Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć, mam pytanko. Zainteresowałem się tym modem, a w czasie poszukiwań jakichś filmów pokazujących jak wygląda gameplay dotarłem do wersji tego moda na rosyjskich stronach (HARDWARMOD [v3.2] + LAST DAY + weapons MOD 1.0). Próbowałem pokombinować ze spolszczeniem tego na podstawie plików dostępnych stąd, ale nic z tego. Albo krzaki, albo gra się nie włącza. Macie może jakieś info lub wskazówki jak to zrobić? 
PS: Nie wiem czy dobry dział, jak coś to z góry przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nimble666 nic nie zrobisz, w najlepszym razie jakby spolszczenie działało to byś miał "głównego moda" po polsku, a np opisy broni po rosyjsku (np te krzaki co masz) albo byłby ich brak tylko coś w stylu "weapon_description_blblabla".

Te dodatki zmieniają sporo rzeczy, tekstury, podmieniają, bronie, dodają nowe, są różne zmiany w grupach i gameplay-u, poprawki błędów, pewnie tekstów też. Także niema szans żeby po wrzuceniu spolszczenia chodziło to normalnie, prędzej czy później spotkają cie wyloty i nic nie zrobisz.

Zostaje ci tylko granie po rosyjsku albo ktoś musiałby dostosować spolszczenie do tej wersji moda.

Ale i ta wersja tutaj to jeden z lepiej zrobionych modów do Czystego Nieba więc powinien ci wystarczyć. ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jak to bug podstawki to najprościej załadować zapis, kiedy tego jeszcze nie było.

Jeśli chodzi ci o lekką modyfikację to można też grzebnąć w items.ltx i zrobić "bezalkoholową" wódkę, można w actor.ltx dać kosmiczny alcohol_v, można w effectors.ltx trochę GG uspokoić w bobbing_effector. 

Czego konkretnie dotyczy pytanie to nie wiem. Może coś dopasujesz albo pytaj w temacie moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed tym jak się opiłam bo się napromieniowałam, a leków przeciwpromiennych nie miałam.Więc kupiłam u pierwszego lepszego butelke wódki,żeby mnie radiacja nie położyła i tak chodzę już chyba z 3 dzień nawet spanie nie pomaga jedzenie nic.A już mnie to irytuje,bo nic nie moge normalnie zrobić bo mnie buja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mały UpDate. (post edytowany)

Póki co prace jeszcze trwają nad nową wersją HWM 3.3 (sytuacja z 18.06.2021)

Spoiler

PracaNadModem.jpg.6726cca730828a1aff883ac1aec739db.jpg

Były wcześniej wzmianki @Sabre3PL ,@Nimble666  - tymczasem "odkopany" został temat @Pancerniak77 tutaj:

https://ap-pro.ru/forums/topic/809-hardwarmod-v32-last-day-weapons-mod/

https://www.moddb.com/games/stalker-clear-sky/downloads/hardwa

Edytowane przez qlkin
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.