Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra usuwam te tekstury bo gra zamiast w 1 min. się wczytywać to jakieś 8-11 minut ; / I odkąd je dałem to miałem 3 bugi ; /

Mam pytanie.Jak dojść do Ducha po sprawdzeniu tych ciał?Wchodzę na górę po schodach i wyskakuje mi czy chcę przejść w inne miejsce.Daję 2 razy nie i gra się zawiesza i pokazuję mi się myszka taka jak w menu.To dobrze czy nie ?Przepraszam za głupie pytania.

// zapomniałem że mam edytować.//

To nie zapominaj LD

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposobu nie ma.Zbierasz sprzęt po apsach i sprzedajesz.Może na Radarze ci się uchowali.Patrz na ziemię, nawet jak zabijałeś gości pare dni wstecz to powinna leżeć ich broń na ziemi.Zbieraj i sprzedawaj.Jak pamietam to musisz uzbierać 5000000 bo Barman się deklaruje że milion dołoży.Poza tym nie wiem czy byłeś u Sidorowicza , jak z nim pogadasz to on też dorzuci bodajże półtorej miliona.Sprzedaj baterie od stunnera.Dobrze za nie płacą a można sie bez niego spokojnie obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlewnia to te dwa budynki po lewej stronie, za przejazdem kolejowym, idąc od wioski nowicjuszy. Niebieska skrzynia jest w tym pierwszym. Wejdź frontowym wejściem i idź do końca. Skrzynia jest po lewej stronie.

Wielkie dzięki, po prostu szukałem nie na tym obszarze :P

Pisz poprawnie bo dam ostrzeżenie LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonely mercenary miał problem z zadaniem wejscia do X18, ja również mam ten problem, a mianowicie chodzi o zebranie kluczy. Metody polegające na wczytywaniu wcześniejszych zapisów itd. itp. nie działają, bo już je sprawdzałem. Czy wie ktoś jak można temu zaradzić? Chodzi o Kabla, któremu po dostarczeniu arta wyświetla się zadania wykonane (chodzi o zadanie dostarcz artefakt Czarna Dusza), ale nadal aktywne jest zadania porozmawiaj z Kablem. Reszta - to co już Lonely Mercenary opisywał. Czy ktoś wie co można z tym zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę to jeszcze raz ale nie sądzę by to był jakiś błąd moda.Na pewno grasz na patchu 1.004 ? Jeszcze przychodzi mi do głowy takie coś.Wchodząc na Agroprom z zadaniem od Kabla spotykamy stalkera który prosi nas o pomoc dla jego kolegi w tunelu kolejowym.Wykonywałeś to zadanie? Może jest jakoś powiązane skryptem z Kablem. Edit: Niestety nie mam już żadnych sejwów z Apokalipsy.Jeżeli ktoś mógłby podrzucić byłoby miło.Najlepiej z przed rozmowy z Woroninem kiedy wysyła nas do X18.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonely mercenary miał problem z zadaniem wejscia do X18, ja również mam ten problem, a mianowicie chodzi o zebranie kluczy. Metody polegające na wczytywaniu wcześniejszych zapisów itd. itp. nie działają, bo już je sprawdzałem. Czy wie ktoś jak można temu zaradzić? Chodzi o Kabla, któremu po dostarczeniu arta wyświetla się zadania wykonane (chodzi o zadanie dostarcz artefakt Czarna Dusza), ale nadal aktywne jest zadania porozmawiaj z Kablem. Reszta - to co już Lonely Mercenary opisywał. Czy ktoś wie co można z tym zrobić?

Miałem to samo, ale to nie jest błąd, jeśli laboratorium Ci się otworzy. Sprawdź czy masz kody do drzwi w PDA (z zakładce znalezione PDA). Jeśli tak, to idź po dokumenty, a rozmowa z kablem zaliczy się, kiedy przyjdziesz do niego z walizką.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mama taki błąd jak chciałem użyć quick save. Już 2 raz zaznaczę.

[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : _out_of_memory
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xrCorexrDebugNew.cpp
[error]Line		  : 359
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments 	: Out of memory. Memory request: 8192 K

A teraz wywala mnie bez loga jestem na samym początku gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie Everesta i wszystko ci powie http://pobieralnia.p...te-edition.html Co ty,format co pare miesięcy robisz? :D Out of Memory to ewidentny błąd braku Ramu.Zainstaluj sobie z linków które podałem ci wcześniej fix na 3GB ram , zmniejsz wymagania graficzne i rozdziałkę.Musi chodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy jest nie możliwe powodem może być potrzeba formata?? Bo nie był robiony parę miesięcy. Jak sprawdzić jaki mam system 32 czy 64 bitowy w Viście był napisane teraz mam XP i nie widzę.

Skoro nigdzie nie widzisz takiej informacji a instalowanie sterowników i programów nie kończy się żadnymi błędami to masz wersje x86.

W przypadku posiadania XP 64bit, trudno jest tego nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu pytasz o format co ile ty robisz? Szukałem patent na sprawdzenie systemu i okazuje się, że jeśli nigdzie nie pisze ze 64 to musi być 32. No wrzuciłem tę poprawkę zmniejszyłem detale i na razie śmiga. Taki jeszcze jedno pytanko stalkerzy zamieniają noszoną broń i pancerze jak w Soli? Bo tam wszystkich ubierałem i dozbrajałem dla sportu i się pytam czy tez można ich upgradowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udźwig 500 kg jest fabrycznie ustawiony przez Zaurusa. Poprawkę na zmianę udźwigu dodałem tylko na życzenie forumowiczów. Osobiście nie korzystałem. Teoretycznie nie sądzę by jedno z drugim miało coś wspólnego.Modyfikowałem te pliki bez mała z setkę razy i nigdy nie było problemów. Ale nie takie rzeczy Zona widziała :) Najlepiej podejść do tego filozoficznie i skoro na udźwigu 500kg wylotów nie ma to na takim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.