Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast tak czy inaczej Zaurus szykuje update wszystkich swoich trzech modów. Wtedy się to poprawi.

Kobal co to będą za zmiany jeżeli możesz uchylić rąbka tajemnicy? Przeglądając strone ap-pro.rus rzuciło mi się coś w oczy o apocalipsis 2 ale teraz dokładnie nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobal co to będą za zmiany jeżeli możesz uchylić rąbka tajemnicy? Przeglądając strone ap-pro.rus rzuciło mi się coś w oczy o apocalipsis 2 ale teraz dokładnie nie pamiętam.

Czy będą jakieś zmiany to wie tylko Zaurus. W planie jest tylko poprawa niedoróbek i błędów.

W takim razie to mi bardziej wygląda na fix lub dopełnienie a niżeli na cześć drugą , poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie znów zagrać w tego moda, ale mam pewien problem ;/ Jestem w Jantarze, a dokładnie w Laboratorium x16 chcę pogadać z Pinoczetem, ale nic z tego. Nie da się z nim nawiązać żadnego dialogu, próbowałem wszystkiego, biegam po jantarze, wszystkie ciała przeszukałem, w lab. tak samo. Nie wiem co już robić, jest jakieś rozwiązanie tego ? może ktoś ma sejwa tuż po rozmowie z nim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agrael zgłaszałeś już taki problem. http://www.stalkerte...dpost__p__24291 To wieszający sie skrypt. Musisz pokręcić sie przy Pinochecie, zapisać przy nim grę i od razu wczytać. Jakby co podeślij mi sejwa, ale z Jantaru a nie z X16. To ci to przejdę.

kobal@interia.eu

Edit: Przesłałem ci zapisy przed i po rozmowie z Duchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) sprawa już załatwiona i mogę grać dalej. EDIT: Dzisiaj przeszedłem całego moda i powiem wam że naprawdę mnie wciągnęło, postawiono jedynie na fabułę która swoją drogą jest krótka lecz dużo ciekawsza niż na przykład w modyfikacji Priboi Story gdzie uganiamy się po zonie za głupimi dokumentami. Sam mod Zaurusa jest dość łatwy, w barze dostajemy znakomitą broń która kładzie wszystkich wrogów, więc męczyć się specjalnie nie było jak. Kolejnym plusem jest stabilność, może z dwa-trzy razy był wylot do pulpitu, miałem restart kompa ale to już nie wina gry a zasilacza który muszę w końcu wymienić na lepszy. Prócz głównego wątku fabularnego, są także poboczne kwesty od różnych postaci, przykładowo aby mieć dostęp do niektórych musimy ukończyć jakiś tam kawałek fabuły, same zadania nie są zbyt rozbudowane, ale mnie to nie przeszkadzało, przymykałem także oko na grafikę bo nie instalowałem tekstur packa od Lonely Mercenary. Nie ma się co za bardzo rozpisywać, ale polecam moda każdemu bo naprawdę warto rozwiązać kolejną zagadkę zony która tak jak napisałem na początku, jest wciągająca. Mnie nie pozostaje nic innego jak kontynuować tą trylogię. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też się skusiłem i widzę, toż to juz cała saga się robi. I dobrze. Nie obyło się oczywiście bez dodatkowych tekstur by Cromm Cruac ( ale to już moje dyżurne "nieśmiertelne" tekstury) i tekstury broni Kpuca. Akurat jezeli chodzi o kasę to mnie nie przeszkadza...bez przesady..chłop zlatał trzy części , 15 modów i ma być goły w ryj :sad: . Jest dobrze , a kupować można tylko to co potrzebne...i tak czytam że dobry ekwipunek sie dostaje. Tak ,że z moim sposobem grania już do 45 roku życia przygoda ze stalkerem zapewniona...niepotrzebnie zamówiłem sobie siedem nowych tytułów pod choinkę. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja na razie nie gram ale zaraziłem bakcylem szwagra, nie wiem co jest nie tak z modem ale nie może obejść problemu zacięcia gry po wzięciu zadania na rozmowę z Łukaszem.

