Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, tom3kb napisał:

@Vuko

Na poprzedniej stronie smox sobie zmodyfikował ;)

 

Dzięki!

Dnia 1.01.2017 o 17:38, smox napisał:

Mnie też się to nie podobało. Zrobiłem sobie tak - https://yadi.sk/d/0J4SlR1t36LzKW

To oczywiście tylko jedna z opcji. Możesz zmienić sobie w tym pliku po swojemu.

Po wrzuceniu tego pliku (żółta kropka, zamiast czarnej kropki), znika pasek życia i kondycji. Wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam pewien problem z tym modem. Po rozpakowaniu występuje taki oto błąd:

Spoiler

Untitled.thumb.jpg.05f27edb6983613e620df175d56b9516.jpg

Po instalacji wygląda to w ten sposób:

Spoiler

ss_no_02-19-17_17-54-32_(escape).thumb.jpg.cef695164304dc0ab1acccdd1f7915fc.jpg

Próbowałem już ponownego pobrania moda. Znalazłem też w innym modzie tą uszkodzą teksturę i podmieniłem ją. Niestety i to nie pomogło. Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego. Musisz pokombinować oświetleniem i ustawieniami.

Cytat z #1: " By grafika moda odpowiadała screenshotom z tematu należy, rozpakować zawartość archiwum Users_CREZYEXE.rar do folderu users ze zgodą na zamianę. Samo archiwum znajduje się w users. ".

Zastosowałeś się do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz gdzie szukać archiwum? Przecież musiałeś gdzieś je pobrać skoro je wypakowujesz. Pobierz jeszcze raz moda np z tego linka z MEGA co mówiłem, ja nie tak dawno tego moda stamtąd zasysałem, zainstalowałem i ukończyłem. A jeśli znowu coś będzie nie tak to może masz jakieś problemy z netem, próbuj za jakiś czas albo z innego źródła. No i pamiętaj o fixach i spolszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak u Was ale u mnie szukanie ukrytych itemków jest strasznym utrapieniem w tym modzie. Na ten moment otworzyłem już chyba około 20-30 schowków i w żadnym nic nie było. Znalazłem tylko 2-3 nieoznakowane z czego jeden faktycznie miał coś przydatnego. Z fleszek do tej pory miałem tylko 4 oznakowane schowki które niczym fajnym nie świeciły.  Dodam że eksploruje sporo w każdym modzie stalkera bo uwielbiam się obłowić w darmowy szpej zanim ruszę gdzieś dalej, ale w tym modzie już zaczyna to być zwyczajnie denerwujące... Macie jakieś porady co do lepszych nieoznakowanych skrytek w tym modzie? 

Z góry dziękuje.

Edytowane przez Freezen39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za szybką odpowiedź. :) 

Na ten moment wracam się do Doliny Mroku by dowiedzieć się czy medyk wynalazł coś na wymagane arty. Przypuszczam że nie wiele gry mi już zostało więc i schowków zbyt wielu też nie znajdę. Cóż, i tak dość łatwo się obłowić tak od połowy moda więc dużej różnicy w ekwipunku znaleźny szpej mi nie zrobi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś pisał o takim bugu, że miał pojedyncze sztuki amunicji i, że nie można było ich potem składać w całość ale czy to było w tym modzie, trzeba by zerknąć na poprzednie strony.

@edit  

To chyba nie w tym modzie jednak, a nie mogę w szukajce nawet znaleźć o co to dokładnie chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : CUICellContainer::GetCellAt
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\ui\UIDragDropListEx.cpp
[error]Line          : 754
[error]Description   : ValidCell(pos)

 

Taki wylot jak chciałem kopać w tunelu :|

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 01/05/2017 at 11:27 PM, MonoLityczny said:

Tak.

Za duża ikona broni względem okienka slotu na nią. Przynajmniej taki wylot miałem w Cieniu Czarnobyla. I tym logiem się objawiał.

Pomogła zmiana z DX 10 na DX 11 ( grałem trochę na DX 10 bo na DX 11 wywala w podziemiach na Agropromie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.