Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym modzie jest taki lapsus, że jak nie wykonasz we właściwej kolejności równocześnie zadań z moda i podstawki, to brak jest możliwości kontynuowania fabuły. Wszystkie zadania z podstawki dla tego poziomu gry wypełniłeś?

Na pocieszenie, nie jesteś pierwszym i chyba ostatnim, z taką przygodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Bagnach, są zadania nie tylko na wybicie renegatów. Było tego trochę, pomieszanego z zdaniami moda. Też musiałem się cofnąć w zapisach i powtarzać, aby mod zaskoczył.

Tam tych kup kamieni jest kilka, a i spawn w modzie jest losowy. PDA niekoniecznie musi być w tych środkowych dziurach pomiędzy kamieniami, ale też i pod tymi mniejszymi, bocznymi. Tam trzeba zaglądać na kucaka i z zapaloną latarką. Nawet w dzień. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Okej, przejdę sobie to od nowa. Daliście radę to i ja dam. Lecz, pomóżcie mi z jednym mankamentem Otóż, jak zmienić kołysanie celownika np. w SWD do minimum ? To jest strasznie irytujące. Rozumiem realizm lecz bez przesady, Szrama to najemnik który uwielbiał Wintoreza a SWD lata jak cholera. Dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowniki broni można "uspokoić" łatwo i to wszystkie za jednym zamachem.

Wchodzimy do - gamedata/config/misc i tam szukamy pliku effectors.ltx. Na dole pliku mień tak jak podałem -

 

[zoom_inertion_effector]
camera_move_epsilon = 0.0 ;разница между двумя векторами направления камера, когда считается что камера двинулась
disp_min = 0.0
speed_min = 0.0
zoom_aim_disp_k = 0.0 ;коэффициенты соотношения полной дисперсии стрельбы
zoom_aim_speed_k = 0.00
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Z tym bogiem to się trochę poryłem :D Dziękuję za poradnik, jednak nie skorzystam. Między innymi dlatego że jest po rusku, nie chcę wiedzieć co będzie dalej, wolał bym sam do tego dość. No a co do zjaw, to tak jak mówiłeś, trzeba w nie strzelać co też robię a hp cały czas z czasem mi spada. Czuję się tak jak bym miał określoną ścieżkę, którą muszę przebyć żeby nie umrzeć, nie mogę pozwolić sobie na stalkerowanie i eksplorację, nie mówiąc już o pchaniu fabuły do przodu.

 

Edit:

A wiem o co ci chodziło. Cichy widzę że tam się ładnie rozpisał, ale utrzymuję swoje stanowisko. Potrzebna mi tylko informacja, jak zrobić żeby mi samo hp nie spadało. Z góry bardzo dziękuję.

Edytowane przez Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
7 godzin temu, HeheSzatan napisał:

Sęk w tym,że gra wygląda jak wersja vanilli i to jeszcze po angielsku.Wie ktoś o co chodzi?

Jak to po angielsku? To przecież rus. mod. Musiałeś coś źle zainstalować. Zrób dokładnie tak jak pisze w 1 poście.

Spoiler

Instalacja moda...by @smox

1. Zainstalować CS w wersji 1.5.10

2. Wypakować moda programem 7 zip

3. Skopiować gamedatę do gry. Pliku fsgame.ltx nie kopiujemy.

4. Plik fsgame.ltx w grze zmieniamy tak:

$game_data$ = true| true| $fs_root$| gamedata

5. Wypakować spolszczenie i wstawić z zamianą plików do gry

6. Dodać patch Final do spolszczenia

7. Gramy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HeheSzatan - nie zabieram głosu na temat wersji językowej, bo nie pamiętam, czy nie trzeba przy nowej grze, wybrać języka.  Ale wygląd jak podstawki, to prawidłowo, bo w tym modzie wykonujesz równolegle zadania z podstawki, z nowymi zadaniami dla moda. Musisz tak robić, bo inaczej zablokujesz sobie fabułę. Zadanie z podstawki, np. pójście na wieżę obserwacyjną, powrót i zadanie z moda. Itd. Poczytaj w postach, jak grali inni, a szczególnie na Agro, z zatapianiem podziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem,wot co :) Przedtem przenosiłem foldery z gamedata,a nie całą gamedatę.Biorę się za spolszczanie.

Ok.Wszystko ładnie działa tylko nie mogę się ruszać.Tak jakby ustawień klawiatury i myszki nie było : /

EDIT:Już wszystko działa.Wystarczyło ustawić domyślne w sterowaniu.
 

Edytowane przez HeheSzatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.