FATAL ERROR

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp
[error]Line		  : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_gulag.script:537: attempt to index local 'job' (a nil value)
Może ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kobal - pomogło, napiszę jak i co: Trzeba w pliku: - (S.T.A.L.K.E.Rgamedataconfigalife.ltx, switch_distance zmienić pierwszą wartość z 300 na 10. Kliknąłem na zieloną strzałkę - dzięki brachu, męczył mnie szwagier przez kilka dni. Edit: Należy wejść w sava z przed i powinno być ok. Po obejściu błdu można ponownie zmienić wartość na 300 ale nie gram osobiście więc nie napiszę że wszystko jest już ok. - Musicie sami eksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja wszystko od nowa instalowałem, dodałem moda i textury...zreszta zgodnie z instrukcją..gra się wczytuje i wylot na pulpit...nawet nie ma loga...ale zastosowałem inne rozwiązanie, a mianowicie ponownie zainstalowałem moda bez tekstur i gra narazie ruszyła...nie wiem tylko dlaczego te tekstury powodują wyloty... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.004 jest zainstalowany, a tekstury to Apocalipsis_textures_pack_by_LM...który u mnie powoduje wyloty na pulpit... Mam błąd w Prypeci...jest na to " Fix na bind_monster" Kobala, ale niestety jest on umieszczony na Megaupload, którego zamknięto...proszę o zmianę, by móc pobrać... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem. Ja mam małe pytanko: Mianowicie, pod koniec gry, można wybrać sobie dwie opcje, których przytaczał nie będę, z racji tego, iż nie chcę tutaj nikomu spoilować. Jeśli ktoś przeszedł moda i pamięta, to chodzi mi o tą drugą, niezbyt prawą. Ludzie, z którymi muszę wejść w interakcję za pomocą ulubionego przedmiotu każdego żołnierza, nie chcą mi biernie przyjąć hojnego, okrągłego daru Thanatosa i wydają się nader żywotni, Boga samego w tej jednej cesze przypominając. Dodatkowo jeden, znany nam wszystkim Stalker (Ten od życia-po-życiu, nie Anonim) jest neutralnie nastawiony, dopóki się w niego nie strzeli. Ktoś wie, czy to tak tylko u mnie? Wydaje mi się, że skoro Zaurus dodał ten wybór, to czy nie powinno być możliwe jego wykonanie? (Uh... i wybaczcie, że tak namieszałem, ale serio nie chciałem spoilić :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głupi problem.., po wyjściu z sarkofagu na czarnobyl i rozmowie ze Słowakiem nie mam pojęcia jak wydostać się z Czarnobyla. Przy bramie wyjściowej z czarnobyla( tradycyjne wyjście z innych modów) nie ma znacznika przejścia i też nie można tamtędy wyjść. Cały mod jest moim zdaniem wypasiony ale chciałbm go skończyć a się zawiesiłem :((( POMOCY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście do Prypeci jest w innym miejscu i nie jest zaznaczone na mapie jak pamiętam, ale widać je na minimapie. Wyjdź z terenu elektrowni i skręć w prawo, tak jakbyś szedł do starego, znanego z podstawki przejścia. Idź cały czas przy ogrodzeniu po prawej stronie drogi, mniej więcej gdzieś w połowie natkniesz się na przejście.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam taki mały problem, a dotyczy on tego błędu. Pomoże mi ktoś. Dzięki z góry za pomoc

[error]Expression	: fatal error
[error]Function	  : CRender::texture_load
[error]File		  : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrRenderTexture.cpp
[error]Line		  : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't find texture 'amk_blank_01_b'

malakas// początek zdania z dużej litery

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za poradę. Wiem że chula pod 10004 ale to i tak nie wszystko był u mnie metek58 i razem go chcieliśmy jakoś ruszyć i nawet nie drgnął poprzednio był problem z zapisami gry to mietek58 usunął je teraz to czy jak wstawię te brakujące tekstury ruszy wreszcie

malakas// początek zdania z dużej litery

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.