0APfCa%0A

3/ spałner do NS5TT2 który działa na cienie tak na 70-75%

voron_cop_v1.1.zip

voron_cs_v1.1.zip

spawner_TT2_Krus1971.zip

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.