Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Sierioża.   Cytujesz wyrwany z kontekstu fragment mojej wypowiedzi, po którym następuje wskazanie miejsca gdzie user.ltx się znajduje, bo padło stwierdzenie, że go nie ma. Przeczytaj oba zdania jedno za drugim, to nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem.

Trudno nie zareagować, jak ktoś przekręca wypowiedź i zarzuca mieszanie. I koniec z wyjaśnianiem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś nieomylny, a oburzasz się co najmniej jakbyś był królową Anglii.

Ja radzę sobie dobrze z czytaniem ze zrozumieniem, jednak znając ceza, który czasami ma z tym mały problem (o czym dobrze wiesz), zawiesza się na wyrwanych z kontekstu sprawach, też mógłby to zrozumieć opacznie.

Poza tym - nic nie przekręcam, tylko zwróciłem uwagę na jedno stwierdzenie. Przepraszam, że śmiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

@Sierioża 

dobra panowie nie kłućta się :006: powiem Wam lepszą rzecz na poprawienie humoru z poniedziałku, a mianowicie, po postawieniu go od nowa w ogóle nie zrobiłem punktów poniżej, user.ltx jest rzeczywiście tam gdzie wspomniał kondotier, też go nie ruszałem, na razie wszystko śmiga, chociaż zdarzają się lagi, rzadko ale jednak, pozdro

2. Kopia katalogu RUS z przemianowaniem na POL.

3. Zmiany w pliku localization.ltx na taka postać:

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Zrobiłeś coś pożytecznego, bo wychwyciłeś nieścisłość w opisie instalacji. Był to stary opis, który pozwoliłem sobie poprawić, by nie wprowadzał w błąd.

Tak na marginesie. Wydawało mi się, że zacząłem ogarniać zależności (przynajmniej podstawy) configów, grzebiąc trochę przy Jenocie. Ale ten mod uświadomił mi, jaki malutki pikuś ze mnie w tej materii :052:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2020 o 08:07, cez137 napisał:

bo pierwszy raz się z tym spotykam :047: po co jest ta kurka

Kura jak sama nazwa wskazuje ;) jest od robienia jajek :) W wersji SGM 2.2 znosiła złote, które można było sprzedawać po 500? rubli. W innych wersjach chyba to wykasowali i robi tylko za kurę samobójczynię, która wybucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy w tym modzie to fabuła opiera się na podstawce? bo jestem już w Janowie i główny wątek opiera się właśnie na niej, trochę lipa jak dla mnie bo nie lubię grać w to samo po raz enty, oczywiście zdarzają się jakieś nowe zadania poboczne no ale...to są zadania poboczne a główna linia fabularna to jota w jotę podstawka, przynajmniej na razie, oczywiście postaram się go skończyć bo nawet fajny jest ale jednak niesmak pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam pytanko, bo nie jestem pewien czy było to w podstawce ale jakoś nie kojarzę, jak wejść do budynku i zdobyć ten napitek dla Kardana? koleś na froncie nic nie wnosi w temat i nie chce wpuścić, obleciałem wszystko dookoła ale nic nie znalazłem, żadnego wejścia ani nic, w budynkach też nic nie ma pozdro

ss_cez137_01-24-20_20-34-32_(jupiter).jpg

ss_cez137_01-24-20_20-34-44_(jupiter).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137
Rozumiem, że rozmawiałeś z Żulowskim na temat koniaku ? ( Stoi obok Brodacza ) 

Żeby wejść do środka i pogadać z tamtejszym hersztem bandytów musisz wziąć zadanie z podstawki.  Czyli rozwiązać problem Wano i jego długów. Jednak ono nie ma nic wspólnego z koniakiem. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen no nie, tutaj tak to nie działa

@Agrael 

9 godzin temu, Agrael napisał:

Rozumiem, że rozmawiałeś z Żulowskim na temat koniaku ? ( Stoi obok Brodacza ) 

Oczywiście

9 godzin temu, Agrael napisał:

rozwiązać problem Wano i jego długów.

Ahaa, no temat z Wano był w podstawce, dobra dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ile w tym modzie jest lokacji? no bo jestem na etapie z foto, robię to zadanie, pojawia się Striełok i praktycznie końcówka moda, ewakuacja Prypeci pod dowództwem Kowalskiego i finito a na mapie jeszcze kilka lokacji w ogóle nie zdobytych, trochę zadań pobocznych niezrobionych, Kowalski coś tam gadał o dolinie mroku, a gdzie wysypisko, radar? CEA jest też na mapie, te lokacje są nieaktywne i są bo są czy jak?

ss_cez137_01-30-20_09-52-41_(pripyat).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Bo się robi różne zadania, a nie tylko te z podstawki. Jak ciśniesz główną fabułę to co się dziwisz, że możesz moda skończyć szybko.

