Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bolo napisał:

A i przy okazji gdzie jest schowek na kordonie na stercie śmieci.

Jeśli chodzi o schowek Kostii to jest tu:

http://vfl.ru/fotos/777e691917085390.html?antid=1

http://vfl.ru/fotos/a20122cc17085391.html

http://vfl.ru/fotos/24d3d8d917085392.html

Też go miałem w tym miejscu ;)

 

@EDIT

gamedata/textures/map  podmień z zamianą pików

map_peshera.dds

Edytowane przez Maur
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zadania na znalezienie w X18 dokumentów w sali z kontenerami ( za pomocą anomalii ), schowka Kostii i traktatu dla Sacharowa.

Byłem tam i niestety, ale nic nie znalazłem. Tzn. tylko schowek ( plecak za takimi schodkami ), ale był pusty. Tak samo jak i plecak w kontenerze. Wszystkie miejsca wg. opisowego poradnika i gameplayi odnalezione, ale bez itemów. Czy taka sytuacja może być spowodowana nie zrobieniem jeszcze zadań na Bagnach?

I pytanie zasadnicze. Mam położoną rozgrywkę?

Będę jednak robił zadania z Bagien, może coś ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier traktat dla Sachara lezy na szafie , ale czasami burery nim "majtają". Teoretycznie winien byc tu albo w okolicy tychże:

18866429.thumb.jpg.9a42dcb2218d2d84e0d457b61c772eac.jpg

Kostia w X18 - jeżeli w kontenerowni to tu pod ścianą:

01694410.thumb.jpg.3022864a81407bb39dd6222190cea5e2.jpg

A szukanie dokumentów za pomocą anomalii? - Nie wiem o co chodzi.

Zadania na Bagnach mają sie nijak do obecnych Twoich zadań.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ja już kilka razy bałem się położonej rozgrywki, ale na szczęście tandem save & load działa cuda, @kondotier. Książka dla Sacharowa leży na szafkach, ale u mnie była trochę zapadnięta w tekstury i nie dało się jej podnieść, tzn. widziałem, że coś leży, ale nie wiedziałem czy to to. Tak jak pisał boberm - prawdopodobnie burery nim majtały. Kilkakrotne wczytanie gry pomogło i w końcu zaskoczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pure napisał:

Na niezbadanych terenach w miejscu gdzie jest zaznaczone w papierach gawra ma być schowek?

Tak @Pure - i jest. Szukaj grupy skał , w nich jest coś w rodzaju "jaskinii". 

BTW - ja w tym miejscu miałem schadzkę miśków.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam, tzn wiem o czym mówisz ale jeśli schowek jest w grupie skał no to znacznik w dokumentach Gawra pokazuje źle, bo skały są trochę dalej więc tam powinien być znacznik. A idealnie punktowałem wyznaczone miejsce z postacią. Chyba, że ten punkt pokazuję miejsce pod powierzchnią to wtedy ma sens, no nic będę szukał.

Spoiler

ss_pure_07-01-17_18-51-04_(l02_garbage).thumb.png.8ea41764673e2bfa896c7f84b7c41ceb.png

 

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem już, ale prawie się zesrałem jak nagle niedźwiedź swoją japą zrobił mi scary jumpa przez ten wąski otwór w głazach xD.

Btw. znalazłem przyczynę znikania przedmiotów ze schowków. Może ktoś to już wie, ja w każdym bądź razie nie byłem do końca pewny ale podejrzewałem, że są złodzieje w barze. Ciągle mnie zastanawiało gdzie są pewne przedmioty które ukrywam w plecakach w barze w ustronnym miejscu. I to przedmioty dość ważne takie jak snajperski LR czy leczący beryl, te przedmioty są questowymi i nie występują raczej w więcej niż dwóch sztukach. Na początkach gry je znalazłem i wiedziałem, że będą potrzebne do zleceń dlatego je zostawiałem w schowkach, ale potem się okazywało że wyparowały. Jak to?? Okazało się że cwaniaczki w barze je kradły. Gdy do przypadkowych npc brałem opcję handel a tam moje rzeczy... beryle, symbiony, kulebiaki artów od cholery. I trzeba odkupować za grubą kasę. Nie kupuję zamków od Akima bo są drogie a cała kasa przepadła gdy Gawr mnie obrabował. Także taka rada dla chomikujących itemy : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z początku też nie kupowałem zamków, potem te 20 patoli to stosunkowo mało i zaopatrzyłem się w kilka, tam gdzie mam strategiczne schowki - w bunkrze nad Jantarem, w Barze na dachu przybudówki obok przejścia do Dziczy i na dachu posterunku w którym siedzi Akim. 60 000 w plecy, ale przynajmniej śpię spokojnie, a w graty opływam.

Jak nie miałem jeszcze zamków, to trzymałem szpargały w tych samych miejscach i nigdy nic nie zginęło. Widocznie mam szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modach, w których NPC nie kradną to jest normalna praktyka. W pozostałych lepiej polegać na trudno dostępnych miejscach i / lub zamkach.

Jak sobie przypomnę, ile krwi napsuł mi niejaki Dziad(ek) Zapadło albo koty z wioski nowicjuszy w OGSE, to mnie dreszcz przechodzi :038: I przypominam sobie o tym ilekroć mam zamiar zakładać schowek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.