Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@daniu Pytanie, czy jesteś tam po raz pierwszy podczas "snu", czy podczas misji na znalezienie skarbu. W tym pierwszym przypadku jest nadzwyczaj lajtowo, w tym drugim - godnym przeciwnikiem będą trzy pijawy, w tym jedna z czerwonymi mackami - zdecydowanie trudniejsza. Polecam granaty lub granatnik. Potrafią czynić cuda:005:.

BTW: zaopatrz się w mapę Pieczary dla NS 2016. Jest na Forum.

Edytowane przez Ranger801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron- dostałem ją po pierwszym wyjściu z X16, albo za kombinezon Ducha, albo za jego PDA. Nie zapomnij go zabrać.

I ponawiam pytanie do doświadczonych soliankarzy. Mam wszystko co potrzeba do "uważenia" Duszy - ktoś mi podpowiedział składniki. Ale nie mam recepty.

Wrzucałem składniki do Elektry, ale bez skutku. Skąd wziąć tę receptę, albo jak podziałać aby zadziałała anomalia.

Może ten kto wstawił screena z błędem w tym zadaniu, już to robił i podpowie. Bo skoro ma zadanie na Duszę dla Kuzniecowa, to i oprócz mnie, inni też mogą go dostać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotierMi się wydaję, że nie można stworzyć artu nie posiadając recepty. Ale tak btw. głupio zapytam ale masz transmutator? bo z tego co wiem to ostatnie zadanie dla Kuźniecowa jest na transmutator artów, a ty masz mu przynieść duszę, czyli nie masz przyrządu do transmutacji. A wrzucanie składników na "ziemie" raczej nie da sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Tych recept mam od cholery, ale nie mogę sobie przypomnieć od kogo i nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Może Akim, może Prapor? W każdym razie jak wstawiałem screen, to miałem z grubsza zrobione zadania z Kordonu, Wysypiska i Bagien, zatem ktoś stamtąd daje receptę. W dzienniku nie mam żadnego dodatkowego zapisu.

@Pure Zadanie Kuźniecowa jest na przyniesienie walizki, za którą dostaje się transmutator artefaktów, ale zanim zrobisz to zadanie, możesz wyrzucać z ekwipunku składniki stojąc w pobliżu anomalii - jeśli ekran zrobi się biały, to gotowanie zaskoczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem tak tworzyć artów, zresztą ja prawie wcale ich nie tworze. Wszystko znajduje sam i plecak w barze mam nafaszerowany różnymi artami.

@kondotier tak jak mówiłem wcześniej.. spróbuj z zadaniem u informatora w barze na zabicie Tyrana. Mi on za PDA Tyrana dał właśnie duszę, tylko nie wiem czy art jest generowany losowo, jeśli tak to spróbuj loadować grę przed oddaniem mu PDA. Teraz byłem w barze i u gościa Gieogr czy jakoś tak (stoi obok informatora) wziąłem "handel" i miał do sprzedania duszę. Tylko też nie wiem czy sam mu ją sprzedałem. Ogólnie miał kilka artów na sprzedasz więc i tam sprawdzić nie zaszkodzi.

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniu  Ciag zadań wygląda tak:

-trup nejakiego żołnierza Andrieja  na Kordonie

- SOS na Wysypisku ( Frajer)

-10 apteczek dla Prapora skutkujące skierowaniem do ludzi barmana (  do tego potrzeba Łzy Ognia)

-questy dla Freemana - pistolet , teczka

- quest  na Pawlika- Zdrajcę  u łukasza skutkujący spotkaniem z Arą i  jego PDA

- podczas przejścia z DT na Jantar spotkanie z najemnikiem Szarym i jego PDA

- po wypełnieniu questu zabójców Kła  - dalej toczy sie akcja - rozmowa z Sacharowem   skutkuje ponownym wejściem do X 10 i znalezieniem Ekspedycji

 

 

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i @daniu żeby nie było że Sola jest mało rozbudowana:005:- część druga tej linii questowej:

- podczas rozmowy z Duchem wspominamy o ekspedycji ( pojawia sie info o możliwym pzrejściu X10-Sarkofag )

- gadamy z Freemanem który kieruje  do Parowu

- walimy  najemników , zabieramy papiery bossowi i wracamy do Freemana  

- gadamy z Duchem - dostajemy questa na Złote Kotlety .

 

BTW; a tak w ogóle to rozpiskę wszystkich linni questowych  masz tu:

http://stalkerportaal.ru/blog/gid_po_narodnoj_soljanke_2016_poiski_propavshej_ehkspedicii/2017-05-15-598

Wrzucasz do google translatora i ... voila - masz jasność ( no , może trochę pomroczną ze względu na algorytmy tłumaczenia:034:)

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa Duszy załatwiona. Można "gotować" arty bez recepty w inwentarzu. Jak ktoś życzliwy podpowie przepis. Po prostu pomyliłem ogony psów. Ale też nie było łatwo, bo pojawiająca się Dusza zapadała się w tekstury, co było widać na minimapie. Musiałem kilka razy powtórzyć, aż została na powierzchni. Kuzniecow się ucieszył i za to mi kazał spić kontrolę sztabową. Gorzały mam wystarczająco, to się załatwi szybko.

Czy po skradzeniu dyplomatki z czartaku na Kordonie, będzie tam jeszcze jakaś akcja? Bo nie wiem czy warto targać na Kordon rpg, do rozwalenia BTRów.

Znalazłem trupa w cysternach na Wysypisku i jego notatnik z zapisami. Który to ciąg zadań? Nie za wcześnie go wziąłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zabraniu aktówki z posterunku nie będzie żadnej akcji, także spokojnie bez ciężkiego sprzętu, no po za stojącymi już tam btr'ami. Co do trupa w silosie to prawidłowo idą zadania. W dokumentach zebranych przez niego jest wspomniany kod do laba, który jest rozdzielony na kilka części na fleszkach które trzeba znaleźć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, kondotier napisał:

 

17 minut temu, kondotier napisał:

Czy po skradzeniu dyplomatki z czartaku na Kordonie, będzie tam jeszcze jakaś akcja? Bo nie wiem czy warto targać na Kordon rpg, do rozwalenia BTRów.

Znalazłem trupa w cysternach na Wysypisku i jego notatnik z zapisami. Który to ciąg zadań? Nie za wcześnie go wziąłem?

@kondotier - na posterunku na Kordonie pojawisz sie jeszcze kilka razy po zabraniu dokumentów dla Sidora , tak wiec likwidacja BTR-ów jak najbardziej jest wskazana

Trup w zbiorniku na Wysypisku to składowa linii questów zabójców Kła , a dokładniej poszukiwania Gawra.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.