Sobie zerknij w opisy moda 2.2 np tego podstawowego to zobaczysz ile jest lokacji. Kilka z tych co były w pozostałych częściach Stalkera, Kordon, Dolina Mroku, Czerwony Las, podziemia Agropromu itp. Możesz też zerknąć na filmiki z moda na yt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie się idzie po dolinie mroku po zadaniach dla Lukasa? nie mam stamtąd żadnych przejść, przyszedłem tu przez anomalię przestrzenną z Jupitera, porobiłem co miałem porobić i nie wiem co dalej, koleś na filmiku ma kilka przejść z DM, skąd on je niby ma? nikt mi ich nie dawał, szukałem również jakiś anomalii przestrzennych żeby wyjść z DM ale nic nie znalazłem, pomocy bo stanąłem i nie wiem co dalej, jestem na etapie 19:47 tak jak jest na filmiku, wybrałem pierwszą odpowiedź czyli że chcę na północ iść, nagroda to 15kru i egza wolności na moście, nie wiem co by było jakbym wybrał inne odpowiedzi, może przejście jakieś? hmm?

Spróbowałem jeszcze wybrać wszystkie pozostałe odpowiedzi i one też nic nie wnoszą w temat, i teraz pytanie podstawowe, jak się wydostać z Doliny Mroku?

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 

W temacie SGM 2.2 Jenot napisano, że przejścia otwierają się po wykonaniu kilku zadań.

Trzeba powykonywać zadania dla Akulowa, chyba z zabiciem chimery koło anomalii(Po prawej stronie Doliny mroku, jest ta anomalia), zabiciem snorków na wyspie i szturmem na bazę renegatów."

Jenot to też wariacja SGM 2.2 więc zerknij czy nie masz podobnych zadań, nazwy zleceniodawców mogą być inne.

Z filmikami może być różnie bo każdy w innej kolejności robi misje.

Albo poczytaj w poradniku od Geonezisa, może się będzie zgadzać bo na to wyglada albo chociaż będzie podobnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

Godzinę temu, tom3kb napisał:

Trzeba powykonywać zadania dla Akulowa, chyba z zabiciem chimery koło anomalii(Po prawej stronie Doliny mroku, jest ta anomalia), zabiciem snorków na wyspie i szturmem na bazę renegatów."

Wszystko to zrobiłem, a aktualne zadania jakie mam to takie jak na foto, zastanawia mnie tylko ten dokument z X18, czy czasem w DM nie ma gdzieś Szramy i może on być rozwiązaniem jak się z niej wydostać, ale chyba wszystko już przejrzałem i zaglądałem już nawet do każdej mysiej d*py i nic nie znalazłem, zastanawia mnie też skąd ludzie z YT mają przejścia nie zrobiwszy wszystkich zadań z DM? Mnieciu też to robił ale nie mogę u niego w playlistach znaleźć dalszej części moda, tak jakby go porzucił to wygląda, to filmik właśnie z DM i też na tym etapie gry, nie wiem gdzie jest dalsza część gry bo może coś by się wyjaśniło?

 

ss_cez137_02-03-20_21-18-35_(darkvalley).jpg

ss_cez137_02-03-20_21-18-46_(darkvalley).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier dzięki, naszukałem się tego jak głupi, a więc brakowało jednego papieru, coś tak właśnie podejrzewałem bo mi wisiało to zadanie a zebrałem 2 dokumenty i ten był trzeci widocznie jeden był jakiś przypadkowy, nie wiem, Lewiatan jeszcze raz mnie pognał do x18 po Gaussa ale od razu po znalezieniu tego papieru otworzyły się przejścia na Jupiter i zaton, o tym szramie ani słowa, hmm? Ciekawe, może później coś się wyjaśni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suchyyy1 taki urok tego moda, że na niektóre giwery celownika nie zamontujesz i już. A jeżeli chodzi o sam montaż celownika, to musisz mieć daną giwerę w garści, w inwentarzu klikasz PPM (prawym przyciskiem myszy) na celownik który chcesz zamontować i powinna się wtedy ukazać opcja - "zainstaluj" lub - "zamontuj". Nie pamiętam dokładnie która. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.